()
  • 59 58:22
    Ostrava

FBC Liberec - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:4
branky: 16. Bartoloměj Smolka, 23. Ondřej Cejnar, 23. Matěj Stránský, 28. Petr Zeman, 44. Ondřej Cejnar, 47. Ondřej Cejnar, 56. Ondřej Cejnar, 59. Petr Zeman - 3. Jakub Kocián, 8. Jan Punčochář, 27. Jan Punčochář, 47. Tomáš Hodulík; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - David Scholz; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Matyáš Devátý 11 - David Hloušek 14; po třetinách: 1:2, 3:1, 4:1
60:00 Komentář domácích Salát Petr (Trenér): Nevím co je lepší, podat dobrý výkon a prohrát, nebo naopak. Výsledek vypadá, že bychom měli být spokojeni ale hra byla pekelná. Každý zápas holt není posvícení. Nejvíce nám asi pomohl brankář Deváty, na kterém si soupeř lámal zuby. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář hostů Svačinka Tomáš (Trenér): Odehráli jsme pouze jednu třetinu, a to jenom díky tomu, že domácí ještě spali, i když jsme kluky na to upozorňovali, že začne jiný zápas, tak jsme nechali domácí hrát a výsledek je takový jaký je. Jinak klasilka, neproměňování šancí, kontrola míčku atd atd, je to pořád dokola. Gratulace domácím více chtěli a to rozhodlo. Díky rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:59 Ostrava už skórovat nedokázala a Liberec vyhrává
58:56 GÓL FBC Liberec! 8:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman bez asistence (8:4)
58:56 Chmelař špatnou nahrávkou nabídl Zemanovi trefu do prázdné branky
58:30 Ostrava zkouší hru bez brankáře
58:22 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
57:12 Dušek neproměňuje slibnou šanci a v závěsu skvělý Devátý vychatal brejk soupeře
55:34 Cejnarovi tanvaldský led asi chutná
55:33 GÓL FBC Liberec! 7:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #12 Michal Blažek (7:4)
55:33 Cejnar dává čtvrtý gól krásnou střelou 20 nad led
54:40 Stejně jako na konci každé třetiny, i teď slyšíme liberecké ultras
52:49 Stránského zorro vypadalo velmi komicky
51:55 Ostrava velmi aktivní, ale Liberec výborně brání
49:49 Přesilovou hru Ostravy uzavírá učebnicový blok Čermáka
48:45 Ostrava hodně stříli, ale Liberec výborně blokuje
47:49 Vyloučen hráč #11 Jakub Dušek družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
46:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Tomáš Hodulík, asistoval #12 Jan Punčochář (6:4)
46:39 Hodulík vrací úder
46:22 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #19 Tomáš Čermák (6:3)
46:22 Liberec využívá přesilovou hru a Cejnar od mantinelu uzavírá hattrick
45:56 Vyloučen hráč #21 Jakub Kocián družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
45:15 Liberec má po sekání ostravského hráče výhodu a hrají v šesti
44:25 Zabral v akci 2 na 1 netrefuje bránu
43:25 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar bez asistence (5:3)
43:25 Cejnar zatlačil ostarvského obránce za bránu, využil jeho chybu a zvětšuje náskok svého týmu
42:20 Tomek po tvrdém střetu zůstal ležet na zemi
40:01 Smolka dnes na buly stoprocentní
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
38:54 Stejně jako včera si toho Liberec v přesilové hře moc nevytvořil a nevyužívají tuto šanci
36:54 Vyloučen hráč #9 Tomáš Hodulík družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
36:54 Máme tu první vyloučení zápasu a Liberec dostává šanci v přesilové hře
36:20 Stejně jako na konci minulé třetiny, i teď slyšíme řachot domácího kotle
35:20 Velkou šanci Kováře pokazil svou hokejkou Mizera
33:42 Smolka velmi důrazný u mantinelu a Javorský skončil přišpendlený na zdi
31:20 Liberec v této třetině přebírá otěže zápasu a Ostrava si toho moc nevytváří
29:55 Smutný nabídl Cejnarovi krásnou šanci, ten netrefuje
27:47 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #42 Jakub Smutný (4:3)
27:47 Zeman se po krásné přihrávce Smutného natlačil před branku soupeře a dává gól
26:55 Smolka po dobrém důrazu v brankovišti dává gol, ale rozhodčí rozpažil a gól neuznává
26:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #9 Tomáš Hodulík (3:3)
26:14 Oba týmy teď hrají velmi aktivní florbal a těží z toho Punčochář, který srovnává skóre
24:20 Neskutečný devátý drží svůj tým skvělým zákrokem
22:46 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Matěj Stránský, asistoval #19 Tomáš Čermák (3:2)
22:46 Stránský se po Čermákově střele zorientoval nejlépe a Liberec jde do vedení
22:05 GÓL FBC Liberec! 2:2
22:05 Cejnar dostal nabito na hranici velkého brankoviště a srovnává skóre
20:01 Smolka vyhrává buly i ve druhé třetině
20:00 Střely v 1. části: 6:5
18:42 Už slyšíme brutální skandování domácích fanoušků
15:14 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #12 Michal Blažek (1:2)
15:14 Smolka se krásně trefuje k tyči a otevírá liberecké konto
13:57 Ostrava poměrně dlouho rozehrává a čeká na otevření liberecké obrany
11:46 Liberec si vytváří hodně šancí, ale také hodně šancí dává Ostravě
09:53 Velká šance Stránského z velkého brankoviště, Hloušek chytá
07:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #29 Martin Kovář (0:2)
07:12 Punčochář zůstal osamocený před Devátým a trefuje se mezi nohy
05:46 První velká šance Liberce, ale Cejnarovu dorážku skvěle chytá Hloušek
04:53 Karl dostal velkou šanci na středu hřiště, ale trefuje pouze strop
02:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Jakub Kocián bez asistence (0:1)
02:47 Ostrava jde po zaváhání liberecké obrany chybě do vedení
01:42 Čumpelík si počkal na chybu ostravského obránce, ale neproměňuje
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí