6:7
    Martin HORN
    (Vondruška)

FBC Česká Lípa - Florbal Ústí 6:7p
branky: 11. Radim Piškula, 22. Adam Filip Hrdlička, 22. Ladislav Pekárek, 29. Ladislav Pekárek, 39. Jakub Vokál, 59. Ladislav Pekárek - 3. Marek Chroustovský, 13. Jan Tůma, 21. Tadeáš Weber, 28. Martin Horn, 57. Martin Horn, 59. Jan Vondruška, 61. Martin Horn; rozhodčí: David Scholz - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1 + Mikeš Motejzík OS:3; využití: 0:1; diváků: 147; zásahy brankářů: Radek Dvořák 39 - Matěj Dobosz 38; po třetinách: 1:2, 4:2, 1:2, 0:1
65:00 Komentář hostů Stummer David (Trenér): Nevím, jestli být rád za 2 body nebo mrzutej, že nemáme tři. Otřesná druhá třetina nám zkazila celý zápas. Místo toho, abychom navázali na dobré věci z třetiny první jsme absolutně propadli a nechtěli hrát, čehož soupeř využil. Věděli jsme, co si chceme pohlídat, ale stejně z toho ty góly dostaneme. Z toho mi zůstává rozum stát.  Pokud budeme jen stát a nahrávat si na místě, tak to dál nevede. Třetí třetina už byla o něčem jiném a šance, které jsme měli prostě musíme začít proměňovat. Nicméně derby nahoru dolů, které asi diváky muselo bavit. Díky divákům za super atmosféru a soupeři za utkání.
65:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Nesmírně dramatické utkání, ve kterém jsme zažili vzestupy a pády. V první třetině jsme se ocitli v těžké situaci, ale naši hráči ukázali svou odhodlanost a vstřelili dva rychlé góly během prvních dvou minut druhé třetiny, což nás vrátilo do hry. Vratké vedení 5:4, se kterým jsme nastupovali do třetí třetiny, jsme bohužel nedokázali udržet a v prodloužení jsme fatálně chybovali v obraně. Děkuji soupeři za utkání a publiku za hlasitou podporu na tribuně. n
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
60:48 GÓL Florbal Ústí! 6:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #36 Jan Vondruška (6:7)
60:00 Střely ve 3. části: 18:23
58:41 GÓL Florbal Ústí! 6:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #36 Jan Vondruška, asistoval #95 Martin Horn (6:6)
58:22 Timeout Florbal Ústí
58:22 GÓL FBC Česká Lípa! 6:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek z trestného střílení (6:5)
56:03 GÓL Florbal Ústí! 5:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #16 Tadeáš Weber (5:5)
53:56 Timeout FBC Česká Lípa
53:04 Vyloučen hráč #88 Marek Kadlec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení
40:00 Střely ve 2. části: 12:11
38:25 GÓL FBC Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #61 Jakub Vokál, asistoval #44 Adam Filip Hrdlička (5:4)
35:27 Vyloučen hráč #19 Ondřej Trčka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
28:17 GÓL FBC Česká Lípa! 4:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #27 Viktor Steinz (4:4)
27:40 GÓL Florbal Ústí! 3:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn z trestného střílení (3:4)
26:53 Vyloučen hráč #11 Mikeš Motejzík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování
26:53 Vyloučen hráč #11 Mikeš Motejzík družstva FBC Česká Lípa - osobní trest
21:55 GÓL FBC Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #30 Radim Piškula (3:3)
21:17 GÓL FBC Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #44 Adam Filip Hrdlička, asistoval #42 Radek Dvořák (2:3)
20:27 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber bez asistence (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 14:11
12:34 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma, asistoval #95 Martin Horn (1:2)
10:42 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #30 Radim Piškula, asistoval #5 Ladislav Pekárek (1:1)
06:24 Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
02:37 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #15 Theodor Huber (0:1)