• 58 57:30
    5:4
    (Duben)

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Česká Lípa 5:4
branky: 24. Jakub Šourek, 50. Jakub Šourek, 54. Ondřej Duben, 55. Filip Bergman, 58. Jakub Šourek - 33. Petr Slánský, 35. Petr Slánský, 37. Adam Doňar, 47. Petr Slánský; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Matěj Veselý 17 - Radek Dvořák 29; po třetinách: 0:0, 1:3, 4:1
60:00 Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér): Dneska výborně odmakaný zápas směrem do zadu. Jen nám bohužel chybělo to populární štěstí v poslední třetině. Za dnešek si všichni zaslouží velkou pochvalu. nDíky soupeři za super zápas
60:00 Komentář domácích Feigl Tomáš (Trenér): Tenhle víkend si kluci asi řekli, že si před sebe potřebujeme dát pořádnou výzvu a budeme hrát zápasy s handikepem. Dnes máme ale hodně sedřený záda, abychom obrat v zápase dotáhli do vítězného konce. Hluboká obrana a brejky Lípy nám vůbec nechutnaly a kouzla kterým gólman zaklel bránu jsme zlomili jen hodně nepěknými protikouzly. Děkujeme Lípě za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:27 Lípa zkouší hru v šesti.
58:56 Bolka sice vede ale tlak neumírňuje.
57:30 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #31 Ondřej Duben (5:4)
54:31 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #31 Ondřej Duben (4:4)
54:16 Eliáš napálil břevno!
53:26 Timeout FBC Česká Lípa
53:26 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben bez asistence (3:4)
52:42 Boleslav točí dvě pětice a tempo se stupňuje.
49:05 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #45 Filip Bergman (2:4)
49:05 Bolka se po dlouhém snažení prosazuje.
47:15 Boleslav sice od začátku třetiny udává tempo hry ale po jedné chybě Lípa trestá.
46:59 GÓL FBC Česká Lípa! 1:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #2 Petr Slánský, asistoval #27 Viktor Steinz (1:4)
46:15 Diepold vyslal na Dvořáka pořádnou ránu ale ten chytá.
44:13 Domácí uklidnili zmatek a pokusí se o útok na Dvořáka.
42:27 Teď tlačí pro změnu Lípa.
41:00 Boleslav se v přesilovce snaží o stažení skóre ale zatím se jim nedaří.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál celek domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:39 Vyloučen hráč #89 Lukáš Šindelář družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
38:01 Dvořák drží vedení Lípy.
36:54 GÓL FBC Česká Lípa! 1:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Adam Doňar, asistoval #25 Filip Cobl (1:3)
36:08 Domácí se snaží o snížení skóre ale zatím neúspěšně.
34:35 Lípa otočila stav utkání a Bolka musí dotahovat jestli chce vyhrát.
34:32 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #2 Petr Slánský, asistoval #10 Kryštof Loubek (1:2)
32:58 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
31:27 Veselý vytáhl míček mimo branku.
29:25 Venera právě omylem rozšlápl míček.
27:42 Dvořák teď zneškodnil Eliášovu střelu.
26:12 Bergamnova střela neprošla skz českolipskou barikádu.
23:39 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #82 Martin Feigl (1:0)
23:39 Boleslav se prosazuje a jde tak do jednobrankového vedení.
22:41 Boleslav zamkla hosty v obranném pásmu.
20:01 Začala druhá třetina a Bolka je na míčku.
20:00 Střely v 1. části: 14:7
17:26 Venera hezky zablokoval střelu a pomohl tak Veselému který nemohl nic vidět.
15:55 Hendrych najel na střed a vyslal nebezpečnou střelu.
13:34 Boleslav stále tlačí ale hosté nápor zvládají.
11:10 Hlušička se blýskl hezkým obranným zákrokem.
09:33 Venera trefil vzdušnou nahrávku Miclíka a Dvořák měl velké potíže.
07:39 V poslední vteřině přesilovky Duben netrefil poloprázdnou bránu a hosté tak ustáli oslabení.
06:24 Bergman připravil pro Eliáše dobrou střeleckou pozici, ale ten branku minul.
05:37 Vyloučen hráč #88 Radek Matouš družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
05:32 Veselý předvedl krásný zákrok.
04:19 Hosté jsou nyní pod tlakem boleslavských na vlastní půli.
02:10 Hendrych na půlce vybojoval balonek a Boleslav vyslala na Dvořáka první střelu.
00:34 Domácí vybojovali míček a snaží se o postupný útok.
00:01 Zápas právě začal a úvodní buly vyhrál celek hostí.
00:00 Dobrý den, vítám Vás na zápase CE ligy juniorů mezi Mladou Boleslaví a Českou Lípou. Příjemnou zábavu u mého komentáře.