(Kantor)
  • 58 57:28
    Asper

1. SFK Havířov - Asper Šumperk 10:3
branky: 7. Lukáš Galla, 11. Jan Chudoba, 13. Šimon Jandák, 16. Daniel Kantor, 17. Alex Foltyn, 20. Adam Chlebík, 26. Alex Foltyn, 45. Lukáš Galla, 49. Adam Chlebík, 58. Dominik Brückner - 3. Matěj Ivo Pírek, 24. Tomáš Macák, 45. Tomáš Macák; rozhodčí: Pavel Hála - Radek Vybíhal; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Erik Beza 10 - Ondřej Žák 19; po třetinách: 6:1, 1:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Kubíček Filip (Trenér): Vstup do utkání z naší strany nebyl ideální, ale obecně 1.třetinu jsme odehráli perfektně. Bohužel v 2.třetině jsme zbytečně ztráceli míčky v útočné fázi a soupeř se tak dostával do šancí, ale i přesto jsme i my měli šance ke vstřelení branky. Chtěl bych pochválit kluky za předvedený výkon v utkání.  nDěkuji divákům za návštevu a soupeři za hru.
60:00 Komentář hostů Mrázek Ondřej (Trenér): Škoda druhé poloviny první třetiny, kdy jsme soupeři darovali až moc jednoduché pozice k zakončení. V některých situacích hrajeme moc na krásu a neefektivně. Naše dostupování hráčů bylo dnes také slabší. Musíme být bojovnější v osobních soubojích. Díky soupeři i rozhodčím za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:06 Probíhá poslední minuta třetí třetiny
57:28 Timeout Asper Šumperk
57:28 GÓL 1. SFK Havířov! 10:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #11 Dominik Brückner, asistoval #19 Daniel Kantor (10:3)
54:23 Beza robinssonádou vychytal pokus hostů
51:05 Vyloučen hráč #80 Vojtěch Vaníček družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:05 Vojtěch Vaníček byl vyloučen na dvě minuty za vrážení do chlebíka
48:03 GÓL 1. SFK Havířov! 9:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #84 Adam Chlebík, asistoval #10 Šimon Jandák (9:3)
48:03 Chlébík vstřelil gól dorážkou po střele Jandáka
44:21 GÓL 1. SFK Havířov! 8:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla, asistoval #84 Adam Chlebík (8:3)
44:21 Domácí rychle napravují chybu gólem po gólu hostů
44:07 GÓL Asper Šumperk! 7:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #21 Tomáš Macák, asistoval #82 David Holý (7:3)
25:50 GÓL 1. SFK Havířov! 7:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #88 Vojtěch Petřík (7:2)
25:50 Foltyn střílí gól po krásné samostatné akci
25:02 Kantor orazítkoval tyč
24:25 Šumperk v druhé třetině vyrovnal hru
23:19 GÓL Asper Šumperk! 6:2
20:00 Střely v 1. části: 15:4
19:47 GÓL 1. SFK Havířov! 6:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #84 Adam Chlebík, asistoval #61 Jan Chudoba (6:1)
17:43 Vyloučen hráč #82 David Holý družstva Asper Šumperk na 2 minuty za špatné střídání
17:15 Domácí jasně lepší
16:09 GÓL 1. SFK Havířov! 5:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #23 Radek Stolárik (5:1)
15:32 GÓL 1. SFK Havířov! 4:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #19 Daniel Kantor, asistoval #17 Samuel Vraník (4:1)
15:32 Kantor jedovkou navyšuje skóre
14:44 Maceček po krásné akci druhé pětky domácích nastřeluje tyč
12:31 GÓL 1. SFK Havířov! 3:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #57 Jakub Maceček (3:1)
12:31 Krásná akce v podání Jandáka a Macečka
11:40 Domácí více kombinují a jsou déle na míčku
10:36 GÓL 1. SFK Havířov! 2:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #61 Jan Chudoba, asistoval #84 Adam Chlebík (2:1)
09:56 Foltyn nebezpečně prověřil brankáře hostů
06:28 Samuel Vráník střílel ze středu hřiště ale brankář střelu vychytal
06:06 GÓL 1. SFK Havířov! 1:1
06:06 První branku domácích vstřelil Lukáš Galla z velkého brankoviště
04:10 Maceček se snažil vymíchat brankáře ale Ondřej Žák chytá
02:27 GÓL Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #2 Rostislav Klučka (0:1)
02:27 První branku dnešního utkání vstřelil Matěj Ivo Pírek z levého mantinelu
00:07 První vhazování vyhrál domácí tým