• 59 58:58
    2
    Martin TOMEK

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Předvýběr.CZ Florbal MB 4:6
branky: 38. Matěj Vrátný, 40. Patrik Vykoupil, 50. Karel Mičulka, 59. Martin Kovář - 24. Martin Feigl, 25. Vojtěch Diepold, 28. Matěj Miclík, 45. Jan Venera, 52. Ondřej Duben, 55. Ondřej Duben; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 59; zásahy brankářů: David Hloušek 19 - Matěj Veselý 22; po třetinách: 0:0, 2:3, 2:3
60:00 Komentář hostů Feigl Tomáš (Trenér): V 1. třetině jsme se zřejmě potřebovali ještě rozběhat po dlouhé cestě. Vždycky jsme běželi odevzdat míček a hurá zase zpátky. Od druhé třetiny jsme začli být o něco rozvážnější a přišli první situace, ve kterých se chceme ocitat. Ostrava byla ale také nebezpečná a naše polevení ve hře dokázala trestat. Tentokrát to dobře dopadlo, ale budiž to pro nás poučení, příště bychom takové štěstí mít nemuseli.
60:00 Komentář domácích Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): Řekl bych, že to byl zápas hoden po delší pauze. Od nás se střídaly pozitiva s negativy a dle toho to taky vypadalo. Řešení mnoha našich situací bylo zlé, což nás provází už delší dobu. Klukům děkuji za zápas. Soupeři gratuluji k zasloužené výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:58 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
58:21 Ostrava to zkouší v šesti.
58:06 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
58:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #29 Martin Kovář, asistoval #82 Vojtěch Murín (4:6)
56:42 Feigl je při chuti po gólech a opět prověřil Hlouška.
55:03 Vykoupil poslal parádní bombu, Veselý ale na druhou stranu skvěle vyrazil.
54:23 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #82 Martin Feigl (3:6)
52:51 Ostrava se ještě nevzdává a drží hosty uzamčené v útočném pásmu.
51:42 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:5
51:05 Feigl svou střelu namířil vysoko nad.
50:11 Vyloučen hráč #34 Matěj Vrátný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení
49:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #39 Karel Mičulka, asistoval #99 Patrik Vykoupil (3:4)
48:32 Bergman si projel celé hřiště a nakonec trefil pouze břevno.
46:43 Hodulík vypálil jedovku z poloviny, Veselý vyráží.
45:12 Hra se přesouvá z jedné strany na druhou, míček neustále mění majitele.
44:30 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #32 Tomáš Volovik (2:4)
43:51 MB drží balónek na útočné polovině.
42:43 Střela Šourka letěla vysoko nad.
41:52 Třetí třetina je zatím velmi vyrovnaná a žádný tým nedominuje.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #34 Matěj Vrátný (2:3)
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:01 Ostrava se dostala do další šance, Veselý vyráží.
37:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #9 Tomáš Hodulík (1:3)
35:57 Hloušek je obstřelován ze všech stran.
34:21 Ostrava je na vlastní polovině pod obrovským tlakem.
32:10 Kombinace útoku MB jen se štěstím pro domácí nekončí gólem.
30:32 Hosté uzamkli domácí kluky na útočné polovině a kombinují okolo mantinelů.
29:21 Hraje se nahoru dolů.
27:10 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #69 Matěj Miclík bez asistence (0:3)
26:05 Murín v oslabení prozkoušel Veselého, ten je pořád stoprocentní.
25:34 Vyloučen hráč #9 Tomáš Hodulík družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
24:18 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #81 Vojtěch Diepold, asistoval #69 Matěj Miclík (0:2)
24:11 Vrátný to zkusil z poloviny, ale míjí.
23:26 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Martin Feigl, asistoval #45 Filip Bergman (0:1)
22:43 MB kombinuje na vlastní polovině a snaží se rozehrát.
21:05 Druhá třetina začala v rychlejším tempu a už jsme viděli pár zajímavých šancí.
20:01 Buly pro MB.
20:00 Střely v 1. části: 11:9
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:07 Chmelař uklidňuje hru na vlastní polovině.
16:55 Dobrou akci domácích překazil Feigl.
15:10 MB kombinuje v útočném pásmu, zatím bez větší šance.
13:38 Hra se zrychlila a přiostřila.
12:43 Vykoupil se dostal do samostatného úniku, Veselého ale překonat nedokázal.
10:56 Vrátný se dostal ke střele, ale Klepal ji nakonec zblokoval.
09:42 Ostrava vyvíjí na útočné polovině velký tlak.
08:01 Hra se přelévá ze strany na stranu.
06:37 Nepřesná přihrávka Tomka vede ke ztrátě míčku a protiútoku MB.
04:46 Oba týmy jsou zatím velmi ostražití a terpve se oťukávají.
03:26 MB drží míček na své polovině.
02:44 Hosté hrají v plném počtu.
02:12 Ostrava zatím není v přesilovce produktivní,
00:44 Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky
00:01 Úvodní buly pro hosty.