9:3
    Michal JEŘÁB
    (Kvasil)

BLACK ANGELS YONEX - SOKOLI Pardubice 10:3
branky: 10. Lukáš Procházka, 12. Adam Jánský, 14. Matěj Lubas, 28. Robin Bělík, 36. Matěj Budínský, 38. Tomáš Vinkler, 49. Jan Slosiarik, 54. Jan Slosiarik, 55. Lukáš Procházka, 58. Jan Slosiarik - 19. Ondřej Machatý, 31. Adam Černý, 58. Michal Jeřáb; rozhodčí: Jaroslav Verner - Marek Jeřábek; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Němec 28 - Vojtěch Ujec 30, Jan Matějka 2; po třetinách: 3:1, 3:1, 4:1
60:00 Komentář domácích Mikulášek Roman (Trenér): Za dnešní výkon musím kluky rozhodně pochválit. Tým předvedl koncetrovaný a zodpověný výkon, ve kterém musíme pokračovat.  Děkuji všem za zápas a soupeři přeji štastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Třískala Jan (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas.Dnes tam bohužel nebylo nic, soupeři jsme výhru usnadnili, vyhrál zaslouženě. n
60:00 Střely ve 3. části: 14:12
57:24 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 10:3
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #87 Jan Slosiarik, asistoval #12 Matěj Lubas (10:3)
57:24 Honza Slosiarik kompletuje hattrick
57:05 GÓL SOKOLI Pardubice! 9:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #25 Petr Kvasil (9:3)
57:05 Také Pardubice skórují a upravují na 3:9
54:31 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 9:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #99 Lukáš Procházka, asistoval #29 Tomáš Horák (9:2)
53:30 Střídání brankáře. Nový brankář #10 Jan Matějka družstva SOKOLI Pardubice
53:09 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 8:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #87 Jan Slosiarik, asistoval #9 Matěj Hodač (8:2)
53:09 Po krásné přihrávce Hodače skóruje do prázdný Honza Slosiarik
49:30 Vyloučen hráč #30 Lukáš Janoštík družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
49:30 A další přesilovka pro Pardubice
48:40 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 7:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #87 Jan Slosiarik, asistoval #88 Adam Štyler (7:2)
48:40 Honza Slosiarik zvyšuje po nahrávce Adama Štylera již na 7:2 pro domácí Bleky
41:30 Vinkler sám na bránu, ale golman kryje
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:20 Také domácí si zahrají přesilovou hru
38:40 Vyloučen hráč #68 Sebastian Ševeček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
37:46 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #9 Matěj Hodač (6:2)
35:39 Vyloučen hráč #9 Matěj Hodač družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hra rukou
35:14 Black Angels zvyšují na 5:2 po brance Matěje Budínského
35:13 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #4 Matěj Budínský, asistoval #99 Lukáš Procházka (5:2)
32:52 Pardubice mají tlak v útočném pásmu, ale bez výsledku
30:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý bez asistence (4:2)
30:15 Pardubice snižují na 2:4
27:30 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #3 Vojtěch Koštialik (4:1)
27:30 Robin Bělík využívá přesilovou hru
26:20 Vyloučen hráč #39 Jan Vosáhlo družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:20 Přesilovka Blacků
25:15 Skvělá střela Slosiarika
24:20 Koštialik ve vyložené šanci
23:20 Hra se přelévá ze strany na stranu
20:00 Střely v 1. části: 16:10
18:34 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #7 Michal Puchner (3:1)
18:34 Také Pardubice vsítily branku a snižují na 1:3
18:30 Utkání sleduje skvělých 23 diváků, děkujeme.
17:25 Pardubice přesilovku nevyužili
16:50 Bleci zatím skvěle brání
16:15 Další střela vedle Pardubic
15:45 Sokoli kombinují v přesilovce, ale zatím bez úspěchu
15:18 Vyloučen hráč #99 Lukáš Procházka družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
14:40 Z brejku Sokolů dva na jednoho nc, skvěle zasáhl brankař Bleků
13:07 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #9 Matěj Hodač (3:0)
13:07 Matěj Hodač skvěle našel Matěje Lubase a Bleci zvyšují na 3:0
11:41 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #81 Tomáš Vinkler (2:0)
11:41 Vinkler krásnou zadovkou našel Adama Jánského 2:0
09:38 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #99 Lukáš Procházka, asistoval #10 Ondřej Kroužek (1:0)
09:10 Budínský vysoká hůl
08:30 Pardubice neúspěšná kombinace v útočném pásmu
07:30 Hezká střela Adama Štylera
05:40 Vinkler sám na bránu, brakař chytá.
05:20 Bleci mají převahu v poli.