• 60 59:49
    2
  • 60 59:49

Asper Šumperk - SOKOLI Pardubice 14:6
branky: 4. Matěj Šíma, 10. Vojtěch Vaníček, 12. Jan Zindulka, 16. Jan Slavík, 16. Matěj Šíma, 18. Matěj Ivo Pírek, 22. Matěj Ivo Pírek, 27. Jan Jarmar, 43. Filip Černohous, 45. Matyáš Valenta, 46. Matěj Ivo Pírek, 53. Matěj Ivo Pírek, 59. Jan Jarmar, 60. Marek Opluštil - 26. Vojtěch Král, 28. Michal Puchner, 32. Petr Kvasil, 32. David Strnádek, 36. Michal Jeřáb, 55. Tomáš Macháček; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 2:7 + Jan Černohorský OS + Michal Jeřáb OS; využití: 2:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Vít Fleischmann 25 - Jan Matějka 6, Vojtěch Ujec 17; po třetinách: 6:0, 2:5, 6:1
60:00 Komentář domácích Mrázek Ondřej (Trenér): Dnes jsme měli snovou první třetinu, kdy nám tam spadlo všechno, a soupeři nic. Pak se ve druhé třetině hra vyrovnala, kdy jsme se nevyhnuli polevení v aktivitě, ale naštěstí byl ten náskok dost velký a tyto momenty jsme přečkali. Ve třetí třetině jsme těžili z přesilovek a dotáhli to do vítězného konce. Celkově chci klukům poděkovat za to, jak dnes hráli týmově a kombinačně. Díky samozřejmě taky našim fanouškům a rozhodčím.
60:00 Komentář hostů Černohorský Jan (Trenér): V první řadě gratuluji soupeři k vítězství. My jsme si prohráli utkání v první třetině, kdy jsme ještě nevystoupili z vlaku, a poté i naší herní naivitou v obranné i útočné fázi... Naší hru jsme hráli pouze ve druhé třetině, kdy jsme se sice do zápasu vrátili, ale ve třetím třetině se ze zápasu stala bramboračka...
60:00 Střely ve 3. části: 15:10
59:49 GÓL Asper Šumperk! 14:6
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #39 Marek Opluštil, asistoval #15 Tobiáš Doubrava (14:6)
59:49 Vyloučen hráč #60 Michal Jeřáb družstva SOKOLI Pardubice - osobní trest
59:49 Vyloučen hráč #60 Michal Jeřáb družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
58:35 GÓL Asper Šumperk! 13:6
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #80 Vojtěch Vaníček (13:6)
57:09 Trestné střílení družstva Asper Šumperk neproměnil #62 Filip Černohous.
55:29 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #37 Vojtěch Král.
54:31 GÓL SOKOLI Pardubice! 12:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #60 Michal Jeřáb (12:6)
53:06 Vyloučen hráč #20 Adam Černý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:39 GÓL Asper Šumperk! 12:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #99 Matěj Šíma (12:5)
52:10 Hráč Pardubic opět netrefil prazdnou bránu
51:15 Asper v plném počtu
50:20 Timeout Asper Šumperk
49:20 Pardubice se snaží něco vymyslet
49:14 Vyloučen hráč #9 Samuel Strašil družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hra rukou
47:50 Zindulka si prošel celé hřiště, ale trefil masku golmana
46:22 Pardubice v plném počtu
45:14 GÓL Asper Šumperk! 11:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #44 Jan Jarmar (11:5)
44:22 GÓL Asper Šumperk! 10:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #38 Matyáš Valenta, asistoval #44 Jan Jarmar (10:5)
44:03 Vyloučen trenér Jan Černohorský družstva SOKOLI Pardubice - osobní trest
44:03 Vyloučen hráč #78 Martin Kisý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
44:03 Vyloučen hráč #25 Petr Kvasil družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:03 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Král družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
42:02 GÓL Asper Šumperk! 9:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #62 Filip Černohous, asistoval #44 Jan Jarmar (9:5)
42:02 Jarmar našel volného Černohouse, který střelou s první vymetl šibenici
42:00 Hosté v plném počtu
40:00 Vyloučen hráč #17 David Strnádek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 10:14
38:59 Přesilovka domacích skončila bez branky
36:39 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:24 GÓL SOKOLI Pardubice! 8:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #39 Jan Vosáhlo (8:5)
31:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 8:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 David Strnádek, asistoval #88 Matyáš Vašíček (8:4)
31:08 GÓL SOKOLI Pardubice! 8:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil bez asistence (8:3)
30:36 Asper tlačí Pardubice
29:10 Fleischmann zalepil střelu od středu hřiště
27:49 GÓL SOKOLI Pardubice! 8:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner, asistoval #39 Jan Vosáhlo (8:2)
26:09 GÓL Asper Šumperk! 8:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #38 Matyáš Valenta (8:1)
25:33 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #37 Vojtěch Král, asistoval #39 Jan Vosáhlo (7:1)
23:50 Hráč Pardubic byl sám před braánou, ale Fleischmann chytá
22:40 Pardubice kombinují, ale zatím nic neukázali
21:49 GÓL Asper Šumperk! 7:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #21 Tomáš Macák (7:0)
21:49 Pírek v oslabení davá branku
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Vojtěch Ujec družstva SOKOLI Pardubice
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:43 Pardubice se po dlouhé době dostali ke střele, ale brankář domacích chytá
17:47 GÓL Asper Šumperk! 6:0
15:43 GÓL Asper Šumperk! 5:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #99 Matěj Šíma, asistoval #82 David Holý (5:0)
15:23 GÓL Asper Šumperk! 4:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #8 Jan Slavík, asistoval #15 Tobiáš Doubrava (4:0)
13:22 Pardubice se snaží dostat k bráně damacího celku, ale marně
11:45 GÓL Asper Šumperk! 3:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #17 Jan Zindulka, asistoval #44 Jan Jarmar (3:0)
11:45 Jarmar našel volného Zindulku, který svým zátahem navyšuje skóre na 3:0
09:12 GÓL Asper Šumperk! 2:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #80 Vojtěch Vaníček, asistoval #44 Jan Jarmar (2:0)
09:12 Vaníček navyšuje skóre Asperu
03:47 GÓL Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #99 Matěj Šíma, asistoval #5 Matěj Ivo Pírek (1:0)
03:47 Krasná kombinace hráčů domacího celku končí brankou
03:30 Pardubice tlačí domací celek
01:25 Vyloučen hráč #44 Jan Jarmar družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání