3:9
    Matěj DVOŘÁK
    ()

Panthers Praha - Wizards DDM SO Praha 10 3:9
branky: 32. Matyáš Hradecký, 39. Vojtěch Majer, 44. Matyáš Uher - 13. Filip Černý, 16. Antonín Šubrt, 24. Patrik Vachata, 30. Filip Černý, 40. Adam Aarons, 50. Adam Aarons, 50. Pavel Linhart, 54. Adam Aarons, 57. Matěj Dvořák; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 78; zásahy brankářů: František Stárek 27 - Eduard Vladař 30; po třetinách: 0:2, 2:3, 1:4
60:00 Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): Poctivý, bohužel často však nepřesný výkon. S přibývajícím časem se tým zlepšoval, děkujeme soupeři, divákům a příjemný zbytek soboty.
60:00 Komentář domácích Jenšík Lukáš (Trenér): Dnes kvůli marodce v oslabené sestavě. Bohužel jsme neplnili pokyny co jsme si řekli. Soupeř byl lepší - děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:14
58:21 Nutno podotknout že Šubrt odvádí veškerou práci jak v rozehrávce tak i v defenzifní činosti.
56:41 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:9
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Matěj Dvořák z trestného střílení (3:9)
56:41 K trestnému střílení se postaví Dvořák.
54:04 Panteři už tahají nohy, v 11 hráčích odehrát 60 minut není jednoduché.
53:03 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #24 Adam Aarons, asistoval #81 Filip Černý (3:8)
53:03 Aarons hattrick, gratulujeme.
52:43 Wizardi se nikam nežnou, vypáda to že ideální stav utkání jim vyhovuje.
51:21 Göpfert trefuje břevno.
49:57 Panteři musí dotahovat čtyř gólové manko, mají na to necelých 10 minut.
49:55 Timeout Panthers Praha
49:55 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Pavel Linhart bez asistence (3:7)
49:42 Linhart sundal mimo hru Hrona, rozhodčí nic, z následné standartky střílí Wizardi gól.
49:34 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #24 Adam Aarons, asistoval #38 Matěj Dvořák (3:6)
47:51 Fatal hostů musel hasit Vladař kopem do balonku.
44:58 Na florbalovou podívanou přijelo do Rudné 78 diváků děkujeme.
43:15 GÓL Panthers Praha! 3:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher bez asistence (3:5)
43:15 Fatální výhoz Vladaře, Uher nekompromisní.
42:32 Stárek chytá další nebezpečnou střelu Černého.
41:08 Troufám si říct respektive napsat že Pitoňák zblokoval gól svého týmu.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:42 Urban dostal do kuliček, snad to patami vyskáče.
39:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #24 Adam Aarons, asistoval #86 Matiáš Jaroš (2:5)
39:25 Aarons nasadil Uvírovi a trefuje šibenici v pravém růžku Stárkovi svatyně.
38:12 GÓL Panthers Praha! 2:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Vojtěch Majer, asistoval #54 Ondřej Suchánek (2:4)
38:12 Suchánek zachytil na půlce balonek a nádherně poslal Majerovi do prázdné...na to je i superligovey golman krátkej.
36:42 Uvíra sundal Linharta. Jeden sudí řve "čistý" ale druhý píská faul.
34:02 Další zlomený klacek, tentokrát Ježka.
33:37 Dobré střídání Hrona.
32:26 Pohledný softtouch Ježka.
31:34 GÓL Panthers Praha! 1:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Matyáš Hradecký, asistoval #68 Prokop Hlaváč (1:4)
31:34 Domácí se vracejí do zápasu.
30:34 Pokorný nevyužívá dobrou příležitost.
29:09 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #88 Matěj Bednář (0:4)
27:39 Hosté stoprocentní v přesilovce tak i v oslabení.
25:58 Uvidíme jestli domácí zvládnou zmenšit manko, mají ideální příležitost- přesilovku.
25:39 Vyloučen hráč #7 Marek Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:53 Stárek na dvakrát podržel svůj tým.
23:58 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #88 Matěj Bednář (0:3)
23:58 Vachata dostal nabito od Bednáře a trefuje luxusní vingl na přední tyč.
23:14 Pěkná střela Smitky z poloviny hřistě na přední tyč. Stárek chytá.
21:20 Suchánek zlomil :(
20:24 Vachata poslal tak dlouhej balon že přelítl až za mantinel.
20:00 Střely v 1. části: 12:13
19:34 Vladař nohou chytá prázdnou po Urbanově střele.
19:23 Plno nepřesností na straně domácích.
16:43 Bednář míjí prázdnou kasu.
15:54 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #20 Antonín Šubrt, asistoval #81 Filip Černý (0:2)
15:54 Z půlky vymetl Šubrt.
15:08 Projektil Černého minul tři tyče.
14:00 Další přesilovka pro hosty, tahle je ale opravdu sporná.
13:59 Vyloučen hráč #17 Matyáš Uher družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
12:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #20 Antonín Šubrt (0:1)
12:52 Šubrt nalil Černému a ten se nemýlí.
12:43 Výborný blok Ježka.
11:17 Vyloučen hráč #23 Hynek Uvíra družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
09:36 Útočníci Wizardů odebrali Pokornému balonek a dostali se ke střele. Stárek opět bezchybný.
08:01 Na druhé straně taktéž uspěšný Vladař, po pozemní střele Ježka.
07:21 Pěkná střela Aaronse ze standartní situace, Stárek vyráží.
04:45 Suchánek dal góla... ale nohou. Hrajeme dál.
02:34 Sedlický posílal balonek spoluhráčovi který to měl do prázdné ale Suchánek mu to překazil.
01:02 Oba golmáni si připusují první zákrok.
00:01 Úvodní buly pro domácí celek.
00:00 Zdravím všechny florbalové nadšence, v dnešním klání se utkají Pražští Panteři proti Wizardům. Přeji pěknou zábavu.