9:3
    Matěj ŠVADLENKA
    (Malátek)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - SOKOLI Pardubice 9:3
branky: 4. Ondřej Soják, 9. Aleš Fanta, 17. Aleš Fanta, 19. Lukáš Boček, 36. Ondřej Soják, 39. Marek Habler, 52. Aleš Fanta, 57. Filip Švábík, 57. Adam Drga - 32. Michal Jeřáb, 36. Michal Jeřáb, 58. Matěj Švadlenka; rozhodčí: Jana Kubalíková - Tomáš Otruba; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Radim Tomšík 17 - Jan Matějka 14, Vojtěch Ujec 6; po třetinách: 4:0, 2:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Neděla Jakub (Trenér): Dneska super zápas z naši strany, který jsme po většinu času kontrolovali, hráli v pásmu a diktovali tempo zápasu. Jediné dnešní mínus je výpadek na začátku druhé třetiny. Posíláme výhru Vaškovi. Děkuji soupeři za férové utkání.
60:00 Komentář hostů Třískala Jan (Trenér): Nejhorší zápas v sezóně. Omlouváme se rodičům, kteří nás přijeli podpořit. Soupeř vyhrál zaslouženě. Gratulace.
60:00 Střely ve 3. části: 8:3
59:59 Kluci z Brna umí opravit časomíru a taky vyhrát zápas.
57:44 GÓL SOKOLI Pardubice! 9:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #19 Matěj Švadlenka, asistoval #73 Max Malátek (9:3)
56:36 Deset, deset, deset!!
56:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #20 Matyáš Ostrý (9:2)
56:19 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #7 Filip Švábík, asistoval #24 Marek Mitáš (8:2)
55:31 Kvasilovi teď lehce ujeli nervy a zajel Ostrého. Kdo by taky chtěl jet domů 150 kiláků s výpraskem 7:2.
55:00 Pět minut do konce. Gulliveři kontrolují hru.
52:00 Lepší ten přístup kluci.
51:29 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #38 Lukáš Boček (7:2)
51:29 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Vojtěch Ujec družstva SOKOLI Pardubice
50:00 Deset minut do konce zápasu. Na žádný zvrat to nevypadá.
46:11 Polzer promáchl před prázdnou Matějkovic brankou.
45:15 Zapisovatel střel se ptá, jestli je možné, že domácí zatím nemají žádnou střelu na bránu. Tak atraktivní duel to dnes je.
44:43 Situace Pardubic 3 na 1 skončila v rohu. Pardubky se dále trápí v zakončení.
44:00 Zatím žádné velké šance. Nuda.
42:40 Hostující fanoušci se snaží potleskem povzbudit svůj tým.
40:01 Lights out and away we go!!
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
38:20 Matějkovi proskákal balonek za brankouvou čáru. Dneska to své brankoviště nemá pod kontrolou, jak jeho jmenovec v okresáku svůj klub.
38:19 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #14 Adam Drga (6:2)
37:13 "Járo, Járo, je ti něco." "Ne, já jsem si jen potřeboval odfrknout."
35:24 Gól tady, gól tam.
35:23 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják, asistoval #14 Adam Drga (5:2)
35:17 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb bez asistence (4:2)
31:39 Hostí se konečně prosazují po závaru před bránou. Podně nějaký vzrůšo a emoce.
31:38 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #25 Petr Kvasil (4:1)
31:15 Ostrý se rve o balonek.
29:26 A taky on tvrdí, že ta druhá třetina je neslaná, nemastná. Na šéftrenéra mládeže dobrý celkem (trénoval mě).
29:25 Havel dává bídu hráčům domácích.
28:20 Čistá nespokojenost trenérů na domácí lavičce.
27:40 Pardubice jsou úplně tropický v zakončení. Gulls zázrakem drží čisté konto.
26:58 Tomšík předvádí dobrej zákrok. To jsou ty jeho prsty magické (viz. včerejší komentář)...
26:45 Spím.
26:11 Začíná se mi chtít spát trochu. Trochu víc.
24:28 Komentátoři z házené z vedlejší haly se došli podívat. Mohli by nám to jít komentovat, však lepší než házená ne?
23:36 Gulls jsou lehce opaření ve druhé třetině, skoro nic nevymysleli a Pardubice mají nyní více ze hry.
23:20 Velmi pěknou kombinaci Otradovec totálně zažízl.
22:06 Začátek druhé třetiny ve velmi poklidném tempu.
20:01 šupito presto
20:00 Domácí Gulliveři dnes kontrolují vývoj utkání s přehledem. Oproti včerejšku mnohem lepší. Ale včera to prostě byl takovej pěknej bizárek...
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:40 Bořecký na celou halu volal: "nedostaňme se pod tlak." Skončilo to tlakem Pardubic.
18:53 Zase jsem to neviděl. Asi nebyl dobrej...
18:52 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #7 Filip Švábík (4:0)
17:55 Za tuhle prázdnou bránu, co nedal, si ten džus nezasloužil.
17:40 Soják si před přésou dal Havlův džus.
17:39 Vyloučen hráč #20 Adam Černý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:01 Pardubky v přečíslení 2 na 1 opět netrefují bránu.
16:33 Gól jsem neviděl, dělám tu playlist na přestávku.
16:32 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #7 Filip Švábík (3:0)
15:20 Domácí hráči lehce projevují svoji nespokojenost. Měli by být rádi, včera to bylo mnohem horší. Tzv. nebe a dudy.
15:00 Polzer vytáhl svoji backhandovou zbraň. Byl to asi nějaký levný kulomet, protože trefil rohový praporek.
14:26 Hráč Gulls je ošetřen, hra může pokračovat.
14:25 Hra je momentálně přerušena vlivem zranění jednoho hráče domácích.
14:05 Ondra Havlíček: "Já jsem strávil na hrachu hodně času."
12:50 Ondřej Havlíček vzpomíná na své staré časy, kdy byl ještě dobrej na baldě a komentuje specifický povrch na Vodovce. Samozřejmě má tu s sebou dneska džus, ten nesmí chybět.
11:20 Soják má dneska dobrej den. Byl v další šanci, ale gólem to nekončí.
11:10 Kubeš vymýšlí u své brány blbosti.
09:50 Otradovec ze středu pouze do pupku.
08:25 Fanta zakončuje trestné střílení střelou pozemi pod nohou golmana.
08:24 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta z trestného střílení (2:0)
08:13 Kuba Neděla na střídačce: "Bóřova pozitivita nás opustila po osmi minutách."
07:07 Hostující čtyři fanoušci vytvářejí lepší atmosféru než domácí ochozy.
06:17 Dneska je ten zápas nějak moc seriózní. Včera to bylo lepší.
03:48 Soják zakončuje samostatný únik backhandovým blafákem.
03:47 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják bez asistence (1:0)
01:30 Tomšík má druhý zákrok, na druhé straně zasahuje i Matějka.
00:43 Tomšík první zákrok. Tohle potřebuje od začátku, minule to byly jedny jesle za druhýmy.
00:29 Fanta nakopnutý svým včerejším výkonem na chlapském áčku v první šanci domácích, ale bránu netrefuje.
00:01 WE ARE LIVE!!!
00:00 Včera jsem se docela pobavil. Gulls vytekli 6:8 s Hradcem.
00:00 Vážení diváci, Vítáme Vás na 8. kole CE soutěže juniorů. Dneska opět na staré Vodovce, Gullivery "milovaná" hala. Doufám, že se dneska budu jenom smát.