• 59 58:49
    2
    Vojtěch VOŠICKÝ

Torpedo Havířov - FbC Respect Hradec Králové 0:8
branky: 8. Prokop Hanzlík, 34. Andrej Janda, 37. Ondřej Binar, 50. Filip Brejcha, 51. Ondřej Binar, 51. Miroslav Nepraš, 55. Přemek Hanzlík, 55. Kryštof Kulhánek; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Kryštof Rusz 13, Max Kirschner 1 - Michal Malý 9; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:5
60:00 Komentář hostů Drahoňovský Petr (Trenér): Druhé utkání našeho vánočního tripu dopadlo o poznání lépe. Včera jsme si u videa rozebrali náš výkon a jsem rád, že si chlapi vzali ponaučení a dnes jsme hráli lépe. Soupeři děkuji za utkání. Všem přeji krásné vánoce a pohodové  svátky. Užívejte volno a načerpejte síly do dalších bojů.
60:00 Komentář domácích Gaura Matúš (Vedoucí): Dnes sme zápas nezvládli. Nevideli sme vlastného voľného hráča, prihrávky dnes tiež pohroma. Boleli ma z toho oči a ešte dlho budú. Ďakujeme súperom za zápas, šťastnú cestu.
60:00 Střely ve 3. části: 4:9
58:49 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Vošický družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
54:48 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:8
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #37 Kryštof Kulhánek bez asistence (0:8)
54:48 Novému brankáři Torpeda se také zrovna nedaří, dvě střely a dva goly.
54:42 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:7
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #29 Petr Szturc (0:7)
52:50 Mrowiec mohl přidat čestný úspěch, těsně míjí.
50:54 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Max Kirschner družstva Torpedo Havířov
50:53 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:6
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #29 Petr Szturc (0:6)
50:53 Torpedo již zcela rezignovalo na jakýkoliv odpor.
50:40 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #5 Andrej Janda (0:5)
50:40 Přečíslení 3 na 1, Rusz bezmocný.
49:28 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:4
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #32 Filip Brejcha, asistoval #8 Miroslav Nepraš (0:4)
49:28 Brejcha vymetl všechny pavučinky a dokonává zkázu pro domácí tým.
48:06 Hradec v pohodě kombinuje na balonku a vyčkává na konec zápasu a cestu domů.
47:00 Samé fauly na obou stranách.
43:25 Torpedo se snaží tlačit, ale nedokáže si nic moc vytvořit.
40:01 Do třetí třetiny vstoupilo vyhraným vhazováním Torpedo.
40:00 Střely ve 2. části: 3:8
38:47 Nejlepším hráčem Torpeda jednoznačně brankář.
36:55 Torpedo se v celém zápasu nedostalo vůbec k ničemu :(
36:06 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #32 Filip Brejcha (0:3)
36:06 Precizně zahraný volný úder a střela do růžku znamená vedení již o 3 branky.
33:23 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda, asistoval #95 Matěj Kremeník (0:2)
33:23 Janda prokličkoval středem hřiště a střelou pod ruku Rusze posílá Hradec do dvoubrankového vedení.
31:04 První střela na bránu Torpeda v této třetině z kategorie propagačních.
30:00 Počet střel v polovině zápasu 2:7, nic moc zápas na koukání.
28:24 Také Torpedo své oslabení ubránilo.
27:40 Všechny střely v podání hostí nad domácí kasu.
26:24 Vyloučen hráč #9 Vojtěch Bombač družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
26:24 Zbytečné postrčení po odpískání a první přesilovka pro Hradec.
25:21 Všechny domácí zakončení zblokovány.
24:00 Velký boj o každý centimetr na hřišti, florbalové umění moc nevidíme.
22:40 Rusz vykopává nepříjemnou střelu.
20:39 Velkou šanci na vyrovnání spálil Mrowiec, tomu při zakončení sjel míček z čepele.
20:01 Druhé buly pro Hradec.
20:00 Střely v 1. části: 2:5
18:25 Úplně osamocený Nerad před Ruszem promáchnul.
17:35 Hosté se bez větších problémů ubránili.
15:35 Vyloučen hráč #32 Filip Brejcha družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky
15:35 Torpedo si zahraje první přesilovku zápasu.
15:20 Napadání Hradce dělá domácím velké problémy.
13:55 Rusz vychytal Neradu.
12:55 Golman Hradce stále na jediném zákroku.
11:00 Chmiel se dostal do šance po samostatné akci středem hřiště, zakončení skončilo na bloku.
09:55 Hradec na míčku přesnější a aktivnější, hosté byli blízko druhému gólu.
07:52 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #8 Miroslav Nepraš (0:1)
07:52 Rychlý protiútok vyřešil Hradec nekompromisně a hosté se zaslouženě ujímají vedení.
07:31 Torpedo zatím celkem nepřesné v kombinaci a čekáme na první větší šanci.
06:25 Dva úspěšné bloky domácího týmu.
05:39 Hanzlík mohl vyslat do úniku Szturce, ale přihrávka byla naposlední chvíli zastavena jedním z obránců.
04:51 Zmatek v brankovišti vyřešil hostující brankář svým prvním zákrokem.
04:22 Backhandova střela Nerady končí na pravé tyčce.
03:35 První střela hostí hodně nepřesná.
02:08 Chmiel střelou z otočky nepřesný, míček pro Hradec.
01:39 Hradecká sekera a první volný úder pro Torpedo.
00:35 Teď již na balonku domácí a kombinují na své polovině.
00:01 Úvodní vhazování zápasu nerozhodně, míček se odráží k mantinelu kde vidíme první ostřejší souboj.