60
  • 60 59:24
    Panthers Praha

Panthers Praha - FB Hurrican Karlovy Vary 6:5
branky: 7. Marek Urban, 33. Samuel Hron, 40. Matyáš Hradecký, 47. Marek Urban, 53. David Beneš, 56. Marek Urban - 4. Josef Terla, 36. Radim Šlechta, 42. Petr Holeček, 53. Radim Šlechta, 58. Marek Owczarzy; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:4 + Filip Moravec OS; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Daniel Kolář 23 - Jan Kolínek 14, Tomáš Křemen 10; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:3
60:00 Komentář domácích Hudec Dominik (Asistent trenéra): Výsledek bohužel odpovídá našemu nasazení, kdy se nám úplně nechtělo máknout. Chceme sice v zápasech zkoušet nové věci, ale i ty by měly jít ruku v ruce s nasazením.
60:00 Komentář hostů Moravec Filip (Trenér): Dnešní zápas rozhodlo velké množství neproměných šancí na naší straně. To je jediná věc, kterou jsme dnes mohli ovlivnit. Klukům se moc omlouvám, že jsem neukočíroval své emoce, je to neomluvitelné a ovlivnil jsem tím konec utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:24 Timeout Panthers Praha
57:56 Vyloučen hráč #26 Šimon Jelínek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:44 Vyloučen trenér Filip Moravec družstva FB Hurrican Karlovy Vary - osobní trest
57:44 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Slavík družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování
57:44 Vyloučen hráč #75 Martin Barna družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
57:16 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #41 Marek Owczarzy, asistoval #95 Václav Müller (6:5)
55:52 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
55:52 GÓL Panthers Praha! 6:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #26 Šimon Jelínek (6:4)
53:48 Vyloučen hráč #36 Petr Holeček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
52:59 GÓL Panthers Praha! 5:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #70 Šimon Bulvas (5:4)
52:07 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #26 Radim Šlechta, asistoval #93 Vojtěch Slavík (4:4)
46:39 GÓL Panthers Praha! 4:3
46:32 Vyloučen hráč #95 Václav Müller družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:04 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #36 Petr Holeček, asistoval #75 Martin Barna (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:39 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Matyáš Hradecký, asistoval #26 Šimon Jelínek (3:2)
35:55 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #26 Radim Šlechta, asistoval #14 Josef Terla (2:2)
32:50 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Tomáš Křemen družstva FB Hurrican Karlovy Vary
32:49 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #42 Jáchym Hlaváč (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 9:7
06:08 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #28 Vojtěch Ježek (1:1)
03:23 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #14 Josef Terla, asistoval #43 Rudolf Voják (0:1)