58
  • 58 57:06
    Hattrick

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 11:8
branky: 1. Vojtěch Andrášek, 4. Matyáš Bláha, 7. Vojtěch Andrášek, 11. Jakub Mühlfait, 15. Kosťantyn Šlosar, 22. Robin Havlina, 28. Jakub Kárník, 40. Vojtěch Andrášek, 41. Matyáš Bláha, 45. Kosťantyn Šlosar, 51. Robin Havlina - 2. Matěj Tkadlec, 13. Matyáš Gryc, 27. Matyáš Gryc, 28. Matěj Tkadlec, 31. Jaromír Hala, 34. Adam Klusoň, 37. Matěj Tkadlec, 46. Patrik Neterder; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Vítek Šimáček 21 - Ondřej Málek 38; po třetinách: 5:2, 3:5, 3:1
60:00 Komentář domácích Thompson Oliver-James (Vedoucí): Kaňkou na předvedeném výkonu byla opět disciplína v plnění taktických pokynů. Soupeři jsme dovolili opravidu laciné branky a z utkání se nám stalo drama. Ve finále jsme rádi za plný počet bodů a děkujeme za utkání!
60:00 Komentář hostů Fiala Marek (Trenér): Vyhrál tým, který je zvyklý pracovat ve výrazně větším tempu než my. Škoda první prospané třetiny, kde jsme šlapali vodu a opět spálili nejednu gólovou příležitost. Jsem rád, že jsem nesklopili hlavu a od druhé třetiny se se ctí poprali o výsledek. Bylo by super, kdyby jsme si nasazení a vůli z takových zápasů přenesli i do tréninků - to je jediná cesta, jak můžeme poměřovat síly s týmy jako je Sparta. Soupeři a rozhodčím díky za zápas a extra dík rodičům, kteří se přijeli na zápas podívvat z Brna.
60:00 Střely ve 3. části: 18:12
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
57:06 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
56:05 Šimáček dlouhým výhozem našel M. Bláhu, který ale po kličce trefil pouze tyč.
52:45 Sparta kontroluje balónek a nechce ho půjčovat Brnu.
50:52 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 11:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Robin Havlina bez asistence (11:8)
50:52 Havlina z totální nuláku nějak dostal míček do branky. Nikdo z nás u stolku jsme to nepochopili.
50:30 M. Bláha prošel tři hráče, ale zakončit se mu nepodařilo.
48:12 Kárník teď schytal střelu od spoluhráče do hlavy.
45:57 Andrášek sám na středu míjí branku.
45:49 Šimáček vyrazil střelu hlavou.
45:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 10:8
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #8 Patrik Neterder, asistoval #17 Matyáš Gryc (10:8)
45:10 Neterder natáhl z dálky a snížil rozdíl branek.
44:14 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 10:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #79 Robin Havlina (10:7)
44:14 Krásná křižná nahrávka od Havliny po které Šlosar střelou z první propálil brankáře.
42:47 Vyloučen hráč #22 Daniel Málek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za bránění ve hře
42:47 M. Bláha se sklouznul po čepeli Málka.
42:39 M. Bláha zboural protihráče za brankou hostí.
42:10 Neterder od mantinelu trefuje pouze tyč.
40:57 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha, asistoval #1 Vítek Šimáček (9:7)
40:57 M. Bláha se prosadil 1v1 střelbou po dlouhém výhozu Šimáčka.
40:38 Neterder dostal nahrávku do prázdné příliš daleko od čepele.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Brno.
40:00 Střely ve 2. části: 14:9
39:56 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #66 Marek Cígler (8:7)
39:56 Standardka na hranici velkého brankoviště vyřešená jednoduchým zátahem a tvrdou a ráznou střelou nad nohu.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
37:44 Brno v pěti.
36:22 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 7:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #79 Matěj Tkadlec bez asistence (7:7)
35:44 Vyloučen hráč #14 Josef Koch družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za zvedání florbalky
33:13 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 7:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #89 Michal Horák (7:6)
33:13 Klusoň se prosadil samostatnou akcí a následnou střelou zápěstím rozvlnil síťku v brance.
32:18 Oba týmy v pěti.
30:40 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 7:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #80 Jaromír Hala, asistoval #17 Matyáš Gryc (7:5)
30:40 Hala se uvolnil po mantinelu a prostřelil Šimáčka na bližší tyčku. Pokračuje se ve hře 4 na 4.
30:18 Vyloučen hráč #79 Robin Havlina družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání
30:18 Vyloučen hráč #48 Adam Klusoň družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání
30:18 Nakonec se vyloučilo i na straně domácích při zmatcích na střídačce. Hraje se 4 na 4.
29:55 Bude se vylučovat na straně hostí, Sparta odvolává brankáře a jde do šesti.
27:31 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 7:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #79 Matěj Tkadlec, asistoval #17 Matyáš Gryc (7:4)
27:31 Tkadlec přeci jen střelou překonal Šimáčka za kterého se míček po zákroku dostal jen tak tak.
27:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #10 Jakub Kárník, asistoval #11 Matyáš Bláha (7:3)
27:13 Kárník si při rozehrávce z rohu skvěle odskočil a střelou z první překonal brankáře.
27:11 M. Bláha byl vystrčen za mantinel.
26:56 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 6:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #17 Matyáš Gryc, asistoval #48 Adam Klusoň (6:3)
25:58 Novák se bleskově vrátil a sebral míček čistě zezadu.
25:10 Brno nevyužilo protiútok dva na jednoho.
23:37 Šimáček teď vytáhl velice slušný zákrok, když zabránil gólu takřka do prázdné.
23:09 Klusoň chtěl ohrozit branku Sparty, ale jeho střela byla zblokována za mantinel.
21:00 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:2
21:00 Náhravka, která se změnila v nešťastnou tragédii pro Brno. Od špičky chodidla jednoho z hráčů Brna se míček odrazil do branky.
20:13 Tak to byla rychlovka. Brno si míček moc neužilo a Klusoň musel seknout, aby zabránil gólu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Brno.
20:00 Střely v 1. části: 17:8
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:36 Brno v pěti.
16:36 Vyloučen hráč #69 Martin Tyll družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání
16:28 Brno zapojilo do své rozehrávky i svého brankáře.
14:06 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #16 Jakub Mühlfait (5:2)
12:23 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #17 Matyáš Gryc, asistoval #79 Matěj Tkadlec (4:2)
11:29 Čermák se vymotal zpoza branky, ale gólmana nepřekonal.
10:34 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait bez asistence (4:1)
09:27 Brno teď málem využilo střídání Sparty, ale Šimáček svůj tým podržel.
08:57 Málek šel sám na Šimáčka, ale jeho lob trefil pouze tyčku.
06:54 Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 neproměnil #48 Adam Klusoň.
06:54 Klusoň se snažil sebevíc rozhýbat Šimáčka, který ale byl jako skála a míček za svá záda nepustil.
06:42 Cígler orazítkoval tyč.
06:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #11 Matyáš Bláha (3:1)
06:13 Andrášek ze standardky od mantinelu propálil brankáře nad rameno.
05:37 Sparta se snaží uklidnit hru a rozvážně rozehrát.
04:05 Zápas se hraje nahoru dolů.
03:09 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha, asistoval #15 Matyáš Malkus (2:1)
03:09 M. Bláha vystřelil raketu pod horní tyčku.
01:19 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #79 Matěj Tkadlec, asistoval #80 Jaromír Hala (1:1)
01:19 Tkadlec střelou ze zátahu ze středu prostřelil Šimáčka, který už nebyl tak pozorný oproti předchozímu pokusu Neterdera.
00:39 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
00:39 M. Bláha vystihl rozehrávku a utíkal sám na branku, ale nepřekonal brankáře. Míček následně doklepl do branky Andrášek.
00:33 Neterder vyslal střelu ze zátahu, ale Šimáček pozornej.
00:15 Sparta s ihned vyrhává do napadání.
00:01 Úvodní buly vyhrává Brno.