• 60 59:31
    2
    Jan IBL

FBŠ Gorily Plzeň - Florbal Chomutov 4:8
branky: 27. Lukáš Fischer, 34. Filip Čech, 53. Jiří Ohnesorg, 54. Karel Altman - 5. Marek Pleskač, 24. Václav Kordulík, 25. Petr Kříž, 29. Lukáš Kugel, 32. Martin Pretl, 33. Václav Kordulík, 58. Vít Sobek, 59. Kryštof Josef Kalijanko; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Jaroslav Němeček; vyloučení: 6:4 + Martin Šulaj OS; využití: 0:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Marek Schober 14, Filip Šrámek 7 - Štěpán Lísa 22; po třetinách: 0:1, 2:5, 2:2
60:00 Komentář domácích Čech Jakub (Vedoucí): Zápas s Chomutovem měl očekávaný průběh, byli jsme aktivní, více na míčku, ale soupeř trestal naše individuální chyby. První gól nás dostal do zápasu, měli jsme hodně šancí, které jsme neproměnili, ale ve dvojnásobném oslabení soupeř zápas rozhodl.
60:00 Komentář hostů Sýkora Libor (Vedoucí): Do zápasu jsme vstoupili vlažně, přesto jsme již od začátku byli lepším týmem. Naše kvalita hry postupně gradovala, v druhé třetině se sešla produktivita se spoustou šancí, soupeři jsme zaslouženě odskočili a zbytek zápasu jsme opět měli pod kontrolou. Škoda neproměněných šancí ve 3. třetině. Super zápas, jsme v play-off a 4 výhry v řadě. Jedemeee bombyyy!!!!
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:50 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hra bez florbalky
59:31 Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
58:56 GÓL Florbal Chomutov! 4:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #90 Kryštof Josef Kalijanko bez asistence (4:8)
57:50 Gorily jdou do šesti!
57:49 Timeout FBŠ Gorily Plzeň
57:49 GÓL Florbal Chomutov! 4:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #34 Jan Ibl (4:7)
57:49 Vyloučen hráč #52 Martin Šulaj družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování
57:49 Vyloučen hráč #52 Martin Šulaj družstva Florbal Chomutov - osobní trest
55:53 Nějak se nám tady s tresty roztrhnul pytel.
55:52 Vyloučen hráč #21 Filip Čech družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
54:52 Vyloučen hráč #52 Martin Šulaj družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
54:52 Vyloučen hráč #33 Tomáš Bolda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
53:58 Gorily chytli druhý dech a zkouší utkání zdramatizovat!
53:51 A hned byl u gólu Altmana!
53:50 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 4:6
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #48 Karel Altman, asistoval #89 Jiří Kňourek (4:6)
53:30 Na hřiště se dostává i Honza Marek!!
52:10 Ohnesorg granát do horního růžku!
52:09 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:6
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #91 Jiří Ohnesorg, asistoval #48 Karel Altman (3:6)
51:34 Altman se vrací ve 3. třetině do hry, jde na něm vidět, že ho zraněni limituje.
50:31 2. lajna goril si neví rady na postupný útok Chomutova.
49:22 Filip Čech v brejku! Střela jen do pupku golmana.
47:49 Holovej z týmu hostí trefil břevno!
47:10 Vavrik na hrotu vybojoval balón, Dulka střílí zase do bloku.
45:50 Chomutov agresivně brání, gorily nevědějí jak se dostat do útočného pásma.
44:21 Gorily zvládli oslabení s přehledem.
42:50 Vavrik v šanci v oslabení!
42:20 Vyloučen hráč #87 Josef Sekyra družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:58 Gorily trpělivě vyčkávají v rozehrávce a připravují si šanci.
40:01 Schober si užil ovace při svém posledním zápase za juniory a do branky posílá svého parťáka Filipa Šrámka.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Filip Šrámek družstva FBŠ Gorily Plzeň
40:00 Střely ve 2. části: 7:14
39:07 Gorily po zranění dvou hráčů hrají v kombinované sestavě. Do špílu šli Zelenka i Krepindel.
37:23 Tuhý boj pokračuje. Řeže se to na obě strany.
35:00 Hra se nám začíná přiostřovat.
33:48 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #21 Filip Čech, asistoval #33 Tomáš Bolda (2:6)
33:45 Další zraněný hráč goril, tentokrát Altman.
32:43 Fischer teď daroval gól Chomutovu.
32:42 GÓL Florbal Chomutov! 1:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Václav Kordulík, asistoval #92 Tomáš Urban (1:6)
31:35 Střela po zemi od posledního končí za zády Schobera.
31:33 GÓL Florbal Chomutov! 1:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Martin Pretl, asistoval #41 Marek Pleskač (1:5)
30:50 Čech si přivodil zranění za bránou, spoluhráči ho odnášejí na střídačku.
30:47 Zajímavá situace gorily útočí ve 3 lidech, ale hrají oslabení 3 v 5. Kdo se vrací nevěří golmanovi.
29:55 Těžká situace pro gorily. Zatím se brání zuby nehty.
29:52 Vyloučen hráč #82 Filip Vavrík družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
29:52 Vyloučen hráč #21 Filip Čech družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
29:25 Sekyra v obrovské šanci před bránou! Golman chytá.
28:44 Chomutov opět odskakuje.
28:43 GÓL Florbal Chomutov! 1:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #54 Lukáš Kugel, asistoval #90 Kryštof Josef Kalijanko (1:4)
27:58 Kňourek servíroval Vavrikovi do prázdný! Chybělo pár centimetrů.
26:43 Fischer nenápadným béčkem snižuje!
26:42 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #75 Lukáš Čech (1:3)
25:45 Chomutov má možná míň šancí, ale za to o dost nebezpečnější.
24:49 Důraz na brankovišti a Chomutov zvyšuje skóre
24:48 GÓL Florbal Chomutov! 0:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Petr Kříž, asistoval #52 Martin Šulaj (0:3)
23:32 Nepřesnost v gorilí rozehrávce trestají hosté gólem.
23:31 GÓL Florbal Chomutov! 0:2
22:52 Čech po standartce sám na zadní, přestřeluje.
20:40 Vavrik promáchl před prázdnou bránou.
20:01 Fischer na buly zatím zero.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:49 Poslední závar před bránou! Gorily stále čekají na gól.
18:45 Předseda Libor Bolda jde rovnat mantinely, to se jen tak nevidí. Gorilou tělem i duší!!!
17:24 Chomutovu musíme smeknout v jejich obětavé hře. Gorilám zblokují snad každou střelu.
17:14 Altman na středu! Opět blok.
15:50 Vavrik v další šanci na středu! Jen do bloku.
15:05 Fischer  trefuje tyč!
14:49 Vyloučen hráč #54 Lukáš Kugel družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za opakované přestupky
14:27 Urban předvedl pěknou individuální akci, Schober zatím pozorný.
14:00 Hra se momentálně kouskuje drobnými fauly.
12:58 Fischer rozdal lehký strom na středu, zatím bez vyloučení.
12:08 2. gorilí lajně dělá tlak soupeře problémy.
11:30 Hostující tenéři se dožadují odpískání faulu, rozhodčí u lavičky uklidňuje situaci.
11:20 Čech střílel ze středu nad.
10:21 Altman namazal hostům, Schober si připsal důležitý zákrok.
08:45 Uspávající tempo pokračuje, ani jeden tým za poslení 2-3 minuty nevystřel na bránu.
07:53 Zatím oba týmy hrají dost opatrně.
06:40 Fischer první drift v rohu, naštěstí se rychle zvednul a šanci hostů zhatil.
05:30 Sekyra v úniku! Jen do bloku.
04:20 Chomutov využívá rychlý brejk a upravuje skoré!
04:19 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #92 Tomáš Urban (0:1)
02:45 Altman důrazný v rohu.
02:04 oba týmy takticky vyčkávají na chybu.
01:28 Gorily poprvé v útočném pásmu, zaím bez střely.
00:34 Chomutov v první šanci. Schober chytá.
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.