5:4
    Matěj ČIKA
    ()

Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary 5:4p
branky: 3. Šimon Procházka, 13. Matěj Čika, 20. Matěj Čika, 34. Matěj Čika, 61. Matěj Čika - 10. Václav Müller, 25. Martin Barna, 27. David Pudil, 47. Václav Müller; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 17 - Marek Matějka 21; po třetinách: 3:1, 1:2, 0:1, 1:0
65:00 Komentář hostů Moravec Filip (Trenér): Velká škoda, že si dnes odvážíme pouze jeden bod. Zápas jsme odmakali, náš mindset se posunul a v tomhle módu musíme pokračovat. v některé momenty jsme možná až moc pasivní v obraně, musíme hodně pracovat na roli 3. Na míčku dnes snaha plnit dílčí úkoly, musíme dále pracovat na dovednostech a poté se v nich naučit rozhodovat.
65:00 Komentář domácích Novák Jan (Trenér): Nespokojenost. Takový tým, který sem nepřijel hrát florbal musíme jednoznačně přehrát. Bohužel, když hrajeme do zatažený obrany, tak nedokážeme hrát bez chyb, kterých bylo dneska fakt hodně. Na procenta držení míčku jsme dnes excelovali. Nadstavba nám chyběla. Zítra musíme být lepší.
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
60:57 GÓL Kanonýři Kladno! 5:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika bez asistence (5:4)
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
55:56 Timeout Kanonýři Kladno
52:17 Vyloučen hráč #98 Šimon Procházka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
50:09 Vyloučen hráč #89 Karel Frýba družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #33 Václav Müller z trestného střílení (4:4)
42:13 Vyloučen hráč #44 Robin Rada družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
35:42 Vyloučen hráč #26 Radim Šlechta družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
33:02 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #98 Šimon Procházka (4:3)
26:16 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #38 David Pudil, asistoval #44 Robin Rada (3:3)
24:32 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #53 Martin Barna bez asistence (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:02 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika bez asistence (3:1)
15:28 Vyloučen hráč #15 Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
12:02 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #89 Karel Frýba (2:1)
09:48 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #33 Václav Müller, asistoval #36 Petr Holeček (1:1)
02:58 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #89 Karel Frýba (1:0)
02:38 Vyloučen hráč #98 Jakub Ďurian družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání