7:3
    Sebastian JANDÍK
    ()

FbC Respect Hradec Králové - Florbal Primátor Náchod 7:3
branky: 32. Ondřej Veselý, 33. Ondřej Binar, 43. Matěj Nosek, 44. Vítek Ryba, 48. Matěj Kremeník, 52. Matěj Nosek, 60. Sebastian Jandík - 33. Martin Hanuš, 35. Nikolas Osifčin, 50. Jakub Vysoký; rozhodčí: Václav Křepelák - Filip Neumann; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Michal Malý 21 - David Fröde 26; po třetinách: 0:0, 2:2, 5:1
60:00 Komentář domácích Drahoňovský Petr (Trenér): Poučili jsme se z minulých zápasů a snažili se eliminovat chyby, kterých jsme se dopouštěli. První dvě třetiny se hrál pomalý nezáživný florbal. Do třetí třetiny jsme udělali nějaké změny a výsledek se dostavil. Chválím kluky za dodržování taktických pokynů a za to, že udrželi koncentraci a chovali se celý zápas slušně. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Skalický Dominik (Trenér): Stejně jako minulý týden nás trápila koncovka. Nedokážeme využívat šance které si vypracujeme. Dostavli jsme se do dobrých pozic, kolikrát na nás koukala prázndá brána, ale bohužel to nedokážeme zužitkovat. Musíme na tom zapracovat. Ještě jednou se sem vrátíme a určitě budeme chtít domů do Náchoda dovést tři body.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:42 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 7:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #71 Sebastian Jandík bez asistence (7:3)
59:42 Jandík dokázal dostat míček do prázdné branky a potvrzuje výhru svého týmu!
59:19 Hostující hráč si teď dovolil sprostě nadávat i naši zdravotnici, nestačíme se divit...
58:41 Szturc vystřelil z dálky na prázdnou bránu, ale míček si do brány cestu nenašel.
58:17 Timeout Florbal Primátor Náchod
58:17 Náchod i po poradě zůstává bez brankáře.
57:01 Hosté zkouší hru bez brankáře.
56:33 Náchod přidává do hry více emocí, než by musel.
55:01 Janda už je v pořádku na hřišti.
54:22 Nepraš krásně našel Jandíka, chyběl kousek a Hradec mohl odskočit na čtyřbrankový rozdíl.
53:04 Janda v bolestech na zemi... snad bude v pořádku.
52:25 Nepraš si v obraně dobře poradil s nátlakem hostujícího hráče a Hradec tak může dále pokračovat s držením míčku.
51:33 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #72 Matěj Nosek, asistoval #82 Vítek Ryba (6:3)
51:33 Hradec z dobře sehrané standardky skóruje.
51:28 Ryba vyskočil z trestné lavice a hned se mu naskytla příležitost skórovat, ale trefil jen brankářovu nohu.
50:51 Opět suprový zákrok Malého při hradeckém oslabení!
49:36 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #36 Filip Knettig (5:3)
49:36 Po vyloučení domácího Ryby dostali hosté příložitost ve formě standardky, ta se jim moc nepovedla, ale stejně dokázali vstřelit gól.
49:24 Vyloučen hráč #82 Vítek Ryba družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:02 Vašata mohl z dobré pozice vystřelit, zamotaly se mu však nohy a v pádu nedokázal vystřelit tak, jak by si představoval.
47:53 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #95 Matěj Kremeník, asistoval #82 Vítek Ryba (5:2)
47:53 Kremeník prostřeluje hostujícího brankáře krásnou střelou z půlky. Hradec tak první část přesilovky využil a nyní bude v početní výhodě ještě dvě minuty.
46:24 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
46:24 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
46:24 Zkrat hostujícího Jakubského teď nabídne Hradci dlouhou přesilovou hru.
45:04 Malý předvedl další fantastický zákrok.
44:00 Náchod situaci 2 na 1 nedokázal využít.
43:02 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #5 Andrej Janda (4:2)
43:02 Janda krásně našel Rybu a ten vstřelil gól do odkryté brány.
42:28 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #72 Matěj Nosek, asistoval #8 Miroslav Nepraš (3:2)
42:28 Nosek dokázal na podruhé překonat překonat hostujícího brankáře a Hradec tak opět vede.
41:41 Hanzlík v dobré šanci, Nerad se ještě snažil dorážet, ale gól z toho nepadl.
40:01 I v poslední třetině buly vyhrává Náchod.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:33 Kremeník dobře zblokoval Osifčinu střelu.
38:02 K slyšení teď byla slovní přestřelka mezi domácím trenérem a hostujícím hráčem.
36:44 Zmatek před domácí brankou vyřešil Lebeda dlouhým odpalem na soupeřovu polovinu.
34:33 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #36 Filip Knettig (2:2)
34:33 Propad v domácí obraně využil Knettig, který vyslal dlouhou a přesnou nahrávku na Osifčina, máme tedy opět srovnáno.
32:50 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #27 Jakub Nerad (2:1)
32:50 Nerad v rohu dobře viděl nabíhajícího Binara a ten střelou z první vrací vedení domácímu týmu.
32:07 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš z trestného střílení (1:1)
32:07 Náchod rychle vyrovnává po trestném střílení, které bylo nařízeno kvůli postavení domácího hráče v brankovišti. Hanuš se s nájezdem nepáral a střelou do horní části branky překonal Malého.
32:01 Pohotový zákrok Malého.
31:02 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #19 Ondřej Veselý, asistoval #72 Matěj Nosek (1:0)
31:02 Po odrazu před hostující brankou nejrychleji zareagoval Veselý a posílá tak svůj tým do vedení.
29:22 Binar po "sólo akci" v dobré pozici trefuje pouze blokujícího hráče.
27:33 Druhá třetina se nese ve stejném duchu jako ta první... Hradec na míčku, hosté postaveni v bloku.
26:16 Janda chtěl střelou od mantinelu překvapit hostujícího brankáře, ten míček vyrazil. Dorážkou ještě zkusil zaskórovat Nerad, ten ale těsně přestřelil.
25:22 Nepovedený protiútok Náchoda.
23:50 Hanzlík se hezky prokličkoval do středu před hostující branku, brankář hostů byl ale připraven.
22:25 Chybu v domácí obraně musel zachraňovat až Malý, ten si se střelou snadno poradil.
21:21 Rychlý protiútok hostů zastavil Rybův faul.
20:01 Buly opět pro hostující tým.
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:13 Binar zkoušel najít Jandu před brankou, ale jeho pokus byl neúspěšný.
16:44 Ryba zkusil střelu z dálky, ale přestřelil.
14:50 Hosté teď byli ve velmi dobré příležitosti, ale Knettigovi před prázdnou bránou sjel míček z čepele.
13:52 Nerad v dobré šanci trefuje pouze hostujícího hráče.
13:09 Vošický ubránil situaci 2 na 1.
11:52 Delší střídání druhé lajny Hradce ovoce nepřineslo, uvidíme co vymyslí příště.
09:55 Binar vyslal žabičku před hostující branku mířenou na Kremeníka, ten se však k míčku nedostal.
09:09 Dobrý blok od Veselého.
07:48 Hradec kombinuje na své polovině, Náchod stojí v bloku a vyčkává na chybu soupeře.
06:01 Wolf krásně přihrál na mantinely Hanzlíkovi, ten hostujícího golmana nepřekvapil a skóre tak zatím zůstává stejné.
04:58 Nerad dobře zachytil nahrávku hostů, k založení útoku se ale nedostal.
04:21 Hradec je zatím aktivnějším týmem.
02:22 Dobře rozehraná standardka, Neprašovu střelu ale hostující golman na poslední chvíli viděl a stihl ji vyrazit.
01:49 O první střelu domácích se postaral Wolf, bránu však netrefil.
00:40 První větší šanci hostů vyráží domácí golman svou maskou.
00:01 Úvodní buly zápasu pro hostující Náchod.