Patrik HÁJEK
  • 58 57:41
    FbC Plzeň

Wizards DDM SO Praha 10 - Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA 2:0
branky: 17. Filip Černý, 55. Antonín Šubrt; rozhodčí: Marek Stojanović - Patrik Trejbal; vyloučení: 2:6 + Filip Huml OS; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Eduard Vladař 23 - Šimon Staněk 20; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:0
60:00 Komentář domácích Kalina Matyáš (Trenér): Dnes velmi dramatický zápas v dobrém tempu, plný neproměněných šancí na obou stranách. Děkujeme fanouškům a hlavně fanynkám a našim skvělím pořadatelům, především I. Krastinovi, který se dneska blýsknul skvělým výkonem za mikrofonem. Děkujeme soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů. Nashledanou a hezký zbytek neděle, přeje Maty Kalina (Tvrzené sklo).
60:00 Komentář hostů Polomis Jan (Asistent trenéra): Dnes nám nebylo souzeno vstřelit gól. Dnešní zápas nahoru a dolů vyhrál domácí tým. Gratuluji soupeři. Děkuji pořadatelům a dívákům se omlouvám.
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:52 Wizards zvládli konečný nátlak a z víkendu si berou 6 bodů.
58:37 Plzeň riskuje a zkouší odvolat brankáře ve vlastním oslabení.
57:41 Timeout Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
57:41 Vyloučen hráč #20 Patrik Hájek družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
57:41 Plzeň to už bude mít velice těžké.
54:37 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #20 Antonín Šubrt, asistoval #38 Matěj Dvořák (2:0)
54:37 Šubrt se prosadil z výběhu na zadní tyč a lavička domácích vybouchla radostí.
54:12 Vyloučen hráč #18 Matěj Sobek družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za hrubost
53:00 Bauer uklidnil rozehrávku.
49:51 Šubrt skvěle zblokoval střelu od obránců Plzně.
47:44 Havelkův pokus ze standardky zblokován.
44:56 Hadačův pokus po nahrávce Havelky skončil těsně vedle Plzeňské svatyně.
44:29 Göpfert neudržel výhoz Vladaře pod kontrolou.
43:31 Černému klička do backhandu nevyšla.
41:05 Oba týmy v plném počtu.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:05 Vyloučen hráč #25 Richard Nový družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za hrubost
39:05 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
39:05 Nový hloupě fauloval při odloženém vyloučení Černého a tak si půjdou sednout oba dva.
38:31 Huml se už vrátil z trestné.
38:09 Fatál Janovského Göpfert nepotrestal.
32:28 Hra se přesouvá ze strany na stranu. Pro oko diváka to je určitě skvělá podívaná.
28:12 Další přesilovka domácích nevyužita.
28:11 Vyloučen hráč #14 Filip Huml družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA - osobní trest
26:11 Vyloučen hráč #14 Filip Huml družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za nesportovní chování
26:11 Hosté si v plném počtu moc nezahráli, znovu jdou do oslabení.
24:40 Michal Fuchs využil při obraně Bednáře nevšední taktiku a začal ho zezadu lechtat.
24:03 Šubrtův pokus ze standardky chytil hostující gólman kolenem.
24:01 Vyloučen hráč #14 Filip Huml družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
22:41 Další střela od obránců domácích, tentokrát Vachatův pokus zastavil blok před brankou.
21:56 Tichopádova pumelice nenašla svůj cíl.
20:01 Úvodní buly znovu pro Plzeň.
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:56 Rozhodčí Trejbal nakonec zruši své předchozí vyloučení.
18:51 Černému teď stála v cestě k další brance spojnice.
16:43 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #88 Matěj Bednář (1:0)
16:43 Černý so prosazuje po nahrávce do odkryté branky od Bednáře.
14:28 Vyloučen hráč #12 David Janovský družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
14:28 I Wizards si vyzkouší přesilovku.
13:16 Jaroš si připsal skvělý blok.
12:44 Zápas začal ve vysokém tempu.
08:37 Šubrtovi chyběla přesnost v zakončení.
06:37 Bednářovi chyběly centimetry aby sebral balonek přímo před bránou hostí.
06:12 Vyloučen hráč #20 Antonín Šubrt družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
05:05 Pitoňák před brankou při dorázce fauloval.
01:45 Vladař si s první střelou hostí v klidu poradil.
01:25 Nahrávku od černého zpoza branky si plzeňský obránce málem srazil do branky.
00:01 Úvodní buly pro domácí.