• 54 53:00
    2
    Jan CHMELAŘ

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:4
branky: 48. Martin Kovář - 7. Václav Babík, 9. Samuel Alter, 21. Jakub Vít, 32. Jakub Rohel; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 72; zásahy brankářů: David Hloušek 21 - Matěj Prašivka 19; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:0
60:00 Komentář domácích Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): Dnes nezáživný zápas pro oko diváka. Kvalita samozřejmě byla na straně Vítkovic, nicméne vytvořených šancí z naší strany bylo dostatek, ale se vstřelenou jedinou brankou nejde vyhrávat. O to více rmrzí úvodní dvě branky po našich "zodpovědných" fatalech. Klukům děkuji za zápas.
60:00 Komentář hostů Brus Pavel (Trenér): Dnes jsme předvedli hodně dobrých věcí do obrany a obranné činnosti. V útoku jsme si dokázali vytvořit velké množství gólových situací, bohužel s nízkou efektivitou. Jsem rád, že začínáme dobře vyhodnocovat klíčové situace a mít hru valnou většinu času pod kontrolou. Pěkný svátky.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
57:19 Hosté si už jen drží míček a čekají na konec zápasu.
55:00 Ostrava ubránila oslabení.
53:31 První přesilovka hostů zatím přinesla tři střely na Hlouška.
53:00 Vyloučen hráč #77 Jan Chmelař družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
52:23 Chmelař posílá míček za mantinel.
50:31 Hloušek chytá dvě nebezpečné střely hned po sobě.
49:17 Marek Zabral opět z poloviny ale Prašivka chytá.
47:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #29 Martin Kovář, asistoval #82 Vojtěch Murín (1:4)
47:23 Vyloučen hráč #32 Jakub Vít družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za opakované přestupky
44:25 Vykoupil se pokouší vystřelit ale míří až příliš vysoko nad branku.
42:24 Hosté obsadili celé hřistě a nepouští soupeře skoro vůbec ke hře.
40:18 Ostrava bude muset zabrat, pokud nechce jít domů s kanárkem.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Ostrava.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:15 Další příležistost pro Ostravu, kterou však Vykoupil posílá k šípku.
36:42 Sločík předvádí tak zvanou ´´Pojď sem, kam jdeš?´´ kličku a probíhá útok domácích.
34:14 Na hřisti probíhá vyloženě moshpit, kde si oba celky vyměňují míček jako horkou bramboru.
31:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #97 Václav Babík (0:4)
27:57 Hosté ubránili i druhé osabení bez větších problémů.
27:00 Gabriel probíhá s míčkem celé hřistě a zkouší ještě pálit na branku.
25:41 Vyloučen hráč #7 Erik Tomaško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
23:37 Ostrava nebyla schopná využít přesilovku a Vítkovice tak hrájí opět v plném počtu.
21:56 Vítkovice si ve vlastním oslabení berou míček a Ostrava tak přichází o minutu přesilovky.
21:22 Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
20:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít bez asistence (0:3)
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny berou opět Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
15:41 Zabral střílí ze středu hřistě a trefuje Prašivkovo břicho.
12:08 Alter teď dostal krásnou nahrávku, přímo až před Hlouška, který ale rychle reaguje a bere si míček do svých rukou.
11:04 Gybriel opět od mantinelu.
08:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Samuel Alter bez asistence (0:2)
08:42 Alter využívá chybu v rozehrávce domácích a připisuje tak další branku svému týmu.
08:32 Gabriel střílí od mantinelu ale Hloušek chytá.
06:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #97 Václav Babík bez asistence (0:1)
06:23 Babík posílá bakhend na soupeře a otevírá zápas.
04:37 Víkovice se snaží rozstřílet, ale zatím každá střela sklouzla a šla po zemi.
03:15 Kovář se pokouší proniknout s míčkem přes střed.
02:02 Novotný je nejistý na hojekce a nahrává si se spoluhráči obloučkem.
00:46 Nátlak na soupeře vyvíjí oba celky už ze startu.
00:01 Úvodní rozehru zápasu berou Vítkovice.