• 59 58:05
    3:10
    (Duben)

FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB 3:10
branky: 15. Ondřej Cejnar, 31. Petr Zeman, 35. Ondřej Čumpelík - 15. Filip Bergman, 30. Ondřej Duben, 30. Matěj Miclík, 30. Filip Bergman, 36. Jiří Miler, 47. Martin Feigl, 54. Ondřej Duben, 54. Jan Venera, 55. Ondřej Duben, 59. Jakub Šourek; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 2:2 + Jiří Miler 4; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Matyáš Devátý 20 - Tomáš Týc 29; po třetinách: 1:1, 2:4, 0:5
60:00 Komentář domácích Salát Petr (Trenér): Dnes to byla lekce z produktivity. Větší část zápasu jsem hráli lépe jak soupeř. Vytvořili jsme si mraky šancí, ale bohužel jsme nebyli schopni dostat míček až za záda brankaře. Je to náš vlastně nejhorší výsledek, ale občas dostat přes prsty potřebuje každý. Nás to doufám dovede k lepším zítřkům. Díky všem za utkání.
60:00 Komentář hostů Feigl Tomáš (Trenér): Po vlažné první třetině, jsme dokázali zvednout obrátky a začli hrát podle představ. S dobrým pohybem se dostavila produktivita. Liberec kousal z brejků a museli jsme být důkladní, abychom dokázali přehrát jejich pres. Ve třetí třetině už šli domácí do velkého rizika a my  dokázali proměnit nabídnutá přečíslení. Velká pochvala za množství bloků, kterými jsme pomohli brankáři, který pak pochytal to, co prošlo. Díky soupeři za zápas a za fair play gesto ve 2. třetině.
60:00 Střely ve 3. části: 9:16
59:05 Liberec se snaží něco vymyslet.
58:05 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #31 Ondřej Duben (3:10)
56:33 Devátý chytá další velkou šanci
54:01 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:9
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #45 Filip Bergman (3:9)
54:01 Duben završil hattrick
53:41 Timeout FBC Liberec
53:41 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Jan Venera bez asistence (3:8)
53:00 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #11 Tomáš Týc (3:7)
53:00 Duben zvyšuje na rozdíl 3 branek.
50:59 Hosté měli možnost trestného střílení, ale gol nedávájí
50:44 Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB neproměnil #66 Jan Venera.
50:07 Hosté se ubránili
48:07 Šourek dává možnost přesilovky pro Liberec
47:53 Vyloučen hráč #33 Jakub Šourek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
46:27 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Martin Feigl, asistoval #55 Štěpán Hendrych (3:6)
45:45 Mladá Boleslav má další přesilovku.
45:19 Vyloučen hráč #58 Petr Zeman družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
44:54 Duben vybojoval faul pro svůj tým
42:00 Liberec oslabení zvládl
40:01 Poslední třetina rozhodne
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
39:47 Stránský dává hostujícím možnost přesilovky.
39:46 Vyloučen hráč #28 Matěj Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
35:31 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #71 Jiří Miler bez asistence (3:5)
35:31 Miler zvyšuje ránou do šibenice.
34:29 GÓL FBC Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #58 Petr Zeman (3:4)
34:29 Ondřej Čumpelík skvělou ranou snižuje na rozdíl jedné branky
34:19 Liberec tlačí a snaží se s výsledkem něco udělat
32:56 Smytný uklidnuje situaci
31:38 Zeman po individuální akci snižuje.
30:53 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #88 Jakub Horák (2:4)
29:49 Během minuty dává Bolka 3 goly a vede 4:1
29:48 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #82 Martin Feigl (1:4)
29:44 Hned 4 sekundy na to dává Bolka další gol.
29:06 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Matěj Miclík, asistoval #70 Dominik Suchan (1:3)
29:06 Ondřej Duben zvyšuje na 2:1
29:02 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #33 Jakub Šourek (1:2)
28:53 Zeman měl velkou šanci otočit skore, ale Týc chytá
27:16 Dolejš předvedl neskutečný obranný zákrok a byla z toho šance Liberce.
25:12 Liberec hraje hodně na míčku
24:13 Liberec svojí přesilovku nevyužil
22:42 Mladá Boleslav brání svoje oslabení obstojně
20:36 Týc předvádí další skvělý zákrok
20:01 Druhá třertina záčíná přesilovkou domácích
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:57 Vyloučen hráč #71 Jiří Miler družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2+2 minuty za sekání
16:32 Mladá Boleslav začala více tlačit Liberec, ale ten se nedává a hraje pořád svojí hru
14:42 Hosté dávají gol, ale Liberec hned po 8 sekundách srovnává na 1:1
14:29 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (1:1)
14:21 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #33 Jakub Šourek (0:1)
14:21 Toto utkání zatím patří golmanům obou družstev
13:50 Duben měl velkou šanci, ale neskutečný Devátý
12:53 Zeman vypálil neskutečnou bombu, ale Týc chytá
12:13 Hosté se skvěle brání.
11:39 Liberec má první přesilovku utkání
11:20 Vyloučen hráč #21 Václav Klepal družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
11:20 Liberec vytváří neskutečný tlak na Mladou Boleslav, která poslední dvě minuty nemá vůbec nic.
09:35 Kudrna mohl potrestat chybu Stýbla, ale Devátý chytá
08:06 Tomáš Týc předvádí neskutečný zákrok
07:42 Liberec má jednu šanci za druhou.
07:05 Stránský skvěle vybojoval míček, ale golman zasahuje.
06:10 Dnešní zápas se přelévá ze strany na stranu
03:25 Devátý předvedl první luxusní zákrok zápasu.
01:18 Utkání začíná ve velkém tempu.18
00:01 Dnešní utkání začíná. Uvidíme jak dopadne.