60
  • 60 59:48
    FbC HK

FbC Respect Hradec Králové - Asper Šumperk 6:7
branky: 3. David Hynek, 23. Jakub Nerad, 24. Petr Szturc, 34. Matěj Kremeník, 57. Matěj Nosek, 59. Andrej Janda - 4. Jan Jarmar, 6. Vojtěch Vaníček, 13. Jan Jarmar, 20. Robin Večeřa, 22. Vojtěch Vaníček, 40. Adam Jílek, 50. Matyáš Valenta; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Erik Zoubek 20 - Vít Fleischmann 23; po třetinách: 1:4, 3:2, 2:1
60:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér): 3 body z dnešního zápasu jsou zasloužené, ale rozhodně jsme nepředvedli kvalitní výkon, se kterým bychom mohli být spokojeni. Pochvalu zaslouží kluci jen za první třetinu, jinak to byl spíše pěkný výlet do východních Čech. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v play-off.
60:00 Komentář domácích Drahoňovský Petr (Trenér): Dnes jsme vlivem jarních prázdnin nastoupili v obměněné sestavě. Šanci dostali hráči z dorostu, kteří si svými výkony pmalu říkají o juniorský tým. Dnes je musím pochválit, protože hráli velmi dobře. Péťovi gratuluji ke gólu, kterým ukončil svůj dlouhodobý půst. K výkonu mám výhrady pouze v první třetině, kdy jsme nehráli dobře. V dalším průběhu jsme již byli kvalitnější. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:48 Timeout FbC Respect Hradec Králové
59:48 Po timeoutu bude rozehrávat Hradec na své polovině.
58:22 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:7
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda, asistoval #44 Jakub Vašata (6:7)
58:22 Osamocený Janda na středu hřiště snižuje střelou nad nohuh hostujícího brankáře a dává svému týmuu šanci na vyrovnání.
57:50 Domácí dobře kombinují, ale chybí jim střelecké štěstí.
56:24 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:7
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #72 Matěj Nosek, asistoval #29 Petr Szturc (5:7)
56:24 Nosek střelou nad brankářovu nohu snižuje.
55:59 Šumperk v plném počtu.
53:55 Vyloučen hráč #44 Jan Jarmar družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
53:55 Druhá přesilovka pro Hradec, tak uvidíme zda ji domácí využíjí stejně dobře jako poprvé.
50:33 Hra je poklidná a bez zbytečných vyhrocených situací.
49:15 GÓL Asper Šumperk! 4:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #38 Matyáš Valenta, asistoval #44 Jan Jarmar (4:7)
49:15 Rychlá rozehrávka z rohu a Šumperk odskakuje do tříbrankového vedení.
46:33 Nerad v dobré pozici trefuje pouze hostujícího brankáře.
45:20 Veselý dobře zabránil crossové přihrávce.
44:00 Hradec v plném počtu.
41:56 Vyloučen hráč #72 Matěj Nosek družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
41:56 Šumperk výhodu nevyužil a tak uvidíme přesilovou hru hostů.
41:15 Rozhodčí zvedají ruku a ponechávají výhodu hostům.
40:01 Buly pro Šumperk.
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
39:50 GÓL Asper Šumperk! 4:6
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #58 Adam Jílek, asistoval #78 Tomáš Kubíček (4:6)
39:50 Šumperk rychlou střelou téměř z ničeho navyšuje svůj náskok.
35:50 Hradec je teď aktivnějším týmem, ale nedokáže proměňovat šance.
33:16 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #95 Matěj Kremeník, asistoval #5 Andrej Janda (4:5)
33:16 Kremeník osamocen na středu využívá přesilovou hru a Hradec už prohrává jen o jednu branku.
32:16 Vyloučen hráč #21 Tomáš Macák družstva Asper Šumperk na 2 minuty za špatné střídání
32:16 Houstující kapitán rozehrál rychleji, než jeho spoluhráči stihli dostřídat a tak tu máme první přesilovku pro Hradec.
31:22 Vašata se dobře vymotal u mantinelu a zvládl i vystřelit, hostující brankář byl připraven.
29:20 Na míčku je v této třetině převážně Hradec.
26:05 Lebeda vyslal Szturce s Noskem do protiútoku, Szturc vzal vše na sebe, ale bohužel trefil jen hostujícího brankáře.
24:41 Janda v dobré šanci přestřeluje.
24:25 Šumperk teď po dvou rychlých gólech Hradce vypadá dost otřesený.
23:35 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #29 Petr Szturc, asistoval #8 Miroslav Nepraš (3:5)
23:35 Szturc střelou těsně nad nohu brankáře snižuje ztrátu Hradce.
22:44 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #5 Andrej Janda (2:5)
22:44 Nerad si cestou z rohu narazil o hostujícího brankáře a pak už se stačilo jen trefit do odkryté branky.
22:25 Brejcha s Neprašem teď mohli snížit náskok Šumperka, ale nepodařilo se.
21:45 GÓL Asper Šumperk! 1:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #80 Vojtěch Vaníček, asistoval #23 Adam Jan Pírek (1:5)
20:58 Vyloučen hráč #77 Jan Hlávka družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
20:58 Hostující přihrávka trefila nohu Vošického, který byl na střídačce a rozhodčí tuto situaci potrestali dvouminutovým trestem.
20:01 Buly pro Hradec.
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:59 GÓL Asper Šumperk! 1:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #75 Robin Večeřa, asistoval #31 Vojtěch Kylar (1:4)
19:59 Střelou po zemi dokázal Šumperk překvapit domácí  a vteřinu před koncem první třetiny odskakují o tři branky.
18:00 Hra v posledních uplynulých mintách zatím nenabídla žádné velké šance.
13:53 Střelou z dálky zkusil hostujícího brankáře překvapit Kremeník, ale brankář byl připravený.
12:59 GÓL Asper Šumperk! 1:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar bez asistence (1:3)
12:59 Jarmar po druhé vypálil mezi Zoubkovi nohy a znovu z toho vytěžil gól.
11:59 Dobrá přihrávka od Szturce na Kulhánka, Kulhánkovi ale míček sjel a stav utkání zůstává stejný.
11:10 Zoubek vyráží nebezpečnou střelu svou maskou.
08:44 Hosté trefují tyč.
06:25 Zoubek zachraňuje situaci před domácí brankou.
05:39 GÓL Asper Šumperk! 1:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #80 Vojtěch Vaníček, asistoval #38 Matyáš Valenta (1:2)
05:15 Hra je zatím vyrovnaná.
03:10 GÓL Asper Šumperk! 1:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar bez asistence (1:1)
03:10 Domácím vedení příliš dlouho nezůstalo. Po samostatné akci se mezi Zoubkovi nohy trefuje Jarmar.
02:35 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #69 David Hynek, asistoval #77 Jan Hlávka (1:0)
02:35 Po krásné souhře Nepraš-Hlávka-Hynek se domácí dostávají do vedení.
02:22 Třetí hradecký útok si teď vytvořil spoustu krásných šancí.
00:01 Úvodní buly zápasu pro Šumperk.