• 60 59:50
    2
    Jakub KLÁPA

Předvýběr.CZ Florbal MB - PSN Tatran Střešovice 6:2
branky: 14. Martin Feigl, 31. Matěj Miclík, 34. Václav Klepal, 35. Jakub Vařecha, 60. Ondřej Duben, 60. Jakub Vařecha - 19. Lukáš Mühlfait, 55. Matěj Čelakovský; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Matěj Veselý 10 - Lev Kliment 15; po třetinách: 1:1, 3:0, 2:1
60:00 Komentář hostů Michálek Václav (Asistent trenéra): V dnešním utkání jsme nepředvedli ideální výkon. Soupeř nás předčil primárně v backcheckingu, blokách a týmové hře. Náš výkon snesl měřítko pouze ve třetí třetině, ale to již bylo pozdě.Věřím, že tento výkon a prohra nás posune dále a zítřejší utkání zvládneme lépe a s vítězným koncem.
60:00 Komentář domácích Feigl Tomáš (Trenér): Hned od začátku jsme předváděli velmi soustředěný a poctivý výkon. Byli jsme v soubojích a Tatran to s námi měl dnes těžké. Měli jsme dobrý pohyb po celý zápas a vítězství jsme si dnes zasloužili. Díky týmu za předvedený výkon a nezapomeňme co nám tuto výhru přineslo, tvrdá a poctivá práce!!! Diváci díky!
60:00 Střely ve 3. části: 11:4
60:00 Je konec a je jasné že cesta Tatranu domů bude hořká. Z města automobilů si neodváží jediný bod. Za to mladoboleslavští půjdou do zítřejšího zápasu se Spartou o mnohem v lepším rozpoložení a s vítěznou náladou. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
59:50 Vyloučen hráč #36 Jakub Klápa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
59:39 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #16 Jáchym Eliáš (6:2)
59:39 Boleslav v poslední minutě dává 2 góly a ujišťuje si výhru v dnešním zápase!
59:17 Timeout PSN Tatran Střešovice
59:17 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #33 Jakub Šourek (5:2)
59:02 Tatran kombinuje na útočné polovině.
58:27 Tatran to zkouší v šesti.
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:59 Ani Boleslav svoji přesilovku nevyužívá.
56:38 Proti další Eliášově střele vytáhl Kliment levou nohu.
55:58 Eliáš to zkusil, Kliment pozorný.
54:59 Vyloučen hráč #8 Adam Bureš družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:59 Bureš umožňuje boleslavi dvě minuty početní výhody.
54:29 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #77 Jan Karel Matějka (4:2)
52:12 Boleslav nepouští Tatran k míčku.
51:30 Duben z první trefuje ruku Klimenta.
49:32 Klepal měl odkrytou bránu. Kučera do jeho střly vložil florbalku a střelu zneškodnil.
49:05 Bergmana v úniku vychytal Kliment!
47:58 Čelakovskýho střelu blokuje Feigl.
47:22 Oba brankaři senzačně drží své spoluhráče.
46:22 Už dlouho se hraje bez přerušení. Týmy zařadili šestku a hra má úroveň superligového play-off.
45:00 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
43:58 Eliáš ztratil na polovině hřiště. Hned toho využil Macháček, jeho střelu zblokoval Vařecha. Odražený míček vzal Duben a zahájil protiútok. Nakonec neúspěšně.
42:41 Chmelař fauluje v rohu útočného pásma. Rozehrávat bude Tatran.
42:21 Macháček blokuje střelu Suchana.
40:23 Začátek třetí třetiny zahahuje Bolka na balónku.
40:00 V druhé třetine už toho víc neuvidíme. Mladá Boleslav tuto třetinu vyhrála s přehledem a do poslední třetiny vstupují s náskokem tří branek.
40:00 Střely ve 2. části: 3:5
38:17 Chmelař ztratil míček na polovině hřiště. Hned toho využil Macháček, který trefil hruď Veselého.
37:28 Kryl netrefuje odkrytou bránu.
36:21 Tatran ani druhou přesilovku nevyužil.
36:02 Boleslav vybojovala míček v rohu hřiště.
35:50 Tatran se v přesilovce zatím nedostal ke střele.
34:21 Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
34:08 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha bez asistence (4:1)
33:06 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #21 Václav Klepal, asistoval #81 Vojtěch Diepold (3:1)
33:06 Miclík vybojoval standartku. Diepold hned rozehrál na Klepala a ten trefuje branku! 3:1 pro domácí!
30:29 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #69 Matěj Miclík, asistoval #71 Jiří Miler (2:1)
30:29 Miclík prostřeluje Klimenta a posílá svůj tým do vedení!
29:43 Vařecha zblokoval střelu Čelakovského.
27:59 Matějka je při chuti. Nebezpečnou střelu zlikvidoval Veselý.
26:43 Volovik zdvojen v rohu obranného pásma. Za bránou se objevil Hlušička, kterého našel Volovik a ten uklidnil hru.
25:56 Bolka ubránila oslabení. Hra pokračuje za normálního stavu 5 na 5.
25:00 Veselý vychytal dvě nebezpečné dorážky střešovického Bureše.
24:36 Jáchym Eliáš vytáhl hru hru až na útočící polovinu kde našel Vařechu. Ten minul branku.
23:56 Vyloučen hráč #2 Martin Hlušička družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:56 Tatran dostává možnost dvě minuty přesilové hry.
21:16 Druhá perioda začala podobně jako ta první. Opatrná hra od obou týmů.
20:01 Druhá třetina začala! Buly ovládl tým hostů.
20:00 První třetina nám nabídla kvalitní florbal a jednu branku na obou stranách. Druhá třetina začne po 10-ti minutové přestávce.
20:00 Střely v 1. části: 7:3
19:49 Duebn se v dobré pozici dostal ke střele. Kliment jeho střelu zlikvidoval.
19:00 Začala poslední minuta 1.třetiny
18:35 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Lukáš Mühlfait, asistoval #64 Jonáš Tuma (1:1)
18:35 Tatran srovnává utkání na 1:1.
16:05 Jáchym Eliáš za doprovodu zdravotnice v bolestech opouští hrací plochu. Vypadá to na levé koleno. Doufejme, že bude brzy v pořádku a do dnešního zápasu se ještě dostane.
13:24 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Martin Feigl, asistoval #33 Jakub Šourek (1:0)
13:24 První gól pro Bolku! Feigl posílá svůj tým do vedení 1:0!
10:18 Kliment podruhé zachránil svůj klub.
09:47 Tatran poprvé vystřelil na Matěje Veselého. Ten bezproblémově svůj tým podržel.
07:51 V osmé minutě se hra prerušila zatím pouze čtyřikrát. Hra nabrala na tempu a týmy se dostávají do varu.
04:44 Vařecha spolu s Dubnem se dostali do brejku. Vařechova střela se dokonce dostala Klimentova záda, ten ale na poslední chvíli zastavil balónek na brankové čáře!
02:58 Od obou týmů vidíme zatím velice opatrnou hru.
01:43 Boleslavská druhá lajna se dostala k míčku a zahajuje útok.
00:48 Hned po buly se míčku zhostili hráči Tatranu.
00:00 Krásný sobotní večer, vítejte u online přenosu zápasu 12.kola CE soutěže juniorů. Dnešní zápas nabídne souboj páté domácí Mladé Boleslavi s týmem, který je aktuálně na třetí pozici Tatranem Střešovice. Oba týmy dělí devět bodů a tak je jasné, že z toho zápasu budou chtít vytěžit maximum. Zápas začíná v 19:15!