7:3
    Matěj KUBEŠ
    ()

SOKOLI Pardubice - Horní Počernice Orka 7:3
branky: 26. Vojta Čapek, 28. Tomáš Macháček, 31. Petr Kvasil, 32. Matěj Tlučhoř, 45. Matěj Tlučhoř, 52. Michal Jeřáb, 57. Adam Černý - 18. Matěj Kubeš, 43. Matěj Podávka, 57. Matěj Kubeš; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Tomáš Jelínek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Matějka 13 - Adam Woller 27; po třetinách: 0:1, 4:0, 3:2
60:00 Komentář domácích Černohorský Jan (Asistent trenéra): V první třetině jsme nehráli v odpovídajícím tempu a nebyli jsme nebezpeční. Od druhé třetiny jsme konečně přidali na tlaku a důrazu. Jsme rádi, že jsme v zápasovém vytížení viděli i vybrané dorostence, které musíme pochválit. Zítra budeme muset ještě hodně přidat. Děkujeme soupeři.
60:00 Komentář hostů Hejtík Filip (Vedoucí): V první třetině jsme si dokázali vytvořit podle mě více gólových šancí než domácí., bohužel jsme je nedokázali proměnit. Postupem utkání jsme začali díky počtu odcházet fyzicky, čehož soupeř využil. Celkově bych i vzhledem k sestavě utkání  hodnotil kladně. Díky soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
56:15 GÓL Horní Počernice Orka! 7:3
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #89 Matěj Kubeš bez asistence (7:3)
56:05 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #49 Matěj Tlučhoř (7:2)
55:03 David Žáček se snaží roztleskat celou halu, avšak přítomní diváci se nechytají.
53:07 Vypadá to, že Orka už nemá dostatek sil, aby zvrátila stav zápasu.
51:06 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #25 Petr Kvasil (6:2)
51:06 Jeřáb zvyšuje na 6:2. To je koncert!
48:16 Dalekonosná střela Čapka nezpůsobila brankáři Orky žádné problémy.
45:55 Dnešní utkání sleduje 32 diváků. Díky díky!
44:40 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #70 Ondřej Prášek (5:2)
42:05 GÓL Horní Počernice Orka! 4:2
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #58 Matěj Podávka, asistoval #68 Jiří Stránský (4:2)
42:05 Podávka utekl pardubickým bekům a snižuje na 4:2.
40:00 Střely ve 2. části: 14:4
38:12 Trepera teď málem udělal díru do položeného povrchu. Slavomíre, nech toho!
37:22 SOKOLI v pohodě ubránili přesilovku Orky.
35:10 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:10 Macháček teď zbytečně fauloval a Orka bude mít přesilovou hru.
34:01 Matějka pozorný proti střele jednoho z útočníků Orky.
31:27 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #13 Petr Vávra (4:1)
31:27 Pardubický brankostroj. SOKOLI odkakují svému soupeři na rozdíl 3 branek.
30:38 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil, asistoval #40 Vojta Čapek (3:1)
27:59 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #40 Vojta Čapek (2:1)
27:59 Macháček teď nachytal brankáře hostů na přední tyč. SOKOLI se ujímají vedení.
27:16 Obraz hry se nemění. Pardubice jsou většinu času na míčku, Orka poctivě brání a vyráží do protiútoku.
25:17 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #40 Vojta Čapek, asistoval #8 Tomáš Macháček (1:1)
25:17 Macháček využil zaváhání v obraně hostů a vyzval ke skórování Čapka, který se nemýlil.
23:00 SOKOLI jsou zatím v přesilové hře totálně neškodné.
21:53 Vyloučen hráč #65 Slavomír Trepera družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhráli domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
17:34 GÓL Horní Počernice Orka! 0:1
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #89 Matěj Kubeš, asistoval #81 Šimon Mestek (0:1)
17:34 Orka je odměněna za svou bojovnost. Do prázdné branky dorážel Podávka.
14:50 Ve hře se zatím objevuje plno nepřesností a nepřipravených střel. Více "tutovek" zatím měli hosté.
12:55 Kvalita dnešního utkání by se dala přirovnat k počasí, které panuje venku - velký špatný.
11:20 Dalekonosná střela Práška z poloviny hřiště, Woller chytá bez větších problémů.
08:45 SOKOLI ubránily přesilovku Orky.
07:35 Dobrý pokus Orky, Matějka pozorný.
06:45 Vyloučen hráč #68 Sebastian Ševeček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
06:30 Orka to bude mít v dnešním utkání velmi těžké. Do Pardubic přijela pouze s 10 hráči.
05:32 Hráč Orky s číslem 89 právě nastřelil tyčku Pardubic!
05:01 Pardubice tlačí svého soupeře, avšak zakončení žádné.
03:30 Hra zatím postrádá patřičné tempo a kvalitu.