• 60 59:44
    2
    Radim ŠLECHTA

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Chomutov 10:7
branky: 3. Martin Barna, 23. Robin Rada, 26. Václav Müller, 30. Václav Müller, 32. Václav Müller, 37. Martin Barna, 47. Martin Barna, 49. Robin Rada, 49. Martin Tvrdek, 52. Martin Tvrdek - 7. Filip Žižka, 11. Filip Rohusch, 23. Filip Žižka, 23. Vít Sobek, 28. Jan Ibl, 31. Petr Kříž, 55. Jan Ibl; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Jan Kolínek 18 - Štěpán Lísa 18; po třetinách: 1:2, 5:4, 4:1
60:00 Komentář domácích Moravec Filip (Trenér): První třetina trochu opatrnější, načetli jsme si soupeře a od druhé třetiny začali tlačit. I přes pár chyb, zejména v první polovině druhé třetiny, jsme věřili, že zápas otočíme a dostaneme pod kontrolu. Na závěr roku důležité tři body. Všem přeju pěkné Vánoce a hodně štěstí a zdraví do Nového roku.
60:00 Komentář hostů Sýkora Libor (Vedoucí): Těžké utkání, s velmi omlazenou sestavou na 2 lajny. Musím kluky pochválit za několik věcí, které se z celoročního procesu propisují do průběhu utkání. Pokud se vrátíme k průběhu utkání, od začátku byl zápas velmi vyrovnaný, ale ke konci nám začali docházet síly. Přes Vánoce doléčíme bebíčka na nohách, vypotíme rýmičky a na nový rok v plné síle na 3 lajny. Těšte se na kolotoč jménem Florbal Chomutov!
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:44 Vyloučen hráč #26 Radim Šlechta družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
59:02 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
58:19 Vyloučen hráč #72 Filip Žižka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
54:17 GÓL Florbal Chomutov! 10:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #29 Vít Sobek (10:7)
52:47 Vyloučen hráč #3 Tadeáš Pokorný družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
51:40 Timeout Florbal Chomutov
51:40 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 10:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek, asistoval #97 Jakub Hofman (10:6)
48:22 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 9:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek, asistoval #93 Vojtěch Slavík (9:6)
48:17 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Robin Rada, asistoval #14 Josef Terla (8:6)
46:37 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #75 Martin Barna, asistoval #44 Robin Rada (7:6)
42:06 Vyloučen hráč #79 Filip Rohusch družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:38 Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:14 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #75 Martin Barna, asistoval #43 Rudolf Voják (6:6)
31:18 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #95 Václav Müller, asistoval #43 Rudolf Voják (5:6)
30:24 GÓL Florbal Chomutov! 4:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Petr Kříž bez asistence (4:6)
29:19 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:5
27:12 GÓL Florbal Chomutov! 3:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #98 Petr Kříž (3:5)
25:55 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #95 Václav Müller, asistoval #14 Josef Terla (3:4)
22:51 GÓL Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #34 Jan Ibl (2:4)
22:27 GÓL Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #72 Filip Žižka, asistoval #79 Filip Rohusch (2:3)
22:11 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Robin Rada, asistoval #43 Rudolf Voják (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 6:9
10:55 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #79 Filip Rohusch bez asistence (1:2)
06:23 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #72 Filip Žižka, asistoval #34 Jan Ibl (1:1)
02:13 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #75 Martin Barna, asistoval #54 David Troller (1:0)