• 58 57:54
    1:5
    ()

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - Předvýběr.CZ Florbal MB 1:5
branky: 46. Jaromír Hala - 18. Jakub Vařecha, 50. Ondřej Duben, 56. Jakub Šourek, 57. Filip Bergman, 58. Jakub Vařecha; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Ondřej Málek 12 - Tomáš Týc 24; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:4
60:00 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): První dvě třetiny na naše aktuální možnosti dobrý, akorát neproměňujem šance. Třetí třetinu rozhodli dva slepené góly, na zvrat nebyla síla ani kvalita. Kluky musím pochválit za odmakanej zápas a skvělý výkon brankáře. I přes těžké období jsme schopni zápasy s těžkými soupeři hrát, to je super, jenom bychom se potřebovali konečně opřít o lepší produktivitu. Soupeři a divákům díky za zápas.
60:00 Komentář hostů Feigl Tomáš (Trenér): Dvě třetiny jsme moc neměli dění na hřišti ve svých rukou a na střídačce jsme spíš rnuli co vymyslíme, než že budeme hrát co máme. Naštěstí nás podržel brankář. Ve třetí třetině jsme dokázali proměnit gólové příležitosti a hráli konečně v pohybu a nakonec i s chutí. Děkujeme Hattricku za zápas a hrstce našich fanoušků za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 6:12
57:54 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha bez asistence (1:5)
56:55 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #23 Jakub Vařecha (1:4)
55:40 Domácí hrají v šesti
55:18 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #23 Jakub Vařecha (1:3)
52:59 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
49:45 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #55 Štěpán Hendrych (1:2)
49:42 tyč zazněla u domácí brány
47:08 Grycova střela ztečována mimo
45:05 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #80 Jaromír Hala, asistoval #89 Michal Horák (1:1)
33:53 Domácí v plném počtu
32:51 Vyloučen hráč #22 Daniel Málek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání
32:51 Domácí v plném počtu je na 3 sekundy
29:49 Vyloučen hráč #69 Martin Tyll družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání
17:44 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #16 Jáchym Eliáš (0:1)
17:44 Střela od Vařechy ze středu  útočné poloviny končí v bráně
13:34 Domácím se přesilovka vůbec nezdařila
11:34 Vyloučen hráč #3 Jonáš Kudrna družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky
08:54 Horákovu střelu mířenou mezi nohy Týc zachytil
06:41 Nebezpčná akce Boleslavi však končí v Málkovi
03:50 Chybnou rozehrávku domácích Boleslavští nepotrestali
02:36 Klusoň střílí mimo
00:40 Jedovatá střela domácích Tíc však chytá