11:10
    Matěj VRÁTNÝ
    (Kovář)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBC Česká Lípa 11:10
branky: 1. Vojtěch Murín, 1. Adam Javorský, 7. Tomáš Hodulík, 21. Vojtěch Murín, 24. Martin Kovář, 32. Marek Zabral, 35. Marek Zabral, 46. Martin Kovář, 47. Adam Javorský, 56. Vojtěch Murín, 58. Matěj Vrátný - 1. Mikeš Motejzík, 26. Mikeš Motejzík, 29. Radim Piškula, 30. Mikeš Motejzík, 43. Kryštof Loubek, 49. Mikeš Motejzík, 50. Mikeš Motejzík, 53. Adam Filip Hrdlička, 54. Viktor Steinz, 57. Kryštof Loubek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 43; zásahy brankářů: David Hloušek 26, Martin Staněk 1 - Radek Dvořák 24; po třetinách: 3:1, 4:3, 4:6
60:00 Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér): V první řadě, bychom rádi poděkovali fanouškům. Utkání bylo velmi dramatické a s průběhem jak na horské dráze. I přes velké vedení domácích jsme se ne jednou vrátili do zápasu, bohužel se štěstí nepřiklonilo na naši stranu. Doufáme, že tuhle kledbu doma zlomíme. nDěkujeme soupeřů a rozhodčím za utkání.
60:00 Komentář domácích Strakoš Jakub (Vedoucí): Dnes moc naročné utkáni kdy jsem přišel jako divák a zkončil jsem na stridačce  jako vedouci, kluci prvni třetinu hráli hru nahoru dolů. Druhou a třetí třetinu nás lípa chvili přehrávala ale nakonec bereme 3 body. děkuji soupeři  hráčum divákum a rozhodčím za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
57:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 11:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #29 Martin Kovář (11:10)
56:15 GÓL FBC Česká Lípa! 10:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #55 Kryštof Loubek, asistoval #11 Mikeš Motejzík (10:10)
55:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 10:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #82 Vojtěch Murín, asistoval #29 Martin Kovář (10:9)
54:00 Chmelař bojuje ve velkém brankovišti a ve výskoku kope do míčku.
53:48 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
53:48 GÓL FBC Česká Lípa! 9:9
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #11 Mikeš Motejzík (9:9)
53:07 Česká Lípa se opět probouzí. Stačí jí jedna branka do vyrovnání.
52:01 GÓL FBC Česká Lípa! 9:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #44 Adam Filip Hrdlička, asistoval #55 Kryštof Loubek (9:8)
51:01 Vyloučen hráč #22 Adam Javorský družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky
50:00 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Martin Staněk družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
49:42 GÓL FBC Česká Lípa! 9:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #42 Radek Dvořák (9:7)
48:52 GÓL FBC Česká Lípa! 9:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #89 Lukáš Šindelář (9:6)
48:23 Mičulka trefuje břevno !
46:50 Timeout FBC Česká Lípa
46:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Adam Javorský, asistoval #65 Marek Zabral (9:5)
45:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #29 Martin Kovář, asistoval #34 Matěj Vrátný (8:5)
42:08 GÓL FBC Česká Lípa! 7:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #55 Kryštof Loubek, asistoval #25 Filip Cobl (7:5)
41:00 Poslední třetinu začínáme z tvrda, jelikož Česká Lípa na nic nečeká a hned se pouští do Ostravy.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Ostrava.
40:00 Střely ve 2. části: 18:18
34:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral, asistoval #22 Adam Javorský (7:4)
31:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral, asistoval #99 Patrik Vykoupil (6:4)
29:59 Vrátný posílá dělovku do levého horního rohu ale Dvořák chytá.
29:13 GÓL FBC Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #55 Kryštof Loubek (5:4)
28:12 GÓL FBC Česká Lípa! 5:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #30 Radim Piškula, asistoval #11 Mikeš Motejzík (5:3)
26:38 Kocián netrefuje ránu do prázdné.
25:02 GÓL FBC Česká Lípa! 5:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #25 Filip Cobl (5:2)
23:38 Česká Lípa tlačí na domácí ale ti využívají každou šanci na útok.
23:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:1
20:41 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #82 Vojtěch Murín, asistoval #34 Matěj Vrátný (4:1)
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Česká Lípa.
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:04 Vyloučen hráč #44 Adam Filip Hrdlička družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
16:04 Vyloučen hráč #55 Kryštof Loubek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
15:02 Vrátný přichází o míček.
12:47 Ostrava ubránila přesilovku.
11:15 Loubek střílí z crossu ale mimo.
10:38 Vyloučen hráč #39 Karel Mičulka družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky
09:31 Cobl obhazuje domácí a střílí na branku.
07:25 Česká Lípá rozehrává z poloviny.
06:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Tomáš Hodulík, asistoval #99 Patrik Vykoupil (3:1)
04:58 Vrátný se pokouší vyvolat zmatek v rozehrávce hostů.
04:07 Česká Lípa s míčkem tlačí na soupeře.
01:36 Hráči se sice na hrišti teprve rozehřívají ale tolik branek během první minuty je zajímavý jev.
00:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Adam Javorský, asistoval #99 Patrik Vykoupil (2:1)
00:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
00:13 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1