• 63 62:24
    2
    Dominik BŘEZINA

FBŠ Gorily Plzeň - FBC Štíři Č. Budějovice 5:4p
branky: 4. Filip Vavrík, 13. Denis Kalivoda, 19. Lukáš Fischer, 22. Lukáš Fischer, 63. Filip Vavrík - 10. Vojtěch Basík, 12. Patrik Šafařík, 15. Khac Nhat Trinh, 37. Jaroslav Studenovský; rozhodčí: Štěpán Kinkor - Adam Hofhansl; vyloučení: 4:7; využití: 4:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Marek Schober 23 - Petr Vitoň 28; po třetinách: 3:3, 1:1, 0:0, 1:0
65:00 Komentář domácích Torma Petr (Asistent trenéra): Pro nás dnes velmi důležité a ubojovené vítezství a první body. Jsem rád, že jsme tento zápas, který byl nahoru dolu, dokázali urvat v prodloužení. Děkuji divákům, rozhodčím a soupeři za utkání a vidíme se zase zítra! AVE GORILA!
65:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): Scénář zápasu se už poněkolikáté opakuje, tvoříme hru, ale nejsme absolutně neschopní vytvořit si gólové šance a následně je proměnit. Dnes jsme k tomu přidali zbytečné fauly a soupeř nás potrestal v přesilovkách. Sezona je teprve v začátku, uvidíme, zda se zlepšíme.
65:00 Střely v prodloužení: 4:1
62:53 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík bez asistence (5:4)
62:24 Vyloučen hráč #27 Dominik Březina družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:35 Timeout FBŠ Gorily Plzeň
47:54 Vyloučen hráč #48 Karel Altman družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
43:27 Vyloučen hráč #13 Michal Borovka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
36:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #64 Jaroslav Studenovský, asistoval #55 Adam Tůma (4:4)
35:05 Vyloučen hráč #21 Filip Čech družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
32:05 Vyloučen hráč #28 Lukáš Krepindel družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
29:36 Vyloučen hráč #60 Matyáš Cajthaml družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
28:21 Vyloučen hráč #79 Patrik Šafařík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
28:21 Vyloučen hráč #87 Josef Sekyra družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
21:34 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #82 Filip Vavrík (4:3)
21:10 Vyloučen hráč #92 Jáchym Peprný družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 12:5
18:53 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:3
17:56 Vyloučen hráč #55 Adam Tůma družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
14:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #10 Khac Nhat Trinh, asistoval #58 Vojtěch Basík (2:3)
12:35 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #38 Denis Kalivoda, asistoval #48 Karel Altman (2:2)
11:07 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Patrik Šafařík, asistoval #7 Matyáš Křivský (1:2)
09:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (1:1)
03:20 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík, asistoval #94 Lukáš Fischer (1:0)