1

2

3.

Florbal Ústí - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 8:9pn
branky: 6. Martin Hrabánek, 32. Aleš Vlach, 35. Marek Chroustovský, 38. Theodor Huber, 44. Jan Samuel Polák, 57. Theodor Huber, 57. Štěpán Malý, 58. Marek Chroustovský - 4. Maxim Grega, 9. Jakub Kabourek, 11. Samuel Kopejtko, 20. Tomáš Fryš, 31. Filip Brynda, 35. Adam Václav Kyselka, 48. Samuel Kopejtko, 60. Lukáš Rada, N Dominik Bürger; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 5:4; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 35 - Miroslav Kovařík 29; po třetinách: 1:4, 3:2, 4:2, 0:0
Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér): Zbytečnější ztrátu bodu jsem ještě nikdy nezažil. V polovině utkání naprosto neuvěřitelná ztráta téměř všeho, přesto se dal zápas i v takto šíleném módu pohlídat a dovést do vítězného konce s větším brankovým rozdílem. Gratulace Ústí, které pro body z dnešního zápasu udělalo maximum a kvůli naším chorým hlavám mohli být klidně tři. Díky za zápas.
Komentář domácích Stummer David (Trenér): 30. minut jsme byli zralí na ručník a smrdělo to debaklem. Oceňuju pak, jakým způsobem jsme se vrátili do zápasu. Škoda, že nejsme schopní takhle začít zápas od začátku a šlapat celých 60. minut. Doufám, že na zítra se z toho poučíme a předvedeme kvalitní výkon po celý zápas. Díky všem za zápas.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč #23 Dominik Bürger a vstřelil rozhodující gól (8:9).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč #16 Tomáš Fryš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč #61 Lukáš Rada a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #14 Martin Hrabánek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #29 Aleš Vlach a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #39 Jan Samuel Polák , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 3:2
60:43 Máme tu prodložení tak uvidíme komu se poštěstí a dá gól
60:00 Střely ve 3. části: 13:11
59:17 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Lukáš Rada, asistoval #46 Lukáš Trnka (8:8)
59:09 Ústí jde do vedení
58:45 Neuvěřitelny gól dává hráč s číslem 48 Marek Chroustovský
57:56 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
57:56 GÓL Florbal Ústí! 8:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #39 Jan Samuel Polák (8:7)
56:25 GÓL Florbal Ústí! 7:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #15 Theodor Huber (7:7)
56:10 Malý vyrovnává na 7:7 svojí úžasnou střelou
56:10 Huber střílí a dává gól
56:08 GÓL Florbal Ústí! 6:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Theodor Huber, asistoval #19 Ondřej Trčka (6:7)
55:15 Bohemians se opět ocitlo v oslabení
54:10 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Vosátka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování florbalky
53:12 Ústí nevyužilo šance dva na jednoho
47:45 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #55 Samuel Kopejtko, asistoval #88 Maxim Grega (5:7)
47:22 Bohemians hraje v plném počtu
46:36 Ústí hraje opět v přesilové hře třeba se podaří a dají další gól
45:20 Polák střílí páty gól pro Ústí
44:42 Vyloučen hráč #87 Jakub Kabourek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za vysoká florbalka
43:55 GÓL Florbal Ústí! 5:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #39 Jan Samuel Polák, asistoval #29 Aleš Vlach (5:6)
42:51 Vyloučen hráč #87 Jakub Kabourek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:37 Začíná poslední třetina a Ústí hraje pořád v oslabení
40:00 Střely ve 2. části: 13:17
39:58 Probíhá poslední minuta druhé třetiny a Bohemians hraje v přesilovce
38:34 Vyloučen hráč #31 Vojtěch Frolík družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
38:34 Huber vystřelil přesnou střelu na zadní tyč
37:41 GÓL Florbal Ústí! 4:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Theodor Huber, asistoval #73 Ondřej Hubka (4:6)
34:52 GÓL Florbal Ústí! 3:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #15 Theodor Huber (3:6)
34:08 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #74 Filip Brynda (2:6)
34:08 Hubka sřílí,ale jenom do boční sítě po šanci dva na nikoho
32:29 Vlach vybojoval balónek a sřílí na bránu
31:32 GÓL Florbal Ústí! 2:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach bez asistence (2:5)
30:01 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #16 Tomáš Fryš (1:5)
29:49 Vyloučen hráč #48 Marek Chroustovský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení
29:49 Ústí momentálně hraje 3 na 5 a Bohemians z toho dává gól
28:48 Vyloučen hráč #39 Jan Samuel Polák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
27:47 Malý vstoupil do pole a Bohemians nevyužívá přesilové hry
26:28 Hráč s číslem 29 Aleš Vlah nevyužívá v oslabení šanci jeden na nikoho a trefuje horní tyč
24:59 Vyloučen hráč #66 Štěpán Malý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
23:40 Oba týmy vstoupily do zápasu na 120 procent
20:00 Střely v 1. části: 8:13
19:19 Právě probíhá poslední minuta první třetiny
19:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #74 Filip Brynda (1:4)
18:10 Hosté jsou opět v pěti
17:12 Huber střílí,ale bohužel mimo
16:26 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil #16 Tomáš Fryš.
16:10 Ústí hraje svojí první přesilovku
15:26 Vyloučen hráč #62 Jakub Nový družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
15:09 Ústí ubránilo oslabení bezproblémově
13:47 Máme tu první přesilovku hostí
12:39 Vyloučen hráč #39 Jan Samuel Polák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:29 Krupica sřílí na bránu,ale golman hostí nádherně počapal
10:43 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #55 Samuel Kopejtko, asistoval #87 Jakub Kabourek (1:3)
10:43 Bohemians se více tlačí do útoku a má více útočních akcí
08:30 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #87 Jakub Kabourek, asistoval #96 Daniel Grézl (1:2)
06:05 První gól pro Ústí střílí hráč s čísel 14 Martin Hrabánek
05:56 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #16 Tadeáš Weber (1:1)
04:05 Malý výborná střela backhandem
03:16 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #46 Lukáš Trnka (0:1)
01:32 Úvodní buly vyhrálo Ústí
00:57 Vítáme Vás u 12.kola CE ligy juniorů