• 60 59:40
    4:7
    (Dorazil)

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:7
branky: 25. Michal Horák, 44. Adam Klusoň, 55. Josef Koch, 60. Matěj Novotný - 5. Jakub Vít, 18. Nikolas Vizváry, 23. Nikolas Vizváry, 26. Václav Babík, 47. Jakub Vít, 57. Tomáš Rucki, 59. Jan Sitora; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Šimon Chmela 10 - Filip Karas 11; po třetinách: 0:2, 1:2, 3:3
60:00 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): ŠKODA, ŠKODA, ŠKODA, v rámci herního plánu musíme být spokojeni, jenom to chtělo využít víc příležitostí v první polovině utkání. V závěru už nebyla síla na vytvoření tlaku. Soupeř i přes svou nespornou kvalitu dnes neměl moc příjemnou cestu ke 3 bodům. S tímto hrací víkendem můžeme být spokojeni! Soupeři a rozhodčím děkuji za zápas.
60:00 Komentář hostů Brus Pavel (Trenér): Dneska těžký zápas proti houževnatému soupeři. Góly jsme si museli odmakat. Technicky jsme si dneska s povrchem nepodali ruce, ale zvládli jsme klíčové momenty a to rozhodlo v náš prospěch. Jsme rádi za 6 bodů do tabulky.
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:40 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #19 Matěj Novotný, asistoval #64 Jiří Dorazil (4:7)
58:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora bez asistence (3:7)
56:48 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
56:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #61 Tomáš Rucki, asistoval #27 Jan Sitora (3:6)
54:33 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #14 Josef Koch, asistoval #79 Matěj Tkadlec (3:5)
49:32 Skvělý zákrok předvedl brankář Hattricku.
46:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít, asistoval #91 Nikolas Vizváry (2:5)
45:07 Vyloučen hráč #19 Matěj Novotný družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za špatné střídání
44:44 Klusoň skvěle doplňuje obranu.
43:13 Klusoň snižuje na 2:4.
43:12 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #79 Matěj Tkadlec (2:4)
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
37:12 Nesouhlasy fanoušků hostů nabírají na intenzitě.
33:30 Neterderova střela těsně mijí pravou tyč.
28:00 Hosté nevyužili přesilovku.
25:56 Vyloučen hráč #19 Matěj Novotný družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání
25:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #97 Václav Babík, asistoval #23 Filip Szemla (1:4)
24:26 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #64 Jiří Dorazil (1:3)
24:12 Jeden z vítkovických hráčů zůstává ležet na zemi.
23:45 Fanatastický zákrok Chmely po chybě domácích.
22:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry bez asistence (0:3)
20:00 Střely v 1. části: 4:3
20:00 Tato třetina nám mnoho šancí nepřinesla. Uvidíme, co nám hráči obou týmů předvedou ve druhé části.
17:40 Hráč Vítkovic zůstal neplohlídaný a z velkého brankoviště mění stav utkání na 0:2.
17:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #27 Jan Sitora (0:2)
13:50 Dorazil z velkého brankoviště nastřelil břevno.
09:10 Novotný neproměnil samostatný únik.
08:30 Průběh zápasu je zatím poklidný.
04:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít bez asistence (0:1)
04:35 Vítkovice otevírají skóre.