60
  • 60 59:30
    Torpedo

1. SFK Havířov - Torpedo Havířov 3:2
branky: 24. Lukáš Galla, 28. Jakub Kos, 34. Jan Zaoralek - 26. Jan Warcholek, 54. Jan Chmiel; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Erik Beza 13 - Vojtěch Vilím 14; po třetinách: 0:0, 3:1, 0:1
60:00 Komentář domácích Kubíček Filip (Trenér): Klasické derby, kdy ani jeden tým nechce udělat chybu. Nám dobře vyšla druhá třetina. Dnes musím pochválit klucky, kde celé utkání hráli kocentrovaně. Dnes nás podržel v těžkých momentech brankář. Děkujeme soupeři za hru a divákům za návštěvu. Zítra opět naviděnou
60:00 Komentář hostů Gaura Matúš (Asistent trenéra): Zápas prebiehal v opatrnom tempe, kde nám hlavne nevyšla 2. tretina. Ďakujeme súperom za zápas. Snáď zajtra to dopadne lepšie.
53:56 GÓL Torpedo Havířov! 3:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #9 Vojtěch Bombač (3:2)
52:20 Torpedo se tlačí do střelby, SFK zatím vše stíhá blokovat
52:00 Pezdova formace hraje nejlíp z hostujících tří pětek
50:00 Je před námi závěrečných deset minut
48:08 Torpedo zkouší střely z dálky a následný důraz před brankou
47:12 Vraník s Kantorem šli 2 na 1 ale nevyřešili to gólově
46:00 Torpedo zkouší taktiku z první třetiny :)
45:00 Jsou pokusy o střely od mantinelů na obou stranách, ale vše zblokováno
42:25 Vilím si teď dobře vyjel proti Brucknerovi
41:20 Mrowiec fauloval Macečka, trest to není
40:28 Torpedo už nečeká na nic a začíná florbal nahoru dolů
40:00 Střely ve 2. části: 9:4
33:57 Zaoralek překvapil Vílíma ze středu krásnou nenápadnou střelou a je to o dvě branky
33:56 GÓL 1. SFK Havířov! 3:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #66 Jan Zaoralek, asistoval #23 Radek Stolárik (3:1)
33:27 Ve druhé třetině se hraje mnohem lepší florbal
32:15 Dvakrát po sobě šli hostující hráči sami na Bezu, Beza však drží svůj tým
27:50 Krásný ťukec z první zakončil střelou ze středu Jakub Kos golmanovi Vilímovi mezi nohy
27:49 GÓL 1. SFK Havířov! 2:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #41 Jakub Kos, asistoval #7 Alex Foltyn (2:1)
27:29 Hra se pomalu začíná zrychlovat
25:25 Domácímu brankáři vypadla z rukou do brány střela od pravého mantinelu a je srovnáno
25:24 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek, asistoval #9 Vojtěch Bombač (1:1)
23:44 Galla využil zaváhání v rozehrávce hostů a tváří tvář Vilímovi byl úspěšný
23:43 GÓL 1. SFK Havířov! 1:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla bez asistence (1:0)
21:33 Jandák zakončoval ze středu na Vilíma ten s vypětím všech sil vytěsnil
20:32 SFK začíná napadat
20:00 Střely v 1. části: 3:4
19:59 Torpedo to dohrálo s míčkem na čepelích na své polovině, uvidíme co přinese třetina druhá
18:00 V akci Foltyn, jen těsně minul
17:45 Chmiel se uvolnil po levém mantinelu, ale trefil domácího obránce
16:50 Ve hře čtyři na čtyři  na míčku SFK na polovině Torpeda, šanci měl Vraník
15:30 Vyloučen hráč #44 Ondřej Urbančík družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
15:30 Vyloučen hráč #23 Radek Stolárik družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za hrubost
14:23 Pezda vystřelil z dálky, ale jen aby se neřeklo
13:07 Nudou prasknul z ničeho nic míček
12:13 Nic se neděje, vypadá to na první třetinu bez florbalového zážitku :)
10:12 Teď Torpedo vyrobilo chybu při svém zdržování, Vraníkovi střela však vůbec nevyšla
09:40 Galla se nechal obejít na útočné polovině ale následně míček vybojoval zpět a po úniku po pravém křídle trefil Vilíma
08:00 Je to nuda. vypadá to na taktickou bitvu o první gól
07:07 První střelu Torpeda vyslal Urbančík, zblokoval ji Petřík
06:11 Torpedo opět vyčkává s rozehrávkou, domácí trenér nabádá své hráče k aktivitě k zisku míčku
05:23 Sasin s Macečkem pěkně kombinovali, Sasin však netrefil bránu
04:30 Teď se strhla hra nahoru dolů - dvakrát tam a dvakrát zpátky, ale bez zakončení
03:25 Torpedo nehraje jen vyčkává s míčkem na holích svých obránců
02:39 První střelu vyslal domácí Chlebík, byla zblokována hostujícím hráčem
02:00 Torpedo začalo pasivě a drží míček na své polovině, SFK zatím nenapadá