4:5
    Mikeš MOTEJZÍK
    (Slánský)

FBC Česká Lípa - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:5
branky: 3. Viktor Steinz, 29. Radek Matouš, 57. Filip Cobl, 59. Mikeš Motejzík - 11. Lukáš Rada, 23. Lukáš Rada, 24. Jakub Ruml, 40. Dominik Bürger, 46. Samuel Kopejtko; rozhodčí: David Scholz - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 77; zásahy brankářů: Radek Dvořák 54 - Miroslav Kovařík 43; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:1
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Dnešní zápas, konkrétně první třetina nebyla z naší strany dobrá, ale od druhé třetiny jsme se zlepšovali a ve třetí kralovali. Ale i přesto jsme na body nedosáhly.  nDěkuji hráčům a klubům z Lovosic, Děčína a Loun za tento dobrý půlrok.  nNa závěr bych chtěla popřat všem hezké Vánoce a šťastný Nový rok.
60:00 Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér): Vzhledem k aktuálnímu rozpoložení jsme odehráli velmi dobrých 56 minut, ve kterých jsme téměř do puntíku dodržovali nastavený plán a šli si v klidu pro přesvědčivé vítězství. Když už to smrdělo problémem, tak nás podržel dobře chytající Míra. Věděli jsme, že vzhledem k naší produktivitě a hernímu pojetí soupeře to nebude velkým rozdílem, i když šancí na to bylo dost. To, co jsme předvedli na konci utkání se těžko komentuje, opět to ukázalo, že potřebujeme ještě posbírat zkušenosti, abychom takové momenty zvládli lépe respektive se do nich vůbec nedostali. Trošku nám to zkazilo dojem z utkání, nicméně nakonec se do Prahy určitě vrátíme pozitivně naladění. Pozitivim je určitě také solidní výkon mladých kluků, kteří kupodivu žádné fatály neudělali. Přeji všem pohodové svátky a úspěšný vstup do Nového roku. Užívejte dva víkendy bez florbalu!
60:00 Střely ve 3. části: 22:19
59:09 Lípa to zkouší v šesti.
58:07 GÓL FBC Česká Lípa! 4:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #2 Petr Slánský (4:5)
57:48 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
56:52 GÓL FBC Česká Lípa! 3:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #11 Mikeš Motejzík (3:5)
55:55 Lípa rozehrává v útočném rohu a do střely se dostává Slánský.
55:02 Vyloučen hráč #11 Adam Václav Kyselka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře
53:37 Hrdlička ve velké šanci.
50:38 Cobl jde do střely.
49:12 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Vosátka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení
46:15 Utkání se začíná přiostřovat.
45:20 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #55 Samuel Kopejtko, asistoval #86 Dominik Bláha (2:5)
43:56 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
41:22 Lípa rozehrává v útočném rohu.
40:01 První buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 14:23
39:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (2:4)
39:05 První šance hostů ubráněna.
38:28 Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování
37:20 Lípa v útočných pozicích.
35:37 Pekárek v šanci.
33:55 Hosté rozehrávají na půlce.
32:04 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
30:17 Slánský se v oslabení dostává ke střele.
29:29 Vyloučen hráč #88 Radek Matouš družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
29:25 Matouš jde skvěle do střely.
28:14 GÓL FBC Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Radek Matouš bez asistence (2:3)
27:16 Lípa rozehrává v útočném rohu.
24:55 Lípa získává míček a vyráží do útoku.
23:37 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #16 Tomáš Fryš (1:3)
23:29 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Kafka družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání
22:26 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Lukáš Rada, asistoval #23 Dominik Bürger (1:2)
21:15 Lípa rozehrává v útočném rohu.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají domácí a hosté ihned napadají.
20:00 Střely v 1. části: 11:17
19:30 Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
18:23 Lípa pod tlakem.
17:14 Hosté u míčku v útoku.
14:51 Hrdlička ve velké šanci.
12:54 Slánský přestřeluje branku.
12:12 Bohemka rozehrává na útočné polovině.
11:02 Lípa vytlačuje Bohemku až za jejich branku.
10:14 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Lukáš Rada, asistoval #16 Tomáš Fryš (1:1)
06:33 Drahoš výborně odzbrojil útočníka hostů.
05:41 Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
04:10 Domácí se dostávají do útočných pozic.
02:46 Celou halou jdou slyšet pouze hrnce domácích fanoušků.
02:24 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #2 Petr Slánský (1:0)
01:13 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
00:01 První buly tohoto utkání vcyhrávají domácí.