9:0
    Vojtěch PETŘÍK
    (Zaoralek)

1. SFK Havířov - FbC Respect Hradec Králové 9:0
branky: 12. Samuel Vraník, 14. Lukáš Galla, 27. Alex Foltyn, 29. Alex Foltyn, 36. Alex Foltyn, 47. Samuel Strakoš, 52. Samuel Strakoš, 60. Šimon Jandák, 60. Vojtěch Petřík; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 1:3 + Max Bondy OS; využití: 2:0; diváků: 68; zásahy brankářů: René Nieslanik 18 - Erik Zoubek 28; po třetinách: 2:0, 3:0, 4:0
60:00 Komentář hostů Drahoňovský Petr (Trenér): 1. zápas našeho vánočního tripu se nám moc nevyvedl. Na začátku jsme sice byli lepším týmem, ale své šance jsme neproměnili. Poté soupeř vstřelil 2 góly a naše hra se rozsypala. Děkuji soupeři za utkání a snad se lépe vyspíme na zítřejší zápas.
60:00 Komentář domácích Kubíček Filip (Trenér): Začátek utkání nebyl z naší strany ideální, ale naštěstí nás podržel bránkář. Od 10. minuty jsme konečně začali hrát a vytvářeli jsme si brankové příležitosti. Děkuji klukům a za předvedený výkon v utkání, ik dyž je na čem pořád pracovat. Děkuji soupeři za zápas, protože se celé utkání hrálo ve vysokém tempu a také děkuji divákům za návštěvu.
60:00 Střely ve 3. části: 13:5
59:46 GÓL 1. SFK Havířov! 9:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #66 Jan Zaoralek (9:0)
59:24 GÓL 1. SFK Havířov! 8:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #61 Jan Chudoba (8:0)
58:05 Vyloučen hráč #11 Max Bondy družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
58:05 Vyloučen hráč #11 Max Bondy družstva FbC Respect Hradec Králové - osobní trest
58:05 Vyloučen hráč #11 Max Bondy družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
57:00 Hráči utkání jsou domácí brankář Renek Nieslanik a hostující Ondra Binar
55:52 Utkání se dohrává
52:00 Vyloučen hráč #14 Jakub David družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za hra rukou
51:37 GÓL 1. SFK Havířov! 7:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #34 Samuel Strakoš, asistoval #10 Šimon Jandák (7:0)
46:58 Strakoš využil výhodu trestného střílení, vymíchal golmana Hradce a navyšuje rozdíl na šest branek
46:57 GÓL 1. SFK Havířov! 6:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #34 Samuel Strakoš z trestného střílení (6:0)
41:37 Domácí Jandák se Strakošem teď v brejku, ale brankář Hradce je přečetl
40:48 Na Hradci nejde vidět, že by chtěl zápas ještě otočit
40:00 Střely ve 2. části: 15:9
36:34 První přesilovku zápasu si zahraje domácí Havířov, provinil se Vošický
36:33 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Vošický družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:53 Opět Stolarik s Foltynem a druhý jmenovaný připisuje hrattrick
35:52 GÓL 1. SFK Havířov! 5:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #23 Radek Stolárik (5:0)
33:20 Kantor chyboval, Nieslanik chytá ve velké formě!!!
28:54 Stolarik si znovu rozuměl s Foltynem a je z toho čtvrtý gól pro domácí
28:53 GÓL 1. SFK Havířov! 4:0
26:11 Stolarik dal z osy hřiště přihrávku Foltynovi na pravý mantinel a ten zakončil z první do prázdné, Havířov takticky zatím o dost lepší
26:10 GÓL 1. SFK Havířov! 3:0
22:52 Nieslanik teď neskutečný!!! Hradec vystrkuje drápky
21:20 Nieslanik teď pohotově vychytal Brejchu
20:00 Střely v 1. části: 9:4
19:00 Vidíme těd hodně soubojů u mantinelů. Hradec je o něco málo důraznější
18:00 Domácí první formace měla teď dobré dvě střely, ale brankář hostů byl maximálně pozorný
16:11 Útočný faul Hradce a domácí rozehrávají u své brány
15:28 Jandák teď neskrotil míček před odkrytou brankou a vyslal jej těsně nad
15:00 Havířov momentálně jasně lepším týmem na hřišti. Tvoří si jednu šanci za druhou
13:02 Ta samá situace jako při prvním gólu. Chlebík našel z levé strany zpoza branky Gallu a ten pohotově trefil volný prostor v brance hostů
13:01 GÓL 1. SFK Havířov! 2:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla, asistoval #84 Adam Chlebík (2:0)
11:17 Vraník dostal přihrávku zpoza branky od Brucknera a zamířil přesně na vzdálenější tyč
11:16 GÓL 1. SFK Havířov! 1:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #17 Samuel Vraník, asistoval #11 Dominik Brückner (1:0)
10:52 Jandák ze středu teď vystřelil jen těsně pravého horního rohu
07:44 Vypadá to na zápas dvou vyrovnaných týmů. Oba se snaží hrát útočně.
04:08 Domácí prozatím hodně nepřesní, hra je vyrovnaná
01:33 Nieslanik podržel domácí dobrým zákrokem
01:32 Trestné střílení družstva FbC Respect Hradec Králové neproměnil #98 Prokop Hanzlík.
01:32 Uvidíme trestné střílení v podání Hradce za faul na pronikajícího hráče
00:12 Po Petříkově minele ve 12. vteřině nevyužili hradečtí situaci 2 na 0. Míček orazítkoval jen tyč.