13:4
    Max MALÁTEK
    (Černý)

SOKOLI Pardubice - FbC Respect Hradec Králové 13:4
branky: 2. Matěj Švadlenka, 10. Tomáš Macháček, 13. Michal Jeřáb, 14. Matěj Švadlenka, 26. Adam Černý, 27. David Strnádek, 41. Vojtěch Král, 43. Vojtěch Král, 52. Adam Černý, 53. Michal Jeřáb, 54. Tomáš Macháček, 60. Tomáš Macháček, 60. Max Malátek - 5. Jakub Wolf, 32. Jakub Wolf, 48. Jakub Wolf, 57. Prokop Hanzlík; rozhodčí: Martin Korunka - Lukáš Picek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 173; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 15 - Michal Malý 19; po třetinách: 4:1, 2:1, 7:2
60:00 Komentář hostů Drahoňovský Petr (Trenér): Soupeř byl dnes po celé utkání lepší, koncentrovanější a odhodlanější vybojovat 3 body. Gratuluji k vítězství. V neděli se lépe připravíme a pokusíme se o reparát. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Třískala Jan (Trenér): Zápas v dobrém tempu, oba týmy chtěly hrát. Dnes jsme byli šťasnějším týmem, v neděli se začíná za stavu 0:0 musíme být připraveni.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:27 GÓL SOKOLI Pardubice! 13:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #73 Max Malátek, asistoval #20 Adam Černý (13:4)
59:22 GÓL SOKOLI Pardubice! 12:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček bez asistence (12:4)
56:54 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 11:4
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #5 Andrej Janda (11:4)
53:30 GÓL SOKOLI Pardubice! 11:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #13 Petr Vávra (11:3)
52:26 GÓL SOKOLI Pardubice! 10:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #37 Vojtěch Král (10:3)
51:00 GÓL SOKOLI Pardubice! 9:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #49 Matěj Tlučhoř (9:3)
48:48 Hradec už hraje přes 2 minuty bez brankáře.
47:06 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 8:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #5 Andrej Janda (8:3)
46:27 Timeout FbC Respect Hradec Králové
43:14 Zatím Pardubice vystřelili pouze 2x a Král má 100% úspěšnost v této třetině.
42:25 GÓL SOKOLI Pardubice! 8:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #37 Vojtěch Král, asistoval #6 Ondřej Kubeš (8:2)
41:20 Trenér hostů si hodně nekompromisně stěžuje na rozhodčího.
40:50 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #37 Vojtěch Král, asistoval #25 Petr Kvasil (7:2)
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:45 Mácháček a švadlenka 2 na nikoho, hostující brankář drží své obranné pásmo před dalším gólem.
37:17 Černý okamžitě ze střídačky se objevuje před brankovým prosotrem.
35:36 Hra se začíná vic vyostřovat před brankovým prostorem a v soubojích.
35:06 Vyloučen hráč #20 Adam Černý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
31:20 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:2
27:30 Máme tu první krev zápasu, na ošetření s obočím odchází Brejcha.
27:20 Hra je mnohem výraznější jak v soubojích, také v tempu hry.
26:26 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 David Strnádek, asistoval #8 Tomáš Macháček (6:1)
25:13 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #73 Max Malátek (5:1)
22:57 Hosté nenechávají ani metr prostoru domácím.
20:00 Střely v 1. části: 13:6
19:33 Binar poprvé střílí v přesilovce, ale úplně vedle.
18:17 Vyloučen hráč #19 Matěj Švadlenka družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
13:08 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #19 Matěj Švadlenka, asistoval #8 Tomáš Macháček (4:1)
12:35 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb bez asistence (3:1)
12:10 Černý v gólové šanci.
10:07 Hostující tým se zatím nedokáže dostat ke střele.
09:00 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #11 Ota Černohorský (2:1)
06:11 Švadlenka s Černohorským vytváří nebezpečnou situaci, ale Malý jen tak nedopustil další brance.
04:38 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #97 Přemek Hanzlík (1:1)
04:06 Strnádek blokuje nebezpečnou nahrávku před brankovištěm.
01:07 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #19 Matěj Švadlenka, asistoval #17 David Strnádek (1:0)
01:07 První střelu si hned připisuje švadlenka, který zároveň proměňuje.