13:2
    Filip ČERNÝ
    (Dvořák)

Wizards DDM SO Praha 10 - FB Hurrican Karlovy Vary 13:2
branky: 2. Vojtěch Göpfert, 14. Marek Sedliský, 16. Marek Bauer, 23. Jáchym Holý, 29. Marek Smitka, 35. Lukáš Hadač, 37. Marek Sedliský, 39. Jáchym Holý, 40. Patrik Vachata, 41. Marek Sedliský, 44. Marek Bauer, 48. Filip Černý, 54. Filip Černý - 18. Václav Müller, 45. Rudolf Voják; rozhodčí: David Kytler - Jakub Tázler; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Adam Bednář -2 - Marek Matějka -7, Jan Kolínek ?; po třetinách: 3:1, 6:0, 4:1
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Vyrovnaná první třetina, i když i tam jsme měli více dalších šancí. V druhé třetině nám to do branky soupeře začalo padat a zápas byl v zásadě rozhodnut. S každým zápasem jde tým nahoru, rozhoduje především týmový výkon a respekt k soupeři. Děkujeme divákům, pořadatelům a všem přejeme příjemný zbytek neděle.
60:00 Komentář hostů Moravec Filip (Trenér): Jsme jako den a noc. Po včerejším dobrém zápase proti Panthers, ve kterém jsme si zasloužili bodovat, jsme dnes nepředvedli naší hru. Ačkoliv jsme se několikrát upozorňovali na silné stránky soupeře, nedokázali jsme na ně adekvátně reagovat. Když se k tomu přidá naše střelecká impotence zejména z první poloviny zápasu, výsledek nemůže vypadat jinak.
59:59 Wizards hlásí STÁLE NEPORAŽENI! Kluci si po výhře 13:2 připisují další 3 body do tabulky a drží si tak stále první místo v tabulce. Děkujeme všem, kdo u toho byli s námi a přejeme vám pěkný zbytek víkendu.
58:28 Hra je teď nahoru dolu. Wizards už si spíše hlídají výsledek.
53:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 13:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #38 Matěj Dvořák (13:2)
53:49 Černý po nahrávce Dvořáka natáhl a střelou nad nohu Matějky zvyšuje na 13:2.
52:17 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Slavík družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
52:17 Slavík se provinil sekáním a jde si odpočinout na dvě minuty. Cestou na trestnou stihl několikrát vyjádřit nesouhlas s rozhodnutím rozhodčích.
50:00 Ale na tohohle kluka si jen tak nepřijdou. Bednář ramenem fantasticky chytá střelu Müllera.
49:59 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #33 Václav Müller.
49:59 Bednář sesekal útočníka Varů před vlastním bratrem Adamem a Vary čeká nájezdový reparát.
49:35 Na dnešní utkání dorazilo úctyhodných 21 diváků. Děkujeme!
48:23 Hosté znovu střídají golmana. Do brány se vrací Matějka.
47:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 12:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #45 Patrik Vachata (12:2)
47:49 Černý vyhouslil Kolínka po vzoru Kucherova.
44:34 Trenér Urbanec dává nyní šanci i náhradníkům.
44:08 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 11:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #97 Jakub Hofman (11:2)
44:08 Voják zůstal volný na středu a po nahrávce Hofmana snižuje na 11:2.
43:14 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 11:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Marek Bauer, asistoval #14 Tadeáš Zeiner (11:1)
43:14 Obrovská chyba golmana hostů znamená jedenáctý gól Wizards, který je připsán Bauerovi.
43:05 Vachata našel bravurně Černého na středu, ten pouze do golmana.
42:00 Bednář si připsal další zákrok po střele hostů ze středu.
40:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #45 Patrik Vachata (10:1)
40:18 Sedliský si proklestil cestu od mantinelu až před branku a završuje hattrick. Tady něco smrdí...
39:31 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #81 Filip Černý (9:1)
39:31 Vachata střelou z půlky zvyšuje již na 9:1!
38:33 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Jáchym Holý bez asistence (8:1)
38:33 Obránce Varů si smolně ztečoval nahození Holého do branky.
36:39 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
36:39 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #81 Filip Černý (7:1)
36:39 Krásná souhra Sedliského a Černého znamená vedení již o šest gólů. Hosté reagují oddechovým časem.
34:08 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #27 Lukáš Hadač, asistoval #25 Marek Bauer (6:1)
34:08 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Kolínek družstva FB Hurrican Karlovy Vary
34:08 Hadačova střela do šibenice vyhnala Matějku z brány. Do brány se postaví nově Jan Kolínek.
32:19 Matějka na čáře zastavil balonek po střele Černého.
28:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Marek Smitka, asistoval #22 Jáchym Holý (5:1)
28:25 Holý poslal z rohu balonek na Smitku a ten z půlky propálil vše, co mu stálo v cestě.
27:22 Domácí v plném počtu.
26:52 Vachata posílá svíci až na půlku soupeře.
25:22 Vyloučen hráč #27 Lukáš Hadač družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky
25:22 Hadač si jde odpočinout na trestnou za blokování hole. S rozhodnutím rozhodčích úplně nesouhlasí.
24:40 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #43 Rudolf Voják.
24:40 Bauer se provinil sekerou v brankovišti a čeká nás trestné střílení Varů. S tím si poradil Bednář dokonale.
22:07 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Jáchym Holý, asistoval #27 Lukáš Hadač (4:1)
22:07 I přes tlak Varů skórují Wizards. Hadač z mantinelu poslal balonek na střed na Holého a ten se nemýlil.
21:45 Druhou třetinu začaly aktivněji Vary.
20:40 Bednáře zachránila od dalšího inkasovaného gólu tyčka.
20:10 Hned po úvodním buly druhé třetiny si Matějka připisuje monster save proti Bednářovi.
19:35 Paťo Vachata si trochu koledoval o odpočinek na trestné lavici.
17:51 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #33 Václav Müller, asistoval #4 Martin Tvrdek (3:1)
17:51 Po pěkné střele Müllera se Vary mohou těšit ze snížení stavu na 3:1.
17:30 Tvrdek z Varů proběhl celou obranou Wizards a následně netrefil branku.
15:09 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Marek Bauer, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (3:0)
15:09 Göpfert poslal balonek z rohu na Bauera, jehož střela se snesla až do šibenice.
14:30 Wizards dnes dobře blokují.
13:57 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #38 Matěj Dvořák (2:0)
13:57 Dvořák na Sedliského a ten zvyšuje na 2:0.
11:40 Bauer již poněkolikáté zkouší střelu z beka, ale trefuje pouze blok.
08:00 Matěj Bednář dostává před brankou Varů dnes slušně naloženo.
06:40 Vary se po delší době dostaly do pěkné šance, kterou blokem zachránil Tichopád.
04:40 Vary měly k dispozici dva volné údery z půlky, které neznamenaly žádné větší nebezpečí. Bednář o chvíli později střelou tahem zahrozil u Matějky.
03:00 Úvodní tři minuty utkání jsou v režii Wizards, kteří nepouští Vary do žádné šance.
02:45 Sedliský po střele Dvořáka doráží balonek a přestřeluje branku.
01:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #16 Pavel Linhart (1:0)
01:45 Goooool Wizards! Výborné napadání Linharta vyústilo v zisku balonku před bránou Varů, kde si Göpfert sebral volný míček a s ledovým klidem zakončil pod břevno.
00:20 Černý zkusil z půlky nahodit na bránu hostí, kde čekal Bednář na dorážku, která jen o kousek neskončila v bráně.
00:02 Úvodní buly pro Wizards.
00:01 Dobré odpoledne všem příznivcům juniorského florbalu. Dnes je na programu duel mezi pražskými Wizards DDM SO Praha 10 a FB Hurrican Karlovy Vary. Oba týmy se již intenzivně připravují na hrací ploše a ve 13:30 začínáme. Buďte u toho s námi.