6:5
    Martin ŠULAJ
    (Pretl)

Florbal Chomutov - Panthers Praha 6:5p
branky: 1. Vít Sobek, 13. Petr Kříž, 27. Matěj Dolejší, 52. Vít Sobek, 55. Martin Pretl, 65. Martin Šulaj - 4. Samuel Hron, 34. Marek Urban, 36. Ondřej Bouma, 51. Šimon Jelínek, 57. Marek Urban; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jaroslav Tichý; vyloučení: 4:4; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Štěpán Lísa 24 - Daniel Kolář 30; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:2, 1:0
65:00 Komentář domácích Sýkora Libor (Vedoucí): Velmi vyrovnaný, vyhrocený zápas ve stylu play-off. První dvě třetiny jsme hráli utkání vyrovnané jako jin a jang. V průběhu třetí třetiny se konečně začala propisovat naše týmovost, díky které jsme strhli průběh na naší stranu. V prodloužení jsem nepochyboval o naší výhře, protože naši hráči jsou kreativní a nemusí být ovládání na playstation controlleru. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za utkání. Šťastnou cestu domů.
65:00 Komentář hostů Škvor Daniel (Asistent trenéra): Dnešní bod z vyrovnaného zápasu vzhledem k aktuální formě bereme. Výkon dnes jako nebe a dudy oproti některým minulým zápasům, výkon hodný PENTRS. Díky soupeři za tvrdé utkáním, rozhodčím a našim skvělým divákům, kteří opět dorazili. Snad nás Sejvl hodí v pořádku domu.
65:00 Střely v prodloužení: 3:2
64:44 GÓL Florbal Chomutov! 6:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #52 Martin Šulaj, asistoval #7 Martin Pretl (6:5)
64:01 Hraje se poslední minuta prodloužení.
63:15 Zápas stále nezná svého vítěze.
60:51 Dolejší nepřekonal golmana hostů, proto stále čekáme na gól.
60:01 Úvodní buly prodloužení vyhrál tým domácích.
60:00 Střely ve 3. části: 15:10
59:01 Hraje se poslední minuta 3.třetiny.
58:41 Timeout Panthers Praha
58:40 Timeout Florbal Chomutov
58:40 Vyloučen hráč #94 Marek Urban družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
56:48 Po vyloučení Ibla emočně bouchla střídačka domácích.
56:47 Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
56:06 Uher ze standardky z rohu rozehrál na střed na Urbana a ten střílí gól.
56:05 GÓL Panthers Praha! 5:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #17 Matyáš Uher (5:5)
54:35 Pretl prostřelil Koláře a Chomutov se ujímá vedení.
54:34 GÓL Florbal Chomutov! 5:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Martin Pretl, asistoval #14 Tobiáš Fojtík (5:4)
54:25 Hosté hrají v plném počtu.
52:24 Vyloučen hráč #54 Ondřej Suchánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
51:43 GÓL Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #52 Martin Šulaj (4:4)
51:43 Sobek strefuje prázdnou bránu a vyrovná stav utkání.
50:46 Jelínek zužitkoval samostatný únik na golmana.
50:45 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek bez asistence (3:4)
50:30 Panthers hrají v plném počtu.
49:22 Šulaj vystřelil ze středu hřiště, avšak stav utkání se nezměnil.
48:30 Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
47:05 Chomutov přežil obě své vyloučeni, a tak hra pokračuje za stavu 3:3.
45:04 Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
45:04 Panthers si zahrají 5na3.
43:29 Vyloučen hráč #91 Matěj Dolejší družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
41:01 Petržilka otestoval pozornost domácího golmana, ten v testu prospěl.
40:01 Úvodní buly 3.třetiny vyhrál tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:01 Hraje se poslední minuta 2.třetiny.
38:33 Do chomutovské sportovní haly dnes přišlo 55 diváků.
35:30 Bouma prostřelil Lísu z velkého brankoviště.
35:29 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #89 Ondřej Bouma, asistoval #76 Matyáš Hradecký (3:3)
33:16 Urban a Uher šli sami na golmana domácích a tento únik proměnili.
33:15 GÓL Panthers Praha! 3:2
26:10 Dolejší z půlky stříli k tyči a zvyšuje náskok domácích.
26:09 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #34 Jan Ibl (3:1)
25:22 Golman hostů tygřím skokem vychytal Ibla.
24:20 Panthers nevyužili svou přesilovku.
22:19 Vyloučen hráč #58 Adam Dedecius družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
20:01 Úvodní buly 2.třetiny vyhrál tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:01 Hraje se poslední minuta 1.třetiny.
17:30 Panthers přečkali své oslabení bez inkasovaného gólu.
15:29 Vyloučen hráč #68 Prokop Hlaváč družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky
12:57 Holovej našel na levé straně hřiště Kříže a ten strefil prázdnou bránu.
12:56 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Petr Kříž, asistoval #19 Jan Holovej (2:1)
12:05 Holovej před bránou hostů zkoušel zorro trik, ten mu ale nevyšel.
03:36 Hron se otočil kolem brány a poslal míček k tyčce, Lísa se nestihl přesunout, a tak je vyrovnáno.
03:35 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #88 Ondřej Pokorný (1:1)
00:22 Po rychlém začátku Sobek střílí z otočky a strefuje se k tyči, kde golman hostů nebyl.
00:21 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #19 Jan Holovej (1:0)
00:01 Úvodní buly 1.třetiny vyhrál tým domácích.