• 59 58:32
    2
    Jakub KŘÍŽ

Kanonýři Kladno - Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA 8:7
branky: 8. Matěj Půček, 11. Dominik Horák, 17. Tomáš Bém, 29. Tobiáš Volf, 31. Dominik Horák, 36. Jakub Dočekal, 44. Jakub Kříž, 52. Šimon Procházka - 4. Patrik Hájek, 6. Marek Fuchs, 28. Matěj Kubeš, 46. Filip Huml, 54. Matěj Sobek, 57. Filip Huml, 58. Matěj Kubeš; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 2:5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 24 - Petr Smazal 27; po třetinách: 3:2, 3:1, 2:4
60:00 Komentář domácích Novák Jan (Trenér): Rozkaz zněl jasně, zastavit rozjetý vlak z Plzně. To se nám povedlo.  nStrašně cenné vítěztví, nad týmem, který byl na dlouhé vítězné vlně. My jsme dneska předvedli velmi kvalitní týmový výkon. Třetí třetina i díky našemu vyloučení byla zase o nervy. Pozdravujeme Čikyho a doufám, že bude v pohodě. Děkujeme za zápas a divákům co přišli.
60:00 Komentář hostů Polomis Jan (Asistent trenéra): Zápas hodnotím velice kvalitně. Parádní juniorský florbal, spoustu osobních soubojů akcí a střel. Oba brankáři taky podrželi. Škoda naší druhé třetiny, ta soupeři vyhrála zápas. Za třetí třetinu klukům děkuji. Soupeř se musel až dokonce strachovat o výhru a taková stíhací jízda se nevidí každý den. Soupeři gratuluji k výhře a doufám v brzké uzdravení jejich hráče. Děkuji pořadatelům a přeji hezký zbytek večera. Létající velbloudi.
60:00 Střely ve 3. části: 16:16
60:00 Kladno, i přes problémy na konci, zvítězilo nad Plzeňským celkem 8:7
59:30 Plzeň jde do šesti
58:32 Vyloučen hráč #73 Jakub Kříž družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
58:32 Přesilovka, která může pomoct Plzni k obratu zápasu
57:28 Necelou minuty po plzeňském šestém golu přichází sedmý plzeňský gol. Plzeň snižuje na 8:7
57:23 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 8:7
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #20 Patrik Hájek (8:7)
56:40 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 8:6
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #14 Filip Huml, asistoval #13 Štěpán Kaas (8:6)
56:40 Plzeň využívá přesilovku a snižuje na 8:6
54:47 První přesilovka pro Plzeň
54:43 Vyloučen hráč #94 Jakub Dočekal družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
53:35 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 8:5
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #18 Matěj Sobek, asistoval #17 Petr Hajšman (8:5)
53:35 Přihrávka na úplně volného plzeňského hráče před bránou končí golem
51:45 GÓL Kanonýři Kladno! 8:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #17 Hynek Špaček (8:4)
51:45 Kladno zvyšuje brankou zpoza brány na 8:4
50:48 Timeout Kanonýři Kladno
50:45 Kladno neproměňuje ani přesilovku 5 na 3
49:29 Po kladenské kombinaci střela, která letí nad branku
48:33 Vyloučen hráč #18 Matěj Sobek družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
48:33 Další trest a přesilovka 5 na 3 pro Kladno
47:58 Vyloučen hráč #20 Patrik Hájek družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za bránění ve hře
47:58 Po kratkém řešení trestu je tu další přesilovka pro Kladno
46:20 Skvělý zákrok plzeňského brankaře, který zastavil kladenskou akci dva na nikoho
45:20 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 7:4
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #14 Filip Huml, asistoval #20 Patrik Hájek (7:4)
45:20 Krásný zákrok kladenského brankaře, ale bohužel pro něj padl gol z dorážky
44:52 Kladno se snažilo dorážet ale neúspěšně
43:51 GÓL Kanonýři Kladno! 7:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #73 Jakub Kříž, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (7:3)
43:51 Z rychlé akce Kladno zvyšuje na 7:3
42:47 Ani napotřetí Kladno neproměnuje přesilovou hru
40:47 Vyloučen hráč #20 Patrik Hájek družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
35:01 GÓL Kanonýři Kladno! 6:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #94 Jakub Dočekal, asistoval #98 Šimon Procházka (6:3)
35:01 Kladno zvyšuje na 6:3
33:49 Zmatky v plzeňském brankovišti a branka mimo svou pozici
33:00 Plzeň se snažila využít chyby kladenské obrany ale neúspěšně
30:47 Zachycená rozehrávka a rychlé přihrávky zakončené krásným golem. Kladno zvyšuje na 5:3
30:43 GÓL Kanonýři Kladno! 5:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #33 Tobiáš Volf (5:3)
28:37 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (4:3)
28:37 Tomášek proběhl za bránou a přichystal prázdnou bránu pro Volfa
27:52 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:3
27:52 Plzeň srovnává na 3:3
25:52 Krásné kombinace Kladna, ale Plzeň skvěle brání
24:52 Vyloučen hráč #16 Matěj Kubeš družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
19:35 kombinování Kladna zatím nevychází
18:14 Vyloučen hráč #12 David Janovský družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
18:14 První vyloučení zápasu a přesilovka pro Kladno
16:40 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #41 Tomáš Bém, asistoval #66 Matyáš Růžička (3:2)
16:40 po krásne akci jde Kladno do vedení 3:2
16:20 souboje v rozích na obou stranách
15:09 po plzeňské střele zacinkala tyčka
14:00 Kladnem ubráněná akce dva na jednoho
12:53 Střela Plzně letěla lehce nad brankou Kladna
12:00 Nepřehledná situace v kladenském brankovišti končí rozehrávkou z rohu pro Plzeň
11:30 Zblokovaná střela a rychlý protiútok Plzně
10:37 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák z trestného střílení (2:2)
10:37 trestné střílení pro Kladno
09:05 Protiútok Plzně nevyšel ale pohlídali si míček a znovu rezehrávají
07:47 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #31 Matěj Půček, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (1:2)
07:47 Zachycená přihrávka končí snižujícím golem na 1:2
07:00 Rozehrávka pro Kladno z rohu a střela Tomáška, která ale nekončí golem
05:33 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #11 Marek Fuchs, asistoval #21 Robin Papírník (0:2)
05:33 Špatná rozehrávka domacích končí standartkou a následně golem pro Plzeň
04:25 Domácí ubránili tlak a snaží se rozehrát
03:06 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:1
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #20 Patrik Hájek, asistoval #14 Filip Huml (0:1)
03:06 Z rychlého protiútoku vstřelují hosté první gol a ujímají se vedení
00:00 Hostující zahajují zápas vyhraným vhazováním