7:5
    Tomáš TRNKA
    (Svoboda)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Předvýběr.CZ Florbal MB 7:5
branky: 2. Tomáš Trnka, 8. Jakub Ruml, 12. Daniel Grézl, 20. Vojtěch Vosátka, 32. Maxim Grega, 44. Tomáš Fryš, 60. Tomáš Trnka - 6. Jáchym Eliáš, 31. Dominik Suchan, 37. Jiří Miler, 45. Ondřej Duben, 46. Jakub Šourek; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 43 - Matěj Veselý 43; po třetinách: 4:1, 1:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Palatínus Antonín (Trenér): Dneska jsme podali špatný výkon v obranné fázi. V první třetině to přikryla dobrá hra dopředu a slušná produktivita. Ta se ve druhé části vytratila a místo gólů, které by přinesly klid na hokejky do zbytku utkání, jsme dvakrát lacině inkasovali. Ve třetině třetině byla Boleslav lepší a kdyby zápas vyrovnala, tak by se nikdo nemohl divit a nás by všechny ty neproměněné a špatně řešené šance mrzeli. Díky za zápas a šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Feigl Tomáš (Trenér): Pro diváka určitě moc pěkný zápas, spousta šancí na obou stranách. Buhužel nás opět dohnal špatný vstup do zápasu, kdy jsme Bohemce darovali spoustu snadných příležitostí ke skórování. Od poloviny zápasu jsme hráli velmi dobře, ale naše koncovka mám zabránila vyrovnat zápas i na výsledkové tabuli. Děkujeme Bohemce za pěknou konfrontaci a divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 17:18
59:55 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #17 Milan Svoboda (7:5)
59:55 Trnka trefuje do prázdné brány
59:20 Kyselka míjí prázdnou branku
59:19 Trnka trefou do prázdné branky upravil konečné skóre zápasu na 7:5 pro domácí Bohemians
45:23 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #16 Jáchym Eliáš (6:5)
45:14 kombinace Veselý-Šourek-Duben končí míčkem v síti domácích, hosté se dopracovali k příležitosti a snížili 4:6
44:27 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #33 Jakub Šourek (6:4)
43:10 tlak domácích dělá hostům velké problémy
43:04 Kyselka nabyl Fryšovi, ten nekompromisně zakončil
43:03 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (6:3)
43:03 góóól domácí!!
42:40 Šourek vyvezl míček a dokonce i zakončil, Kovařík si připisuje další zákrok
41:50 po faulu rozehrávají domácí
41:00 golman domácích se zatím nenudí, po necelé minutě musel 4x zasahovat
40:40 Kovařík likviduje další slibnou střelu hostů
40:08 ovšem hosté okamžitě jdu do zisku
40:01 Vstupujeme do poslední třetiny zápasu, hosté nám pokračují v přesilové hře. Úvodní buly vyhrávají domácí
40:00 Střely ve 2. části: 11:18
40:00 konec druhé třetiny nám přinesl spoustu trestných minut a nevyzpytatelných situací. Do třetí třetiny hosté pokračují s  přesilovkou, uvidíme co nám vymyslí na dobrou defensivu domácích
39:55 Kabourek dobře ubránil brejk hostů
38:55 domácí hráč s č. 23, byl po faulu vyloučen za hrubost
38:42 Vyloučen hráč #23 Dominik Bürger družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
36:38 hosté v čase 36:38 snižujou střelou na bližší tyč Kovaříka. Stav utkání 3:5
36:28 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #71 Jiří Miler bez asistence (5:3)
36:28 góól hostů
34:40 Kovařík likviduje střelu Bergmana
33:38 byla z toho střelba do bloku
33:30 z rohu budou rozehrávat domácí
31:55 v čase 11:55 zvyšoval skóre domácích Grega a asistoval mu hráč s č. 87 Kabourek
31:52 máme tu góóóól
31:35 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #87 Jakub Kabourek (5:2)
30:55 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #70 Dominik Suchan, asistoval #3 Jonáš Kudrna (4:2)
30:55 Hosté po kombinace a přečíslení snižujou stav na 2:4
30:44 domácí pálí ostrými ael mimo branku hostů
29:41 hosté vyvážejí míček ale domácí jsou dnes v soubojích neomylní
28:25 domácí tým v plném počtu
27:59 kombinace hostů přes vršek zatím přinesla jen střelbu do Kovaříka, který ničí šance hostů
27:10 Kovařík zasahuje při střele od mantinelu
26:40 hosté mají šanci touto přesilovkou na snížení skóre
26:21 Vyloučen hráč #88 Maxim Grega družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
23:20 dobrý blok hostů
22:27 Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
22:27 vyloučení na straně hostů
22:27 domácí stále na balónku
20:01 Máme tu začátek druhé třetiny zápasu. Uvodní bule pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 22:13
20:00 Máme tu konec první půle
19:35 zisk míčku z rohu od Kabourka nesl ovoce, lahodnou přihrávku neodmítl Vosátko a ten zavěšuje
19:33 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #6 Vojtěch Vosátka, asistoval #87 Jakub Kabourek (4:1)
19:33 Góóóóóóól domácích!!
18:00 hosté střílí jen do bloku
17:56 hosté mají šanci z rozehrávky, která je v přímém ohrožení branky Domácích
17:29 proti výběhu Eliáše zasahuje Kovařík
16:40 hosté se oslabení ubránili
15:23 domácí zatím točí míček přes vršek ale bez zakončení
14:30 Vyloučen hráč #55 Štěpán Hendrych družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
14:30 v čase 14:30 byl vyloučen hráč s č.55 za sekání
14:20 máme tu další vyloučení, tentokrát na straně hostů
13:35 Kovařík opět zasahuje, a prozatím v brance jen čaruje
13:10 hosté se usadili na půlce domácích ale bez střely
12:40 souhra Kyselka - Rada skončila střelou za mantinelem
11:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl, asistoval #64 Tomáš Trnka (3:1)
11:34 po střele Trnky, doráží Grézl a zvyšuje skóre domácích
10:10 hosté vyrazili dopředu ve čtyřech ale koncovka se jim nevydařila, Kovařík zasáhl
07:44 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #55 Samuel Kopejtko (2:1)
07:44 po tom co Kopejtko získal míček našel Rumla a ten se nemýlil a zvyšuje skóre domácích
07:01 Kovařík bravůrně zakročuje proti střele Dubného
06:10 Krásná akce Bryndy a Rady bohužel golem neskončila
05:01 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #31 Ondřej Duben (1:1)
05:01 hosté v čase 05:01 proměnili přesilovou hru
04:20 hosté se v přesilovce zatím ke střele nedostali
03:19 Vyloučen hráč #16 Tomáš Fryš družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
03:19 Vyloučený hráč s č. 16
03:19 poprvé v zápase bude vylučovat
02:40 domácí se usadili na půlce hostů a vytvářejí drtivý tlak
01:35 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #16 Tomáš Fryš (1:0)
01:35 první branku domácích střílí hráč s číslem 64 Trnka Tomáš
01:30 Kyselka krásným průnikem středem hřiště shazoval na připraveného Nového a ten minul
00:01 úvodní vhazování vyhrávají hosté