• 60 59:31
    6:9
    (Neterder)

FBC Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 6:9
branky: 14. Mikeš Motejzík, 35. Mikeš Motejzík, 39. Ladislav Pekárek, 42. Mikeš Motejzík, 42. Jakub Vokál, 44. Ladislav Pekárek - 1. Matyáš Gryc, 3. Vojtěch Spousta, 7. Matyáš Gryc, 12. Michal Malec, 34. Michal Malec, 38. Matěj Tkadlec, 47. Michal Horák, 53. Martin Tyll, 60. Michal Malec; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Filip Leibl; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 98; zásahy brankářů: Radek Dvořák 23 - Šimon Chmela 20; po třetinách: 1:4, 2:2, 3:3
60:00 Komentář domácích Motejzík Štěpán (Trenér): Je škoda, že jsme v zápase uveřili ve vlastní schopnosti až od šesté minuty. Od té doby se misky vah postupně překlápěly na naši stranu. Zápas nakonec rozhodla individuální chyba, ale to k tomu patří. Výborná zkušenost pro náš mladý tým, který se zlepší.
60:00 Komentář hostů Paták Lukáš (Asistent trenéra): Od nás po většinu zápasu hrůzostrašný výkon -  nekoncentrovanost, nezodpovědnost a celkově pomalá hra udělala ze zápasu zbytečné drama. Pozitivum jsou 3 body a výkon brankáře.Zítra se musíme vrátit k našemu standardu, který je rozhodně výš. Děkujeme soupeřům a skvělým divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:31 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 6:9
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #8 Patrik Neterder (6:9)
52:14 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 6:8
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #69 Martin Tyll, asistoval #79 Matěj Tkadlec (6:8)
46:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 6:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #79 Matěj Tkadlec (6:7)
43:19 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
43:19 GÓL FBC Česká Lípa! 6:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #23 Václav Drahoš (6:6)
41:45 GÓL FBC Česká Lípa! 5:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Jakub Vokál bez asistence (5:6)
41:40 GÓL FBC Česká Lípa! 4:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #88 Radek Matouš (4:6)
40:00 Střely ve 2. části: 15:12
38:44 GÓL FBC Česká Lípa! 3:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #30 Radim Piškula (3:6)
37:06 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #79 Matěj Tkadlec bez asistence (2:6)
34:55 GÓL FBC Česká Lípa! 2:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #5 Ladislav Pekárek (2:5)
34:10 Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 neproměnil #31 Michal Malec.
33:27 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #17 Matyáš Gryc (1:5)
33:10 Vyloučen hráč #88 Radek Matouš družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
26:55 Vyloučen hráč #11 Mikeš Motejzík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 5:9
13:03 GÓL FBC Česká Lípa! 1:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík bez asistence (1:4)
11:13 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #83 Vojtěch Spousta (0:4)
10:37 Vyloučen hráč #11 Mikeš Motejzík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za držení
06:21 Timeout FBC Česká Lípa
06:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #17 Matyáš Gryc, asistoval #4 Kryštof Milichovský (0:3)
02:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #83 Vojtěch Spousta, asistoval #17 Matyáš Gryc (0:2)
02:29 Vyloučen hráč #4 Kryštof Milichovský družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za hrubost
02:13 Vyloučen hráč #88 Radek Matouš družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:28 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #17 Matyáš Gryc, asistoval #31 Michal Malec (0:1)