7:9
    Jan IBL
    (Martin)

Kanonýři Kladno - Florbal Chomutov 7:9
branky: 2. Dan Vaněk, 4. Matěj Půček, 12. Petr Burgr, 23. Karel Frýba, 39. Tobiáš Volf, 46. Vojtěch Šmatlák, 56. Dominik Horák - 13. Jan Ibl, 14. Tomáš Urban, 17. Martin Šulaj, 25. Martin Šulaj, 44. Jan Ibl, 48. Martin Pretl, 52. Vít Sobek, 59. Adam Martin, 60. Jan Ibl; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 17 - Jan Leština 17; po třetinách: 3:3, 2:1, 2:5
60:00 Komentář hostů Sýkora Libor (Vedoucí): Dneska jsme opět předvedli klasický vstup do zápasu, kdy potřebujeme dostat facku abychom začali hrát. Náš výkon lze pozitivně hodnotit od začátku třetí třetiny. První dvě naše hra neměla parametry hry, kterou se chceme prezentovat. Poslední třetina suprová, rozhodli jsme v ní zápas a věřím, že na ní navážeme v play-off. Děkuji soupeři za prověrku před vyřazovací částí.
60:00 Komentář domácích Minář Stanislav (Trenér): Zasloužená prohra, Chomutov ve všech aspektech potřebných pro vítězství v zápase byl jednoznačně lepší s lepším nastavením pro výkon. Opět vedeme v úvodu 3-0 a to co svítí na tabuli z nás v tu chvíli udělá falešné mistry. Dneska nebylo nic čím bychom se mohli opřít, nebylo nic co by nás dostalo do zápasu, naše hra neměla řád, nic. Což je před play off pro nás všechny hrozná pravda. Věříme ale že tohle pro nás bude den, který nás připraví lépe na budoucnost.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
59:00 GÓL Florbal Chomutov! 7:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #51 Adam Martin (7:9)
59:00 Kladno bez golmana.
58:30 Rozhořčený Čika na střídačce komentuje hru směrem k Růžičkovi, nevypadá to, že by byl nadšený z výkonu týmu.
58:10 Timeout Kanonýři Kladno
58:10 GÓL Florbal Chomutov! 7:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #52 Martin Šulaj (7:8)
56:47 Vyloučen hráč #66 Matyáš Růžička družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:51 GÓL Kanonýři Kladno! 7:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #89 Karel Frýba (7:7)
55:51 Výborná rozehrávky Frýby, který věděl o volném Horákovi, ten měl volno v brance a míček stačilo jen usměrnit.
54:53 Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
54:30 Kladno během odloženého vyloučení v 5, ale bez brankáře, na střídačce zřejmě někdo spí.
51:30 GÓL Florbal Chomutov! 6:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek bez asistence (6:7)
47:46 GÓL Florbal Chomutov! 6:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Martin Pretl bez asistence (6:6)
47:46 Pret proběhl mezi Kladenštími jako mezi kužely a najít si místo v brance už mu nedělalo problém, při tom stihl sebrat Procházkovi florbalku, který hodil nevěřícný pohled na rozhodčí.
45:19 GÓL Kanonýři Kladno! 6:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #80 Vojtěch Šmatlák, asistoval #89 Karel Frýba (6:5)
43:58 GÓL Florbal Chomutov! 5:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #52 Martin Šulaj (5:5)
43:43 Hekl pod sebou chvíli hledal míček, stihl ho ale najít dříve než Holovej čekající před brankou.
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
38:29 Vyloučen hráč #52 Martin Šulaj družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za zdržování hry
38:17 GÓL Kanonýři Kladno! 5:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf, asistoval #60 Petr Burgr (5:4)
32:12 Leština byl opět prověřen Horákovou "dělovkou", uspěl a míček odráží za mantinel.
30:45 Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
30:31 Horák si našel uličku mezi obranou hostů a od mantinelu míří směrek k Leštinovi, ten však nepustí.
26:12 Osamoceného Šulaje běžicího na Hekla dychtivě dobíhá Procházka, naštěstí pro něho rozhodčí nic neviděl a souboj se tak přesouvá do rohu.
25:31 Vyloučen hráč #90 Kryštof Josef Kalijanko družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
24:22 GÓL Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #52 Martin Šulaj, asistoval #51 Adam Martin (4:4)
22:32 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba bez asistence (4:3)
22:32 Fryba zkušeně vzal míček Martinovi v rohu, stačilo mu už jen pár kroků a najít si místo v brance. Vytvořil tak opět náskok pro Kladno.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:29 Růžička sbírá míček a pohotově běží směrem na Leštinu, před jeho bránou je ale zastaven Šulajem.
19:03 Vyloučen hráč #26 Ondřej Zábranský družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
16:26 GÓL Florbal Chomutov! 3:3
16:16 Růžička chvíli vypadal, jako když by chtěl s míčkem utéct z haly, když běžel velkým obloukem od mantinelu přes střed, nakonec ale nahrál do protějšího rohu na Půčka, který poslal míček do rukou Leštiny.
13:47 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Tomáš Urban, asistoval #7 Martin Pretl (3:2)
12:06 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
12:06 Rychlá kombinace tria Martin, Ibl a Holovej si vyžádala velmi přesný gól pod tělem Hekla který se nestihl přemístit.
11:00 GÓL Kanonýři Kladno! 3:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #60 Petr Burgr, asistoval #78 Adam Staněk (3:0)
10:32 Dolešího míček odražen o horní roh branky, v domácích jistě zamrazilo.
09:32 Vyloučen hráč #39 Jan Fator družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
08:54 Vyloučen hráč #26 Ondřej Zábranský družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
08:13 Hosté hned ze začátku utkání volí velmi aktivní přístup a domácí nenechají hrát v klidu ani za brankou.
06:50 Mnoho Karafiátových pokusů končí jen odražením od těla Leštiny.
05:25 Nebezpečný únik Šulaje a Ibla přerušen nepůchodným Procházkou v obraně.
04:19 Vaněk velmi rychle obrátil směr hry, avšak jeho střela byla ztečována Fatorem za mantinel.
03:55 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #31 Matěj Půček, asistoval #12 Dan Vaněk (2:0)
01:02 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Dan Vaněk, asistoval #60 Petr Burgr (1:0)
00:01 Buly pro Chomutov.
00:00 Vážení diváci, dovolte mi přivítat vás na textovém přenosu 24. kola Celostátní soutěže juniorů, nastoupí domácí Kanonýři Kladno proti Florbal Chomutov. Utkání za několik minut začne, přeji příjemnou zábavu.