2

1

3.

Torpedo Havířov - SOKOLI Pardubice 4:3pn
branky: 3. Tomáš Papica, 6. Patrik Tichý, 59. Jan Warcholek, N Vojtěch Mrowiec - 41. Tomáš Macháček, 48. Vojta Čapek, 50. Tomáš Macháček; rozhodčí: Dominik Pustówka - Lukáš Vaněk; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím 22 - Jan Matějka 14, Vojtěch Ujec 0; po třetinách: 2:0, 0:0, 1:3, 0:0
Komentář hostů Černohorský Jan (Trenér): První třetina bez pohybu, bez důrazu, bez nebezpečnosti. Od druhé třetiny jsme hráli lépe, ale nedokázali proměnit vyložené šance. V třetí třetině jsme se konečně prosadili, ale zbytečnou chybou jsme soupeři darovali nakonec dva body. Děkuji klukům, že ustáli hru soupeře. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář domácích Jochman Ivo (Trenér): Zápas rozhodla loterie, ve které jsme byli lepší. Děkuji soupeři za zápas a divákům za návštěvu.
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #37 Vojtěch Král , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #55 Vojtěch Mrowiec a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #68 Sebastian Ševeček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #13 David Křižák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #8 Tomáš Macháček , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
65:00 Ukončení prodloužení
65:00 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Vojtěch Ujec družstva SOKOLI Pardubice
61:29 Tichý po zisku balónku okamžitě vystřelil, Matějka chytá.
61:05 Pardubice stále na balónku.
60:01 Míček po buly získávají Pardubice.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 4:10
58:44 GÓL Torpedo Havířov! 3:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek bez asistence (3:3)
58:44 Warcholek propálil Matějku a vyrovnává!!
58:34 Chmiel míjí odkrytou branku Pardubic.
58:01 Poslední dvě minuty třetí třetiny, domácí stále v šesti.
56:24 Timeout Torpedo Havířov
56:24 Torpedo je bez brankáře.
55:12 Hráči Torpeda mají poslední pět minut na vyrovnání.
53:01 Pezda našel skvěle Mrowiece, tomu to však nesedlo.
52:22 Hra se nám čím dál více přiostřuje.
49:04 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #19 Matěj Švadlenka (2:3)
49:04 Švadlenkova střela se snesla na hůl Macháčka a ten šťastně posílá hosty do vedení.
47:56 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #40 Vojta Čapek, asistoval #39 Jan Vosáhlo (2:2)
47:56 Čapek střelou pod levý horní růžek vyrovnává.
47:47 Aktuální počet střel ve 3.třetině 0:7.
46:13 Vilím rukou u země vytahuje další perfektní zákrok.
45:12 Vilím se po rychlé souhře Pardubic opět předvedl.
43:08 Domácí uklidňuji hru a rozehrávají další útok.
40:34 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #7 Michal Puchner (2:1)
40:34 Mácháček procedil míček pod pažemi Vilíma.
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:02 Střelu Chmiela vytěsnil Matějka těsně vedle tyče.
37:33 Skvělý blok Waliczka.
36:06 Hráči Torpeda si v přesilovce připravili několik zakončení, skóre zůstává stejné.
33:59 Vyloučen hráč #60 Michal Jeřáb družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
33:59 Po faulu na Pezdu si zahrají přesilovku i domácí.
33:38 Torpedo je v plném počtu.
32:56 Druhá přesilovka Pardubic o něco lepší, na větší ohrožení branky je to však stále málo.
31:33 Vyloučen hráč #10 Ondřej Waliczek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
30:32 Křižák z jedničky, gólman na místě.
28:12 Hezká individuální akce Chmiela dopadla bez zakončení.
26:25 Vilím dnes zatím začaroval svou bránu.
25:27 Vilím se v závěru přesilovky skvěle přesunul a maskou zasahuje.
25:02 Domácí teď ušetřili cenné sekundy v oslabení s míčkem na polovině soupeře.
24:52 Pezda se proháčkoval až před branku, hostující gólman na místě.
24:30 Tichý v oslabení po skvělém výhozu Vilíma těsně vedle.
23:25 Vyloučen hráč #58 Jan Chmiel družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
23:02 Hosté hrají ve výhodě.
21:06 Utkání je plné osobních soubojů na hranici pravidel.
20:15 Vilím si připisuje rychlý zákrok.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:01 Poslední minuta úvodní části.
16:02 Rychlý protiútok hostí poslal Macháček vedle.
12:30 Utkání probíhá ve vysokém tempu.
10:11 Nebezpečná standartka domácích nic nepřinesla.
07:59 Fantastický zákrok Vilíma proti dvojici pardubických útočníků.
06:07 Závar v brankovišti Torpeda se štěštím zažehnán.
05:29 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Patrik Tichý bez asistence (2:0)
05:29 Tichý zápěstím od pravého mantinelu navyšuje náskok domácích.
04:12 Další brejk domácích, Bombač trefuje po přihrávce Poruby levou tyč!
02:13 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #65 Tomáš Papica, asistoval #25 Patrik Tichý (1:0)
02:13 Papica zůstal za obranou domácích zcela osamocen a chladnokravně zakončuje.
00:57 Svižný začátek utkání z obou stran.
00:01 Úvodní buly pro domácí Torpedo.