• 56 55:52
    7:10
    (Špaček)

Asper Šumperk - Florbal Primátor Náchod 7:10
branky: 2. David Holý, 25. Tomáš Kubíček, 31. Jan Jarmar, 37. Tomáš Macák, 46. Vojtěch Vaníček, 47. Jan Jarmar, 51. Jan Zindulka - 4. David Špaček, 9. David Špaček, 11. Filip Matějů, 16. David Špaček, 25. David Špaček, 30. David Špaček, 30. Daniel Havel, 31. Adam Jakubský, 47. David Špaček, 56. Adam Jakubský; rozhodčí: Petr Holan - David Havlena; vyloučení: 3 + Jan Jarmar OS:1; využití: 0:3; diváků: 211; zásahy brankářů: Vít Fleischmann 7, Vojtěch Kubíček 9 - David Fröde 10, Daniel Nekvinda 3; po třetinách: 1:4, 3:4, 3:2
60:00 Komentář domácích Mrázek Ondřej (Trenér): Dnes nám to prohrálo naše nevracení se do obrany, nic jiného. Nemůžeme vyhrát, když nehrajeme od začátku naplno. Zajímalo by mě, jestli někdo z našich hráčů vůbec chce skončit zápas ve statistice +/- v kladných číslech, protože mi to přijde, že důležité je jen mít nějaké kanadské body. Do všeho jdeme hokejkou jednou rukou, zbytečně faulujeme na útočné polovině a ještě k tomu je naše herní inteligence na bodu mrazu. Mrzí mě, že zahrajeme takhle, když se na nás přijdou podívat spolužáci a kamarádi. Snad už se někteří aspoň z pár chyb poučí. Díky soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00 Komentář hostů Skalický Dominik (Trenér): Zbytečně dramatické utkání s přestřelkou. Po první třetině si troufnu říct jsme byli daleko lepším týmem. Bohužel ve zbytku zápasu jsme domácím dovolili se dostat do hry. V obraně jsme nepředvedli vůbec dobrý výkon, jestli nebudeme lépe plnit pokyny v obraně, příště to na body stačit nebude. Dnes jsme utkání zvládli především díky dobrým individuálním výkonům. Díky rozhodčím a domácím za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
58:30 Domácí kombinují, ale čas utkání rychle.
56:45 Domácí znovu na míčku a znovu v 6.
56:00 Domácí to už zkouší v šesti.
55:52 Timeout Asper Šumperk
55:52 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #13 David Špaček (7:10)
54:40 Je po přesilovce, v jejím samém závěru Pírek vysoko přestřelil.
54:12 Pírek to zkouší znovu a znovu, ale zatím se netrefil.
52:55 Domácí mají v přesilovce šanci dotáhnout se na rozdíl jediné branky.
52:41 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi
50:50 GÓL Asper Šumperk! 7:9
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #17 Jan Zindulka bez asistence (7:9)
50:50 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Daniel Nekvinda družstva Florbal Primátor Náchod
50:00 Posledních 10 minut utkání, domácí sice mají nějaké náznaky šancí, to samé se ale dá říct o Náchodu.
47:30 Jarmar sice snížil na rozdíl dvou branek, po jeho vstřelení si ale nesmyslným gestem směrem k hostující střídačce vysloužil dvouminutový trest doplněný osobním trestem. V následné přesilovce se - dnes už pošesté - prosadil David Špaček. S domácími nadějemi to již nyní nevypadá dobře, protože Jarmar na trestné zůstane ještě dalších 9 minut.
46:57 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #61 Martin Hanuš (6:9)
46:14 GÓL Asper Šumperk! 6:8
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar bez asistence (6:8)
46:14 Vyloučen hráč #44 Jan Jarmar družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování
46:14 Vyloučen hráč #44 Jan Jarmar družstva Asper Šumperk - osobní trest
45:30 Zvýšená aktivita přináší své první ovoce a domácí jdou znovu do útoku.
45:00 GÓL Asper Šumperk! 5:8
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #80 Vojtěch Vaníček bez asistence (5:8)
44:20 Pokud něco, tak alespoň má hra v úvodu třetí třetiny nějaké tempo.
43:45 Oplušstil ve velké šanci minul branku, z protiútoku pak Náchod trefuje břevno.
42:26 Další pokus Pírka. I tentokrát však letí tato střela mimo 3 tyče.
42:15 Domácí se snaží s výsledkem něco udělat, zatím se ale do šancí přes pevnou obranu Náchoda nemohou dostat.
40:57 Střela Pírka zblokována.
40:00 Ve druhém dějství aktivnější hosté připsal další čtyři branky a byť domácí také párkrát trefili zařízení, je stav po 40 minutách 4:8.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
37:20 Skrytá Macákova střela skončila až v brance.
36:36 GÓL Asper Šumperk! 4:8
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #21 Tomáš Macák, asistoval #44 Jan Jarmar (4:8)
36:09 Standardka domácích končí blokem hostující obrany.
34:53 Největší změnou je výměna brankáře na straně domácích.
31:05 Děs, bída a utrpení. To je v jedné větě výkon domácích. Všichni na hale trpíme. Největší radost má David Špaček, který pěti brankami řídí demolici domácích.
30:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #37 Nikolas Osifčin (3:8)
30:59 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Vojtěch Kubíček družstva Asper Šumperk
30:43 GÓL Asper Šumperk! 3:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #82 David Holý (3:7)
29:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #9 Daniel Havel, asistoval #37 Nikolas Osifčin (2:7)
29:14 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #97 Jakub Langpaul (2:6)
27:50 Na hřišti se objevuje třetí formace, Doubrava ale střílí jen do brankáře.
25:36 Dvě branky na obou stranách v rychlém sledu, domácí jsou opět na rozdílu tří branek.
24:57 GÓL Asper Šumperk! 2:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #78 Tomáš Kubíček, asistoval #39 Marek Opluštil (2:5)
24:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #87 Adam Jakubský (1:5)
23:23 Vyloučen hráč #82 David Holý družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
21:44 Domácí střídají, na hřišti je opět první pětice.
20:50 Jarmar trefuje břevno.
20:10 První změna na lavičce domácích, Asper bude hrát na 2 pětice.
20:00 Zatím jsme v Šumperku svědky poměrně jednostranného utkání. V něm se sice do vedení dostal domácí Asper, ale následně otěže utkání plně převzal hostující Náchod, který postupně navyšoval své vedení, které je aktuálně tříbrankové. Domácí zatím plní roli statistů, byť svěřenci Ondry Mrázka mají daleko na víc. Uvidíme, jestl se výkon hráčů v bílém od druhé třetiny zlepší nebo ne.
20:00 Střely v 1. části: 4:11
18:20 Náznak šance Šumperka, zakončení však nbylo přesné.
17:12 Hosté bezpečně kontrolují hru, domácí se prakticky nedostávají na dostřel.
15:50 Ze stranu Asperu zatím totální blamáž.
15:21 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:4)
14:01 Vyloučen hráč #23 Adam Jan Pírek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
12:30 Z tribuny se ozývá "Asper do toho". Ani studenti Gymnázia Šumperk nejsou s prozatimním výkonem svých spolužáků spokojeni.
11:11 Po delší době střela ze strany domácích, kterou vyslal Jarmar.
10:00 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Filip Matějů, asistoval #61 Martin Hanuš (1:3)
10:00 A naprosto tristní vstup do utkání ze strany Asperu nemá konce. Totální nedoraz v defenzivě končí třetí brankou Náchoda. Domácí by měli konečně trošku zabrat.
08:40 Zajímavě rozehraná standardní situace končí brankou Náchoda, obrana Šumperka zůstala naprosto statická a naivní - 1:2.
08:38 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
07:30 Zatím sledujeme takové ospalé utkání, bez tempa i nějakých zajímavých kombinací.
05:59 Náchod bude po faulu domácích rozehrávat na své polovině.
04:00 Tihle branku si Víťa Fleischmann za rámeček nedá. Střela těsně za půlkou, a navíc po zemi, by nemělo být nic problémového. Víťa se ihned po buly vykoupil vyřešením brejkové situace dvou na jednoho.
03:31 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
03:00 Asper se prosadil po rychlé kombinaci, pro Davida Holého nebylo problémem otevřený prostor branky trefit.
01:56 GÓL Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #82 David Holý, asistoval #39 Marek Opluštil (1:0)
01:20 Domácí byli opět v útoku, ale nerozehráli dobře a po útočném faulu rozehrávají hráčí Náchoda.
00:23 První útok hostí, domácí obrana blokuje.
00:00 Dobré dopledne ze zasněženého Šumperka. Dnes se v hale místního gymnázia střetne v rámci školního utkání domácí Asper Šumperk s hostujícím Primátorem Náchod. Oba týmy v poslední době spíše vyhrávají, a tak dnešní klání tabulkových soupeřů slbuje velmi zajímavou podívanou. Vítěze dnešního utkání s dozvíme okolo jedné hodiny odpolední.