10:6
    David ŠPAČEK
    (Knettig)

Florbal Primátor Náchod - FbC Respect Hradec Králové 10:6
branky: 2. Adam Jakubský, 6. Filip Knettig, 22. Daniel Havel, 25. Filip Knettig, 28. Nikolas Osifčin, 42. Adam Jakubský, 45. Filip Knettig, 46. Adam Jakubský, 53. Jakub Langpaul, 57. David Špaček - 8. Jakub Wolf, 10. Prokop Hanzlík, 11. Jakub Nerad, 27. Jakub Nerad, 30. Přemek Hanzlík, 52. Andrej Janda; rozhodčí: Daniel Ondráček - Lukáš Picek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Daniel Nekvinda 17 - Vojtěch Rott 18; po třetinách: 2:3, 3:2, 5:1
60:00 Komentář domácích Skalický Dominik (Trenér): Hned úvod utkání se nám podařil podle plánu a již po pěti minutách jsme vedli o dvě branky. Bohužel se nám nepodařilo navázat na povedený vstup do utkání a zápas jsme zbytečně zdramatizovali. Hradec převzal otěže a během pár střídání obrátil ve svůj prospěch, do konce první třetiny byl lepším celkem na hřišti. Druhá třetina byla nekvalitní z obou stran. Nepřesnosti, odskočené míčky, nekvalita v zakončení. Ve třetí třetině jsme byli na hřišti dominantní a Hradec jsme přehráli. Díky tomu bereme tři body a už se těšíme na utkání se Šumperkem, kde budeme chtít navázat na poslední třetinu.
60:00 Komentář hostů Drahoňovský Petr (Trenér): Po vlažném začátku, kdy nám soupeř odskočil o dvě branky jsme zlepšenou hrou skóre otočili a do konce třetiny si troufnu říct, že jsme byli lepším týmem. Druhá třetina byla víceméně vyrovnaná, plná nepřesností z obou stran. Zápas rozhodla třetí třetina, kdy nás soupeř jednoznačně přehrál a vítězství si zasloužil. Budeme pracovat dál a poučíme se z chyb. Děkuji soupeři a rozhodčím za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
59:59 Máme konec, 3 body zůstávájí v plechárně
57:10 Osifični netrefuje prázdnou bránu
56:30 Myslím si, že dnes je rozhodnuto
56:17 GÓL Florbal Primátor Náchod! 10:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #36 Filip Knettig (10:6)
54:40 Osifčinovi se dnes moc nedáří, jedna chyba za druhou
52:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 9:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #17 Jiří Jebavý (9:6)
51:50 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 8:6
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda z trestného střílení (8:6)
51:49 Jakubský zneškodnil brankovou situaci faulem, uvídíme nájezd
49:56 Ztráta balonku domácích, Hradec tuto chybu nevyužívá.
45:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #36 Filip Knettig (8:5)
45:56 Opět nepohlídaný hráč na úrovni brankoviště a Hradec dostává další gól
44:51 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #13 David Špaček (7:5)
44:51 Knettigova střela z poloviny hřiště končí v síti.
44:30 Samostatný průnik Hanuše končí u golmana
43:55 Protiútok hostí neúspěšný
41:26 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #61 Martin Hanuš (6:5)
41:26 2 na 1, zde golman neměl moc šancí na úspěch
40:30 Dobrý pokus Náchoda
40:01 uvodní bule pro Náchod
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
38:10 Hosté trefují pouze tyč
36:20 Chaos v brankovšti Hradce vyústil k úderu domácích po faulu.
35:50 Hra se vyrovala
31:30 Hradec se snaží tlačit, prozatím neúspěšně
29:11 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #89 Jakub Wolf (5:5)
29:11 Matějů tečoval střelu do vlastní branky
27:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #69 Daniel Nekvinda (5:4)
27:24 Osifčin se ocitl sám před bránou hostí, nejprve trefuje gólmana, napodrhé mu to vychází
26:24 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:4
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #8 Miroslav Nepraš (4:4)
26:24 Nepohlídaný Nerad dává tap-in do prázdné
24:48 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
24:48 Knettig střílí z půlky po zemi a končí to gólem
23:45 2 na 1 Jakubský a Havel. Havel ale nahrávku nezachytil
21:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #9 Daniel Havel, asistoval #6 Jakub Vysoký (3:3)
21:53 Havlova dorážka konči gólem
21:05 Špačkova střela od mantinelu pouze do bloku
20:32 Osifčin se zamotal do balonku a vyslal Hradec do šance hned v úvodu
20:01 Úvodní bule pro Hradec
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:59 Do druhé třetiny budeme vstupovat za stavu 2:3
18:31 Na hřišti můžeme vidět spíše pomalejší tempo zápasu.
13:24 Nekvinda málem namazal, když se pokoušel nahrát nohou, naštěstí míček došel k hráči domácích, jenže jeho nahrávka už neprošla. Hráč Hradce ale branku netrefuje.
10:50 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #95 Matěj Kremeník (2:3)
10:50 Neskutečný comeback a Hradec jde do vedení
09:34 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #97 Přemek Hanzlík (2:2)
09:34 Vcelku podobná situace a máme srovnáno
07:24 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #98 Prokop Hanzlík (2:1)
07:24 Wolf vymetl pavučinku v bráně domácích a snižuje na 2:1
05:57 Nyní i Hradec měl velkou šanci, Náchod ale stále tlaku odolává
05:25 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #97 Jakub Langpaul (2:0)
04:58 Donaj byl vyslán do samostatného průniku, bohužel pro domácí balonek letí 4 metry nad bránu.
01:57 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #13 David Špaček (1:0)
01:57 Po důrazném souboji v brankovišti hostů se nejlépe zorientovali domácí hráči a tak padá první gól utkání.
00:48 První snažení Hradce zmařeno
00:01 Uvodní bule pro Náchod.
00:00 Vítame vás u dnešního utkání 1. ligy juniorů. Na programu máme derby mezi Náchodem a Hradcem Králové.