• 65 64:05
    7:6
    (Malec)

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - Florbal Ústí 7:6p
branky: 6. Michal Horák, 8. Jaromír Hala, 21. Michal Malec, 24. Michal Malec, 31. Matěj Tkadlec, 32. Adam Klusoň, 65. Michal Horák - 9. Martin Hrabánek, 20. Vilém Vrzala, 28. Marek Chroustovský, 46. Marek Kadlec, 47. Aleš Vlach, 55. Marek Kadlec; rozhodčí: Jan Frýdek - Petr Stoklásek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Ondřej Málek 18 - Tomáš Kremlík 10; po třetinách: 2:2, 4:1, 0:3, 1:0
64:05 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): Zápas dvou tváří. První polovina za nás velmi kvalitní s prvky, kterým se věnujem. Koncovka druhé třetiny a celá třetí šílenost, zmatek a blázinec. Jsme rádi za konečné vítězství, je ale klíčové, abychom si ze zápasu odnesli zkušenost související se situací, kdy se zápas přestane z pohledu našeho výkonu vyvíjet, tak jak chceme, abychom byli příště schopni zareagovat a nastoupit zpět do zajetých kolejí. Soupeři, rozhodčím i divákům děkujeme za zápas. Mám radost, že se na juniory přijdou podívat i hráči a rodiče jiných kategorií.
64:05 Komentář hostů Vlček Pavel (Trenér): Dnešní zápas rozhodly první dvě třetiny, kde jsme podali nekvalitní výkon a soupeř jednoduše trestal naše chyby. Posledních 25 minut byl na naší střídačce úplně jiný tým. Tým, který přijel s chutí bojovat a vyhrát zápas a za to bych chtěl kluky pochválit. Bohužel zápas se hraje šedesát minut a to jsme dnes nehráli. Dnes můžeme být rádi aspoň za jeden bod. Chtěl bych poděkovat soupeři za zápas, který měl play-off parametry a také skvělým fanouškům, kteří nás přijeli do Brna podpořit.
64:05 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 7:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #31 Michal Malec (7:6)
61:15 Malec teď šel sám na gólmana, ale neproměňuje.
60:00 Střely ve 3. části: 5:7
59:26 Skóre 6:6 a zápas je více a více vyhrocený.
54:14 GÓL Florbal Ústí! 6:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Marek Kadlec bez asistence (6:6)
54:14 Ústí těží ze standartky a srovnávají na 6:6.
53:00 Málek neskurečným zákrokem do šibenice drží svůj tým
52:05 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
50:24 Ústí v šanci dva na nikoho neproměňují, Málek skvělým zákrokem ničí jejich šanci
46:30 Hostí stahují skóre dvěmi rychlými góly na 5:6
46:09 GÓL Florbal Ústí! 6:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #36 Jan Vondruška (6:5)
45:30 GÓL Florbal Ústí! 6:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Marek Kadlec bez asistence (6:4)
43:15 Hrabánek zkoušel backhand, ale minul.
40:10 Fanoušci Ústí teď projevují velkou podporu týmu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:30 Poslední minuta třetí třetiny se odehrává na straně domácích.
35:59 Ondřej Málek dnes opravdu skvěly v brance a drží celý tým.
35:24 Ústí v šanci 2 na 1 neproměňuje
33:35 Ondřej Málek dalším skvělým zákrokem drží skóre zápasu 6:3
31:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 6:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #31 Michal Malec (6:3)
31:16 Adam Klusoň právě vymetl Kremlíkovy všechny pavučiny z branky
30:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 5:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #79 Matěj Tkadlec, asistoval #64 Jiří Dorazil (5:3)
30:21 Matěj Tkadlec posíla hattrick do dvoubrankového vedení střelou na teploměr.
27:46 GÓL Florbal Ústí! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #14 Martin Hrabánek (4:3)
27:15 Klusoň trefuje pouze konstrukci branky
23:47 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #22 Daniel Málek (4:2)
23:25 Malec teď vybojoval míček na středu ale bohužel střela jen do gólmana
22:35 Ústí se snaží střílet, ale všechno jde do bloku.
20:38 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:2
20:38 Daniel Málek našel Malce na středu a Malec krásnou střelou navyšuje skóre na 3:2
20:01 Buly pro domácí tým.
20:00 Střely v 1. části: 4:8
19:51 Gólman hostí teď ukazuje své kvality na konci třetiny
19:19 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala, asistoval #14 Martin Hrabánek (2:2)
19:19 Hostí srovnávají necelou minutu před koncem zápasu
18:59 Ondřej Málek si připisuje na konto další skvělý zákrok
17:52 Ondřej Málek drží skóre zápasu několika skvělými zákroky za sebou.
16:25 Jiří Dorazil teď netrefuje tutovku
15:50 Michal Malec střílí z dobré pozice ze středu hriště bohužel pouze do bloku
11:48 Lukáš Hrubý teď dobrou střelou na bližší otestoval pozornost brankáře hostí
08:24 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #88 Marek Kadlec (2:1)
08:24 Martin Hrabánek právě stahuje na 2:1
07:48 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #80 Jaromír Hala, asistoval #64 Jiří Dorazil (2:0)
07:48 Jaromír Hala vysílá domácí do vedení 2:0
07:22 Hostí opět v pěti
05:20 Vyloučen hráč #48 Marek Chroustovský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:20 Domácí teď hrájí přesilovku
05:05 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #80 Jaromír Hala (1:0)
04:22 Klusoň teď těsně přestřelil branku
02:07 Teď podržel domácí tým brankář skvělým zákrokem.
00:01 Vítám vás u zápasu Ce ligy juniorů Hattrick Brno VS Florbal Ústí.