• 59 58:20
    5:11
    (Ibl)

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Chomutov 5:11
branky: 18. Jakub Hofman, 33. Martin Tvrdek, 40. Josef Terla, 46. Marek Owczarzy, 52. Rudolf Voják - 3. Jan Ibl, 8. Václav Kordulík, 9. Jan Fator, 12. Jan Ibl, 14. Jan Ibl, 16. Václav Müller, 39. Adam Dedecius, 50. Marek Pleskač, 54. Jan Holovej, 58. Marek Pleskač, 59. Václav Kordulík; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Michal Žáček; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 89; zásahy brankářů: Marek Matějka 21 - Štěpán Lísa 23; po třetinách: 1:6, 2:1, 2:4
60:00 Komentář domácích Moravec Filip (Trenér): Hororový vstup do utkání, absolutně jsme nebyli připraveni, že jdeme hrát zápas 1. ligy juniorů. Když to vypadá, že se můžeme do zápasu vrátit, tak nás srazí ve druhé třetině hromada neproměněných šancí a ve třetí třetině naprosto stupidní vyloučení. Závěr utkání velmi poznamenala nepříjemná událost. Takové okamžiky jsou pro všechny strašně těžké. Papimu přejeme brzké uzdravení, všichni posíláme pozdrav!
60:00 Komentář hostů Sýkora Libor (Trenér): Utkání jsme si udělali sami velmi těžké. Nekoncetrovaný výkon, který jsme nezvládli v našich hlavách. V utkání jsme během první třetiny začali hrát velmi na sebe a ego předehnalo týmový výkon. Děkuji soupeři a divákům, těšíme se na nedělní utkání v Chomutově. Doufám, že podáme lepší výkon.
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
58:20 GÓL Florbal Chomutov! 5:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Václav Kordulík, asistoval #34 Jan Ibl (5:11)
57:10 GÓL Florbal Chomutov! 5:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #7 Martin Pretl (5:10)
53:59 GÓL Florbal Chomutov! 5:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jan Holovej, asistoval #41 Marek Pleskač (5:9)
52:50 Vyloučen hráč #36 Petr Holeček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
51:04 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #41 Marek Owczarzy (5:8)
49:14 GÓL Florbal Chomutov! 4:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #92 Tomáš Urban (4:8)
47:14 Vyloučen hráč #26 Radim Šlechta družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování
45:02 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #41 Marek Owczarzy bez asistence (4:7)
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:59 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #14 Josef Terla, asistoval #22 Martin Štencl (3:7)
38:17 GÓL Florbal Chomutov! 2:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #58 Adam Dedecius, asistoval #98 Petr Kříž (2:7)
32:34 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek, asistoval #36 Petr Holeček (2:6)
32:07 Vyloučen hráč #91 Matěj Dolejší družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení
20:00 Střely v 1. části: 5:13
17:51 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #97 Jakub Hofman, asistoval #41 Marek Owczarzy (1:6)
15:12 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
15:12 GÓL Florbal Chomutov! 0:6
Vlastní branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #95 Václav Müller (0:6)
15:12 Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
13:48 GÓL Florbal Chomutov! 0:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #25 Adam Fišer (0:5)
11:18 GÓL Florbal Chomutov! 0:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #41 Marek Pleskač (0:4)
08:50 GÓL Florbal Chomutov! 0:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #36 Jan Fator, asistoval #41 Marek Pleskač (0:3)
07:55 GÓL Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Václav Kordulík, asistoval #7 Martin Pretl (0:2)
02:49 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #36 Jan Fator (0:1)