2:6
    Vojtěch GÖPFERT
    ()

Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA - Wizards DDM SO Praha 10 2:6
branky: 48. Michal Fuchs, 56. Matěj Kubeš - 13. Lukáš Hadač, 28. Jáchym Holý, 46. Filip Černý, 49. Antonín Šubrt, 51. Patrik Vachata, 60. Vojtěch Göpfert; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Tomášek; vyloučení: 6:2; využití: 1:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Šimon Staněk 25 - Eduard Vladař 22; po třetinách: 0:1, 0:1, 2:4
60:00 Komentář hostů Kalina Matyáš (Trenér): Jako vždy těžké a vyostřené utkání s nám již známým soupeřem z Plzně. Za nás odmakané vítězství, kdy se soupeři nepovedlo rozhodit nás v hlavách. Zdravíme Montéra na bizár, Pechyčovu sestřenici a  nRomana the Bosse Urbance. Děkujeme soupeři, divákům, pořadatelům a přejeme hezký zbytek víkendu n
60:00 Komentář domácích Polomis Jan (Asistent trenéra): Pauza nám určitě pomohla v tom, přejít na nový herní přednes. Zlepšili jsme obranu, ale přechodová fáze a brejky jsou pro nás pořád velice ožehavé téma. Bohužel neřešíme situace, tak jak by bylo potřeba. K tomu přidáme velké množství zbytečných faulů hokejkou a máme tady prohru. I přesto musím kluky pochválit za perfektní bránění oslabení a za velký tlak na konci utkání. Soupeře výborně podržel brankář a překazil tak zdramatizování utkání. nGratuluji soupeři a přeji klidnou cestu domů. Děkuji pořadatelům, fanouškům a držím palce chlapům.
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
59:24 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert bez asistence (2:6)
59:24 Tak přeci jen se hostům povedlo trefit do prázdné branky domácích.
59:10 Neskutečný zákrok Vladaře.
58:52 Další nához Wizards míjí branku domácích.
58:12 Fuchsova střela skákala Vladařovi po noze.
57:45 Benář netrefuje prázdnou branku. Na míčku opět domácí.
56:11 Domácí nemají na co čekat a zkouší hru v 6.
55:25 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:5
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #11 Marek Fuchs (2:5)
55:25 Michal Fuchs poslal míček na branku, Vladařovi ale střela vypadla a až následně se podařilo Markovi Fuchsovi prostrčit míček na Kubeše a ten ho uklidil do branky.
55:16 Šikova střela Vladaře zaměstnala.
54:17 Domácí si zahrají první přesilovou hru zápasu.
54:01 Vyloučen hráč #27 Lukáš Hadač družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
52:53 Sedliský trefuje spojnici.
51:42 Kaas ze středu zkouší překonat Vladaře.
50:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #81 Filip Černý (1:5)
50:59 Černý našel zpoza branky Vachatu, který si naběhl na střed a poslal míček Staňkovi pod ruku.
50:01 Gopfert zastavil Humlův rychlý únik.
49:35 Tlak domácích v brankovišti Vladaře, ale nikomu se míček nepodařilo prostrčit za hostujícího golmana.
49:03 Fuchs si připisuje další střelu.
48:05 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #20 Antonín Šubrt, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (1:4)
48:05 Radost domácích netrvala dllouho a poprvé inkasují v oslabení. Šubrt posílá míček z poloviny o tyčku do branky.
47:16 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 1:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #10 Michal Fuchs, asistoval #11 Marek Fuchs (1:3)
47:16 Tentokrát bratrská kombinace skončila kde měla, Michal Fuchs perfektně trefil růžek branky.
46:47 Vyloučen hráč #18 Matěj Sobek družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za blokování florbalky
45:27 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #88 Matěj Bednář (0:3)
45:27 Rychlou akci Wizards napřed zastavil Staněk, ale nepodařilo se mu dostat míček pod svou kontrolu a tak míček zůstal bezprizorně ležet ve velkém brankovišti. Černý už tak neměl těžkou práci.
45:09 Janovský vyvezl trochu riskantně míček z vlastní poloviny, střela kterou pak poslal na Vladaře, ale jen přeletela branku.
44:34 Šubrtovi se nepodařilo dorazit míček za Staňka, u míčku byl dřív plzeňský obránce.
43:14 Teď si v rychlém sledu připsali zákroky jak domácí Staněk, tak hostující Vladař.
42:36 Další souhra Fuchsových a tentokrát to od gólu nebylo daleko.
41:55 Bednář posílá z půlky míček za mantinel za plzeňskou brankou.
40:51 Na míčku se v úvodní minutě drží hosté .
40:00 Střely ve 2. části: 4:11
38:24 Fuchsův útočný faul opět připravuje domácí o míček.
37:37 Domácí jsou v plném počtu.
35:37 Vyloučen hráč #14 Filip Huml družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
35:37 Další přesilová hra pro hostující celek.
35:23 Černého střela zblokována obránci mimo hřiště.
33:27 Oby týmy v plném počtu.
32:01 Hezká souhra bratrů Fuchsových.
31:27 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
31:27 Vyloučen hráč #18 Matěj Sobek družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za hrubost
31:27 Strkanice mezi domácím Sobkem a hostujícím Černým byla odměněna dvouminutovým trestem pro oba aktéry.
31:22 Domácí jsou v plném počtu.
30:57 Domácí jsou za brankou hostů a šetří vteřiny než bude Fuchs zpět na hřišti.
29:22 Vyloučen hráč #10 Michal Fuchs družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
27:57 Humlova přihrávka neprošla tam kam měla a na míčku jsou opět hosté.
27:16 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Jáchym Holý, asistoval #77 Lukáš Tichopád (0:2)
27:16 Holý procpal míček za Staňka ani nikdo nevěděl jak a všichni chvíli míček hledali.
26:28 Sobkova střela letěla jen kousek nad růžkem branky hostů.
25:47 Sobek zblokoval střelu Jaroše.
24:27 Michal Fuchs z výběhu trefuje bránící hráče Wizrads.
23:12 Holý se ocitnul před Stankěm, ale s touhle střelou si plzeňský golman poradil.
22:09 Jaroš poslal míček směrem na plzeňskou branku, ale mířil nepřesně.
20:58 Kubešovi nevyšla přihrávka na nabíhajícího spoluhráče a akce tak končí v rohu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny taktéž pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 5:10
19:15 Michal Fuchs vysoko přestřeluje.
19:10 Další pěkná střela letěla z florbalky Sobka .
16:55 Domácí kombinují na míčku, ale zatím nic z toho.
16:07 Bernářovu střelu vykopává Staněk špičkou boty.
15:26 Domácí hrají v plném počtu a i tohle oslabení přečkali bez inkasované branky.
15:18 Huml tvrdě srazil jednoho z hostujících hráčů za mantinel.
14:53 Huml s Baxou teď ukrojily cenné vteřiny z Kaasova trestu.
14:10 Papírník aspoň na okamžik překazil kombinaci hostů.
13:26 Vyloučen hráč #13 Štěpán Kaas družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
12:30 Rozhodčí mají ruku nahoře, uvidíme tedy další přesilovou hru v podání hostujícího celku. Samozřejmě za předpokladu, že se jim nepodaří dát gól v odloženém vyloučení.
12:07 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #27 Lukáš Hadač, asistoval #30 Kryštof Pitoňák (0:1)
12:07 Rychlý útok wizards končí v domácí brance.
09:24 Vyčíchlo teď prověřil pozornost hostujícího brankáře.
08:13 Chybu v rozehrávce domácích se snažil potrestat Gopfer, ale Staněk v brance Plzně si drží čisté konto.
06:52 Sobkova střela končí v rukou hostujícího golmana.
06:24 Domácí v plném počtu.
05:29 Šubrt trefuje tyč.
05:01 S první přesilovkovou střelou si golman Plzně poradil a dokonce byl ještě následně faulován, takže na míčku domácí.
04:24 Vyloučen hráč #26 Jan Šik družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za blokování florbalky
04:24 Šik "sáhnul" hostujícímu hráči do střely a Wizards si zahrajé přesilovku.
03:56 Baxa nenašel ideálně Lowyho a ten se tak musí o míček poprat. Nakonec akce končí standartkou domácích z útočného rohu.
02:48 Chvilku na míčku domácí a chvilku hosté, k velké šanci ale zatím nedošlo.
00:52 První střelu zápasu si připisují Wizards.
00:01 Úvodní buly pro domácí.