• 58 57:05
    2
    Jakub LANGPAUL

Florbal Primátor Náchod - FbC Respect Hradec Králové 6:4
branky: 3. Adam Jakubský, 9. Adam Kašpar, 29. David Špaček, 34. David Špaček, 47. Adam Voňka, 55. David Špaček - 8. Vítek Ryba, 9. Prokop Hanzlík, 11. Filip Brejcha, 54. Přemek Hanzlík; rozhodčí: Lukáš Filípek - Vladimír Lešák; vyloučení: 3 + Dominik Skalický OS:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Fröde 17 - Erik Zoubek 19; po třetinách: 2:3, 2:0, 2:1
60:00 Komentář domácích Skalický Dominik (Trenér): Každá šňůra jednou končí a dnes končí neslavných sedm porážek v řadě. Konečně se nám podařilo uválčit výhru a odrazit se od dna. Výkon nebyl určitě optimální, spíše jsme utkání dotáhli na morál. Omlouvám se klukům za můj zbytečný trest a díky, že dokázali vedení udržet.  n
60:00 Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér): Děkuji za utkání. My jsme zde předvedli florbal asi tak 3 minuty, jinak to od nás vážně nebylo dobré. V obranné části spíše chaos a v útoku bezzubost. Nejspíše jsme všichni zůstali na semaforu u Skalice. Soupeř gratuluji k výsledku.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:05 Hradec nevyužil přesilovku 6 na 4
58:45 Náchodský kotel se činí, rozumíme až na stolku
57:34 Hradecký hráč právě netrefil prázdnou bránu
57:05 Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:00 Hosté vstupují do hry bez golmana
54:48 Vyloučen hráč #29 Petr Szturc družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
54:01 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #61 Martin Hanuš (6:4)
54:01 Náchod hned zvyšuje svoje vedení
53:56 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:4
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #82 Vítek Ryba (5:4)
53:56 Hradec snižuje stav utkání
53:45 Situace je v hale momentálně neuvěřitelně vyhrocená
53:11 Vyloučen trenér Dominik Skalický družstva Florbal Primátor Náchod - osobní trest
53:11 Vyloučen hráč #21 Petr Hencl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
53:00 Langpaul neproměnil další gólou šaci
49:47 Po takzvaném centru do vápna netrefil Voňka balónek do sítě
46:55 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #64 Adam Voňka, asistoval #85 Adam Balek (5:3)
46:55 Voňka trefil prázdnou bránu, pro jistotu umístil přímo do šibenice
46:00 Náchodský kotel jde od prvního vyloučení slyšet hlasitěji než kdy dřív
45:11 Oba týmý jsou znovu v plném počtu
44:20 Celá hala už nějakou tu chvíli nesouhlasí s rozhodčím a jde to slyšet
43:11 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
43:11 Vyloučen hráč #97 Přemek Hanzlík družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
43:11 První vyloučení zápasu a po tvrdém zákroku se Osifčin svalil na zem následně byl vyloučen i člen domácího týmu Vysoký za nesportovní chování
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
40:00 2. třetina končí v prospěch Náchoda 4:3
37:50 Celá hala teď absolutně nesouhlasí s verdiktem rozhodčího
36:50 Frode teď vytáhl úžasný zákrok a zastavil tak nebezpečnou akci Hostů
33:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #97 Jakub Langpaul (4:3)
33:37 Špaček od mantinelu vystřelil přímou raketu přesně do šibenice, golman bez šance
31:30 Hradecký útočník ze situace jedna na nula trefil po teči Frodeho puze břevno
31:15 Hanuš vyvezl balónek ze svého brankoviště až k brankovišti hostů tam po vrácené nahrávce od Špačka netrefil balónek
28:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček bez asistence (3:3)
28:30 Špaček právě využil chyby v Hradecké rozehře a dal gól z nájezdu na golmana
26:20 Jakubský vyšvihl parádní sérii kliček, pomocí které vyřadil křídla Hradce z provozu, následně balónek po zporné situaci ztratil
25:10 Knettig se Špačkem bojovali o balónek za Hradeckou bránou, ovšem neúspěšně Hradec s početní převahou získal pro svůj prospěch
10:03 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #32 Filip Brejcha, asistoval #82 Vítek Ryba (2:3)
10:03 Hradec jde znovu do vedení po střele ze středu hřiště
08:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #88 Adam Kašpar bez asistence (2:2)
08:58 Kašpar vyslal raketu ze středu hřiště a zavěsil na zadní tyč
08:15 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #89 Jakub Wolf (1:2)
08:15 Po chaosu v Náchodském brankovišti se Hradec dostává do vedení
07:39 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #32 Filip Brejcha (1:1)
07:39 Hradec vyrovnává po umístěné střele k tyčce z výběhu od mantinelu
05:05 Hradec hraje posledních několik minut na balónku
02:25 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:0)
02:25 Po dorážce se Náchod dostává do vedení
01:35 První střela Náchoda pouze o pár centimetrů minula bránu