• 58 57:15
    3:7
    (Motejzík)

Bulldogs Brno - FBC Česká Lípa 3:7
branky: 4. Dominik Novák, 16. Tadeáš Svozil, 49. Maximilián Buraj - 8. Viktor Steinz, 23. Viktor Steinz, 27. Petr Slánský, 40. Petr Slánský, 48. Radim Piškula, 51. Ondřej Martinec, 58. Viktor Steinz; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Filip Prokeš 15 - Radek Dvořák 32; po třetinách: 2:1, 0:3, 1:3
60:00 Komentář domácích Kyzlink David (Trenér): Dnes opět výpadek koncentrace ve 2.třetině. Ve 3.tretině jsme se snažili napravit to co jsme zmastili v té druhé, nelepilo to.
60:00 Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér): Těžký zápas, plný soubojů. Jsem ráda že kluci od druhé třetiny začali proměnovat ty šance co jsme si dokazali připravit. n nDěkujeme soupeři za hru. n
60:00 Střely ve 3. části: 15:8
59:46 Dvořák dnes chytá, jak smyslů zbavený. Hude nahodil od půlky. To vyrazil a chytil i Jelínkovu dorážku.
59:21 Dvořák opět vytáhl zákrok a zastavil míček na lajně. Jak to ten kluk dělá?
58:40 Teď dokonce hráli chvíli pět na pět a to byli bez Prokeše v bráně.
58:15 Nápady by domácí měli, ale realizace silně pokulhává.
57:37 Pařenica chtěl rychle rozehrát akci. Koutný se nechal zavřít na mantinelu. Motejzík prohodil na Steinze. Ten i přes blok Hudeho dostal míček do prázdné branky.
57:15 GÓL FBC Česká Lípa! 3:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #11 Mikeš Motejzík (3:7)
56:27 Bulldogs jdou do šesti a mají rozehrávku ne slibné pozici. Svozil do prvního hráče.
56:26 Timeout Bulldogs Brno
55:54 Slánský utekl Burajovi M. Prokeš vytáhl zákrok z kategorie úchvatné.
55:09 Novák utíkal a utíkal, ale strážci neutekl. To zkusil zaseknout, ale zamotal se.
54:30 Čas nekompromisně letí. Domácí se musí více tlačit do zakončení.
53:49 Hude okolo branky na Morávka. Ten z blízky poslal míček pouze po zemi okolo tyčky.
52:57 Mazáč šel samostatný únik na Dvořáka, který se natáhl přes celé brankoviště a vychytal.
52:09 Diváci si připadají, jak na tenisovém zápase. To jen létá zleva do prava a zpět. Ale to je juniorský florbal.
51:11 Domácí fans ženou hráče za vyrovnáním, ale v jejich hře se objevuje čím dál více nervozity a odskočených míčků.
50:24 Další propadnutí beků Bulldogs na útočné polovině a proměněný break Lípy.
50:23 GÓL FBC Česká Lípa! 3:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #3 Ondřej Martinec, asistoval #2 Petr Slánský (3:6)
49:44 Svozil hledal krosem Morávka. Ten sebral obránce Lípy a šel dva na jedna. Fantastický zákrok vytasil Prokeš.
48:29 Buraj M. vykřesává kapičku naděje pro Bulldogs. Snad je to nakopne k lepším výkonům.
48:28 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Maximilián Buraj, asistoval #47 Denis Koutný (3:5)
47:55 Lípa ukazuje, jak se dá efektivně zhodnocovat herní plán.
47:54 GÓL FBC Česká Lípa! 2:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #30 Radim Piškula, asistoval #3 Ondřej Martinec (2:5)
47:08 Hra je nahoru dolů. Oba týmy jsou stejně nebezpečné. Jen Lípa více drží míček a má efektivnější zakončení.
45:44 Po faulu Prokeše hrála Lípa standartku z hranice velkého brankoviště. I elévové by s ní naložili lépe. Když ani neohrozili Prokeše.
45:15 Buraj M. s novou baldou dnes není vůbec jistý v obraně. Znovu namazal na osu.
44:53 Slánský utekl všem a ze zátahu to mělo dobrý parametry. Naštěstí pro domácí to letělo za mantinely.
44:04 Míček skákal a skákal, až proskákal ke Kafkovi. Ten to poslal z jedničky na kasu. Prokeš chytá pupkem.
43:17 Přenes Lípy vyrazil Prokeš pouze do hostujícího hráče, který byl za jeho bránou. Úsměvný moment zápasu.
42:51 Mazáčův pokus zchramstl Dvořák jako malinu ze vzduchu.
42:04 Sice kostbatě vyřešená standartka, ale Buraj B. dokázal dostat míček z voleje na branku. Dvořák je pozorný a drží Lípu.
41:31 Morávek oběhl branku a našel Nováka na ose. Ten trefil pouze pupek Dvořáka z blízky.
40:55 Bulldogs vstoupili do třetí třetiny už na dvě lajny. Domácí lodivod chce zvrátit nepříznivý stav zápasu. Povede se to?
40:45 Lípa rozehrává na polovině hřiště po faulu Hudeho.
40:01 Motejzík opět vyhrává buly. Z napadání se dostal míček k Tesárkovi. Ten přestřelil vzdálenější vykejř.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:50 Slánský našel prostor mezi obránci a střelou na zadní navyšuje vedení Lípy.
39:48 GÓL FBC Česká Lípa! 2:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #2 Petr Slánský, asistoval #23 Václav Drahoš (2:4)
39:20 Bulldogs stále vypadají rozhozeně po situaci z poloviny špílu. Jen díky Prokešovi je zatím stav těsný.
38:31 Mazáč vybojoval míček u mantinelu, ale hned ho předal hostím, kteří prověřili Prokeše.
37:09 Morávek našel krosem Tesárka. Ten jak kdyby to nečekal, takže nedokázal zamést míček za Dvořáka. Kolik toho ještě dneska spálíme, abychom vytopili tu halu dostatečně?
36:44 Bulldogs to pořád hrají stejně. Kombinace mezi vrchními hráči a střela z hloubky útočného pásma.
36:06 Hude si z lyží dovezl formu, jak blázen. Jen jeho spoluhráči nejsou schopni dorazit míček na brankovišti.
35:44 Dvořák chytá Hudeho pokus na bližší.
34:58 Morávek si to chtěl vykombinovat s Mazáčem, ale obrana Lípy se nenechala rozhodit.
34:26 Prokeš drží Bulldogs. Lípa zahrozila v oslabení.
33:37 Bulldogs budou hrát přesilovku pět na čtyři, ale čtyři minuty. Protože Matouš dvakrát fauloval.
33:21 Vyloučen hráč #88 Radek Matouš družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
33:21 Vyloučen hráč #88 Radek Matouš družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
32:41 Morávek nahrával Hudemu. Rozeskákalo se to, tak to nebyla bomba. Kdyby to sedlo.
31:26 Jelínek našel na ose Mazáče. Střela mu nesedla. Sjelo mu to.
30:04 Předchozí situace vyvolala hodně emocí. Tak doufám, že domácí fans i hráči je hodí brzo zahlavu. Byla by blbost se nechat ještě rozhodit.
29:26 Morávek se už radoval z proměněné přesilovky. Rozhodčí však viděl něco jiného. Lípa využila rozčarování a z brejku zvonila tyč.
28:55 Bulldogs zkusili jiný styl přesilovky. Morávek jen do bloku obránce Lípy.
28:30 Vypadá to, že Dvořák je v pořádku. Jde se hrát dále. Dostalo se mu obrovského potlesku a uznání od Bulldogs.
28:29 Musí proběhnout ošetření jediného hostujícího brankáře, který inkasoval hit zezadu do masky od vlastního spoluhráče. Že by se musel oblíct jeden jeho spoluhráč? Asi se delší dobu nebude hrát.
28:20 Svozil na Morávka, ale ten byl strašně u mantinelu. Takže střela letěla dlouho. Dvořák se stihl přemístit.
27:36 Úchvatný zákrok Dvořáka. Následoval zkrat Doňara a Bulldogs mají druhou přésu v zápase.
27:35 Vyloučen hráč #21 Adam Doňar družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
27:16 Tesárek nadvakrát nepřekonal Dvořáka. Kluci chce to trefit zařízení. Nejlépe i se clonou.
26:23 Slánský ze zátahu a je tu vedení pro Lípu. Ty jejich breaky dělají obraně Bulldogs problémy. Doslova hoří a nestačí to hasit.
26:22 GÓL FBC Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #2 Petr Slánský, asistoval #30 Radim Piškula (2:3)
25:46 Buraj M. vytáhl míček z obraného pásma. Předložil ho Morávkovi. Ten trefil pouze zadní mantinel. Koutný chtěl chytře nahodit kolem bližší tyče, ale Dvořák to čekal.
25:03 Do hry promlouvají nepřesnosti. Oba týmy jsou přeci jen mladé a nezkušené. Vetšina hráčů je dorosteneckého věku.
23:38 Nevěřím vlastním očím Mattes byl první, který mazal po výhozu Dvořáka nazpět a chytal nahrávku v situaci dva na jedna.
23:30 Švábíkův pokus z první na přední má Dvořák.
23:22 Dlouhá plácáná okolo mantinelů končí autem pro Lípu.
22:49 Motejzík vymotal obranu Bulldogs a předložil loženku Steinovi, který z první uklízí za bezradného Prokeše. Máme tu opět vyrovnáno.
22:48 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
22:14 Slánský krosem našel Martince, který jeho nabídky do prázdné Prokešovi svatyně pohrdl.
21:32 Teď všichni mysleli, že bude hrát Lípa. Rozhodčí viděl něco jinýho.
20:37 Rychlá kombinace Bulldogs po ose Hude - Buraj M. - Koutný a Morávek. Poslední jmenovaný trefil z osy pouze blok Lípy.
20:01 Buly druhé třetiny vyhrála Lípa díky Motejzíkovi. Míček však nikdo neměl dlouho na čepeli. To všem skákalo, jako hopskulka.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:59 Bulldogs si do dalších částí musí dát pozor na breaky a rychlé výhozy Dvořáka. Jen díky Prokešovi a posledním bekům je skóre, jaké je.
19:23 Úžasný Prokeš. Přesunem dokázal vychytat hostujícího útočníka i následnou dorážku. Hala slaví.
18:52 Mattes se Švábíkem zdvojili hráče, tam kde to mají nařízené. Mattes vymíchal dva hostující hráče a vyslal Mrvu po lajně. Jeho střela na blížší jen těsně minula branku.
18:00 Burajovi M. sjel míček při střele a dle mého rozhodcovského oka. Měl být také vyloučen na dvě minuty minimálně.
17:16 Tesárek ukořistil skákající míček a uklidňuje hru. Umožňuje vystřídat.
16:29 Bulldogs po druhém vstřeleném gólu mohli brzy inkasovat. Breaky Lípy jsou velmi nebezpečné.
15:14 Svozil od modré jako pořádný obránce využívá přesilovku.
15:13 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #60 Tadeáš Svozil, asistoval #94 Daniel Mazáč (2:1)
14:30 Bulldogs mají po diskutabilní situaci možnost přesilovky. Zatím si nahrávají okolo obranné čtveřice Lípy.
14:12 Vyloučen hráč #87 Kristián Semelka družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:00 Mazáč zamakal dozadu a můžu uklidnit hru Bulldogs.
13:12 Díky dlouhému popisování předchozí zprávy jsem nemohl vyzdvihnout Švábíka s nahrávkou na Pařenicu, který netrefil na ose.
12:16 Hude si prostě řekl, že míček nikomu nepůjčí. Vymanil se z tlaku dvou hostujících hráčů. Proběhl celé hřiště a z úrovně modré čáry vypustil jedovatý zápěstí. Dvořák vyrazil.
11:43 Teď bylo k vidění několik osobních soubojů. Lípa se nedá zadarmo. Bulldogs taky ne.
10:57 Svozil z posledního trefil nahrávkou prvního borce z Lípy. Prokeš potom vychytal únik.
10:28 Mazáč z výběhu pouze do hrudníku Dvořáka.
10:02 Motejzík umyl Jelinka jedna na jedna. Následně krosem našel Loubka. Ten však netrefil branku.
09:29 Pařenicova střela od půlky měla brankové parametry i díky cloně Mattese, ale Dvořák v posledních chvíli vyrazil do pravého rohu.
08:39 Hude jako poslední player ustál tlak hostí a uklidnil hru Bulldogs.
07:57 Lípa srovnává po námazu obrany Bulldogs.
07:56 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #80 Kryštof Loubek (1:1)
07:39 Ku štěstí Bulldogs Lípa špatně vyhodnotila break tři na dva.
06:35 Lípa se snažila usadit v útočném pásmu a začít ohrožovat Prokeše. Švábík všechny útočné plány překazil. Ale Mattesova nahrávka skočila za manťákem.
05:54 Kejřova přízemní střela míříla na Novákovu čepel před Dvořákem, ale nestihl ji tečovat.
05:12 Mazáčův kros zastavil Motejzík. Začal rozbíhat break Lípy. Ten skončil na nohách Tesárka. Výborně ubráněné.
04:39 Lípa po obdržené brance neklopí hlavu k zemi. Ba naopak do toho ještě víc šlapou.
03:38 Hudeho nahození z půlky Dvořák vyrazil a Novák pohotově dorazil. Bulldogs si berou vedení na svojí stranu.
03:37 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Dominik Novák, asistoval #39 Tobiáš Hude (1:0)
03:07 Hra se ubírá juniorským tempem. Nahoru dolů, hodně střel, hodně šancí. Zatím drží brankáři.
02:42 Motejzík to zkoušel přes Svotila, ale neprostřelil Mikulovskou zeď.
02:06 Karlos Švábík byl v souboji tak tvrdý, že z toho spadlo pár mantinelů.
01:15 Bulldogs do toho vletěli, jako uragán. Lípa však odolala prvotnímu tlaku a teď může taky zahrozit.
00:24 První dvě velké šance měli Bulldogs. Tesárek nejdřív krkolomě našel Jelínka, který se štěstím překonal Dvořáka. Potom Buraj B netrefil odkrytou svatyni.
00:01 První buly zápasu vyhrávají hosté. Bulldogs jsou ihned do tlaku.
00:00 Krásný sobotní večer přeji všem čtenářům online přenosu ze zápasu 17. kola CE soutěže juniorů mezi Bulldogs Brno a FBC Česká Lípa. Pro domácí velmi důležitý duel směrem k blížícím se play-off bojům. Bulldogs se nacházejí na osmé pozici. Ta zajišťuje poslední postupové místo rovnou do osmifinále. Na záda jim dýchá Brněnský soupeř Hattrick a Ústí. Lípa je zatím dvanáctá, kdy jeji hráči dokázali získat pouze čtyři body z šestnácti zápasů.