• 56 55:43
    10:5
    (Vrátný)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 10:5
branky: 3. Elliot Festa, 7. Filip Šimek, 7. Filip Kovářík, 10. Filip Kovářík, 28. Filip Šimek, 34. Ondřej Štefek, 36. Matěj Kulhavý, 42. Matyáš Borek, 45. Filip Šimek, 46. Matěj Langr - 5. Martin Kovář, 23. Patrik Vykoupil, 51. Jindřich Žalud, 54. Martin Tomek, 56. Martin Kovář; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 23 - David Hloušek 23, Martin Staněk 11; po třetinách: 4:1, 3:1, 3:3
60:00 Komentář hostů Svačinka Tomáš (Trenér): Dnes jsme nebyli v zápase od začátku utkání a to rozhodlo. Soupeř lepší ve všech aspektech a my nebyli ani dobrý sparingpartner. Všude pozdě, naivita v osobních soubojích i v obraně. Tento víkend nám ukázal, kterým směrem se budeme ubírat a začneme s tím pracovat. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Komentář domácích Podhráský Michal (Trenér): Jsme rádi, že jsme prolomili sérii bez výher. Musíme potvrdit zlepšené výkony z toho víkendu i v dalším průběhu sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 14:9
57:20 Šimek zkouší střílet na branu, ale nepřesně.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 10:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #29 Martin Kovář, asistoval #34 Matěj Vrátný (10:5)
55:35 Prasek ubránil akci 2 na 1.
54:34 Staňek vyráží střelu Čecha.
53:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 10:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #29 Martin Kovář (10:4)
53:58 Tomek krásně doráží nahrávku od Kováře a připisují si čtvrtý gól na své konto.
53:12 Tým domácích hraje v plném počtu.
51:12 Vyloučen hráč #82 Vojtěch Petráň družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
51:12 Svojí třetí přesilovku si dneska zahraje tým hostů.
50:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 10:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Jindřich Žalud, asistoval #65 Marek Zabral (10:3)
50:23 Rozehrávka týmu hostů z rohu chodova končí v brance.
48:42 Ostravská akce 2 na 1 nekončí ani střelou.
47:35 Dlouhou nahrávku před chodovskou bránu Punčochář nedokázal zpracovat.
46:17 Kovář sám běží na bránu a prověřuje Fridricha, který ale míček vyráží.
45:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Matěj Langr, asistoval #85 Elliot Festa (10:2)
45:06 Chodovská akce 4 na 2 končí v brance.
44:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #79 Jakub Čech (9:2)
44:15 Rozehrávku Ostravy přebral Chodovský tým a dává gól.
41:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek z trestného střílení (8:2)
41:07 Borek proměnil svoje trestné střílení a zvyšuje skóre pro svůj tým.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Martin Staněk družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
35:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Matěj Kulhavý, asistoval #73 Adam Sláma (7:2)
35:39 Krátce po skončení oslabení Chodova jde tým do akce a střílí svoji sedmou branku.
35:04 Tým domácích hraje v plném počtu.
33:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #4 Matěj Fridrich (6:2)
33:57 Krásný výhoz Fridricha chytá Štefek a střílí gól v oslabení.
33:04 Vyloučen hráč #89 Matěj Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
32:20 Další odložené vyloučení na straně Ostravy a ty jdou do šesti.
29:44 Vykoupil vybojoval míček a běžel sám na brankáře, ten jeho pokus o střelu ale překazil.
29:33 Vyloučen hráč #22 Adam Javorský družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
29:33 Javorský stál moc blízko rozehrávky Chodova, a ten si díky tomu zahraje další přesilovku.
28:23 Borek z nahrávky minul prázdnou bránu.
27:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #89 Matěj Kulhavý (5:2)
27:01 Kovář střílí z rozehrávky, protihráč střelu blokuje.
25:01 Vrátný nahrává svému spoluhráčovi, ten minul bránu.
22:41 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #34 Matěj Vrátný (4:2)
22:41 Vykoupil využívá přesilové hry.
21:32 Hosté si zahrají svojí dnešní první přesilovou hru.
21:03 Vyloučen hráč #82 Vojtěch Petráň družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
20:20 Odložené vyloučení, Ostrava jde do šesti bez brankaře.
20:02 Ostrava si špatně spočítala hráče a začala zápas ve čtyřech.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 19:8
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:55 Ostrava má standartku z rohu.
17:17 Ostrava se snaží jít do protiútoku, ale zatím bez výsledku.
14:49 Javorský zkouší dotáhnout stav utkání, ale Fridrich vyráží.
12:47 Tým hostů hraje v plném počtu.
10:47 Vyloučen hráč #34 Matěj Vrátný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
10:47 Domácí si zahrají první přesilovku zápasu.
10:40 Odložené vyloučení a Chodov jde do šesti bez brankáře.
09:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #57 Ondřej Štefek (4:1)
09:06 Opět gólová akce Štefka s Kovaříkem.
06:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
06:49 Kovařík chytá do brejku nahrávku od Štefka a překonává brankáře Ostravy.
06:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #73 Adam Sláma (2:1)
06:20 Šimek doráží do branky prudkou střelu Slámy.
06:16 Sláma střílí z půlky, ale brankář připraven.
05:39 Punčochář zkouší dostat svůj tým do vedení, ale minul bránu.
04:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #29 Martin Kovář, asistoval #42 Jindřich Žalud (1:1)
04:26 Kovář svou střelou vyrovnává stav utkání.
03:34 Chodov stále tlačí na Ostravu a ti se zatím nedostali ke střele.
03:15 Procházka v překvapivém výběhu trefuje helmu Hlouška.
02:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Elliot Festa, asistoval #44 Filip Kovářík (1:0)
02:42 Rychlá akce ze strany Chodova skončila prvním gólem dnešního zápasu.
01:45 Chodov rozehrává z půlky a jde do akce.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým domácích.
00:00 Vítáme Vás na dnešním zápase, kde se proti sobě utká FAT PIPE Florbal Chodov a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.