• 60 59:09
    13:5
    (Bednář)

Wizards DDM SO Praha 10 - Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA 13:5
branky: 9. Matěj Bednář, 10. Vojtěch Göpfert, 21. Adam Aarons, 26. Matěj Bednář, 28. Adam Aarons, 30. Filip Černý, 30. Adam Aarons, 35. Jáchym Holý, 41. Adam Aarons, 46. Filip Černý, 48. Jáchym Holý, 58. Adam Aarons, 60. Patrik Vachata - 14. Jakub Černý, 28. Matyáš Hrdlička, 43. David Janovský, 45. Filip Huml, 56. Robin Papírník; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Adam Bednář 16 - Šimon Staněk 34; po třetinách: 2:1, 6:1, 5:3
60:00 Komentář hostů Polomis Jan (Asistent trenéra): Dnes děkuji klukům za odmakaný zápas. Třetí třetinu jsme se chtěli vrátit do zápasu a to se nám myslím povedlo. Soupeř zaslouženě vyhrál a gratuluji mu k výhře. Děkuji pořadatelům a divákům.
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Soustředěný výkon na tři lajny. Děkujeme divákům, pořadatelům. Přejeme příjemný zbytek víkendu. n
60:00 Střely ve 3. části: 16:5
59:10 Wizards si teď s takovím to naskokem mužou vyzkoušet i hru v šesti.
59:09 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 13:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #88 Matěj Bednář (13:5)
59:08 Vachata vypálil neskutečný granát který končí v síti.
57:33 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 12:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #24 Adam Aarons, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (12:5)
55:24 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 11:5
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #21 Robin Papírník, asistoval #17 Adam Löwy (11:5)
54:13 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
53:20 krásná střela Krieglera z voleje ale Staněk si připisuje další zákrok
47:45 Linhart běha při oslabení jako za 3 hráče a je opravdu všude.
47:25 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
47:15 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 11:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Jáchym Holý bez asistence (11:4)
45:27 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #88 Matěj Bednář (10:4)
44:42 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 9:4
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #14 Filip Huml, asistoval #21 Robin Papírník (9:4)
44:02 Bauer teď zkušeně ze zadu jistí hru
42:28 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 9:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #12 David Janovský, asistoval #28 Václav Konečný (9:3)
40:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:2
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
37:55 Linhart se rozhodl jít na procházku div s míčkem neoběhl celou halu.
34:34 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Jáchym Holý, asistoval #86 Matiáš Jaroš (8:2)
34:33 Jaroš pálí z půlky a po neskutečné dorážce Holého Wizardi skorují
34:30 Adam Aarons střílí z půlky ale obráne plzně blokuje.
29:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:2
29:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #45 Patrik Vachata (6:2)
27:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #24 Adam Aarons bez asistence (5:2)
27:08 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #27 Matyáš Hrdlička, asistoval #14 Filip Huml (4:2)
26:34 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Göpfert družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za držení
25:20 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #81 Filip Černý (4:1)
20:33 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #24 Adam Aarons, asistoval #97 David Kriegler (3:1)
20:00 Střely v 1. části: 18:9
17:20 Standartka z rohu pro wizards ale Staněk bez problémů zakročil.
15:32 Bednař epic save.
14:45 Sobek střílí ale zblokován.
13:07 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:1
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #10 Jakub Černý, asistoval #18 Matěj Sobek (2:1)
11:00 Parádní kombinace wizards ale golman Staněk chytá.
09:58 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #30 Kryštof Pitoňák (2:0)
08:53 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #77 Lukáš Tichopád (1:0)
08:53 Po neskutečné organizaci vedoucího Urbance padá gól pro WIZARDS.
03:57 Neskutečná střela z dálky Davida Kriglera ale končí jen za mantinelem.
01:20 Hra je ve vysokém tempu oba týmy chtějí urvat první gól.