• 60 59:23
    1:7
    (Beza)

Florbal Primátor Náchod - 1. SFK Havířov 1:7
branky: 50. Nikolas Osifčin - 14. Lukáš Galla, 25. Vojtěch Sasin, 36. Alex Foltyn, 51. Vojtěch Petřík, 54. Šimon Jandák, 54. Dominik Brückner, 60. Šimon Jandák; rozhodčí: Lukáš Drahný - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: David Fröde 14 - Erik Beza 10; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:4
60:00 Komentář domácích Prouza Daniel (Vedoucí): Soupeř nás pouštěl do mála šancí, byl po celý zápas lepším týmem a vyhrál zaslouženě. Gratuluji Havířovu k vítězství.
60:00 Komentář hostů Kubíček Filip (Trenér): Včera a dnes nás podrželi brankáři. První třetina z naší strany byla nic moc. Od duhé třetiny podstatně zlepšený výkon. Musím kluky pochválit za týmovost, hlavně ve chvíli, kdy se nám zranil hráč a musel jsem se postarat o zdraví hráče. Kluci si vše sami zorganizovali. Moc velká pochvala.  nMoc děkuji hráčům za perfektní víkend, soupeři děkuji za hru  a divákům za návštěvu.
60:00 Střely ve 3. části: 3:5
59:23 GÓL 1. SFK Havířov! 1:7
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #31 Erik Beza (1:7)
58:12 Timeout Florbal Primátor Náchod
57:39 Náchod v šesti
56:52 Man. City už vede nad Lutonem 2:1
53:52 Náchod inkasoval dvě rychlé branky za sebou
53:50 GÓL 1. SFK Havířov! 1:6
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #11 Dominik Brückner, asistoval #7 Alex Foltyn (1:6)
53:13 GÓL 1. SFK Havířov! 1:5
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #19 Daniel Kantor (1:5)
50:27 Golman hostů chytá výborně
50:09 GÓL 1. SFK Havířov! 1:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #7 Alex Foltyn (1:4)
49:31 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #21 Petr Hencl (1:3)
35:30 GÓL 1. SFK Havířov! 0:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #90 Vojtěch Sasin (0:3)
34:20 Náchodští hráči opravují mantinely
34:02 Hanuš faulován na polovině
31:24 Blok Flašara
29:09 Trošku jiný sport a to fotbal Luton vede 1:0 nad Man.City
28:18 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení
24:31 Na hřišti je celkem rušno
24:23 GÓL 1. SFK Havířov! 0:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #90 Vojtěch Sasin, asistoval #7 Alex Foltyn (0:2)
22:25 Zraněný hráč hostů byl za podpory spoluhráčů odstraněn hrací plochy
22:20 Vysoké napadání Náchoda
20:10 Opět bule pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 5:9
18:49 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
18:28 Na to že je stav utkání 1:0 se hraje pěkný a útočný florbal
15:10 Hraje se nahoru dolů
14:11  Kratochvíl za pomoci Flašara obírá o míček útočníka Havířova
13:25 GÓL 1. SFK Havířov! 0:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla, asistoval #10 Šimon Jandák (0:1)
11:59 Výborný únik Hanuše, ale golman hostů připraven a chytá
11:23 Dobrý zákrok golmana Náchoda
10:06 Hanuš důrazný na své obrané polovině
05:11 Nástřel Balka končí za mantinelem
02:14 Průnik Jakubského a následnou střelu chytil golman hostů
00:01 Bule pro hosty