18:0
    Vojtěch GUT
    (Fanta)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Horní Počernice Orka 18:0
branky: 3. Matyáš Ostrý, 5. Marek Habler, 11. Marek Mitáš, 16. Marek Habler, 17. Juda Otradovec, 18. Aleš Fanta, 25. Ondřej Soják, 30. Jakub Drga, 34. Marek Habler, 42. Jakub Drga, 44. Adam Drga, 45. Aleš Fanta, 46. Marek Mitáš, 51. Vojtěch Gut, 52. Jeroným Škvařil, 56. Marek Mitáš, 57. Mikuláš Weinstein, 60. Vojtěch Gut; rozhodčí: Martin Kohoutek - Šimon Grega; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Radim Tomšík 9 - Adam Woller 43; po třetinách: 6:0, 3:0, 9:0
60:00 Komentář domácích Neděla Jakub (Trenér): Dobré útočné utkání z naší strany, kdy věřím, že jsme se dostali do střelecké pohody před play-off. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu zpátky domů.
60:00 Komentář hostů Hejtík Filip (Vedoucí): Opět další zápas, ve kterém nastupujeme v úplně odlišné sestavě, což je celkově příběh naší sezóny. I když to výsledkově vypadá jako blamáž, myslím, že hráči , kteří soutež poctivě odjezdili, prodají tyto zkušenosti v budoucích časech. Děkujeme hráčům ročníku 2005 za mládežnické kariéry a přejeme hodně úspěchů mezi muži
60:00 Střely ve 3. části: 29:3
59:59 Dnešní utkání proběhlo ve znamení názvu filmu z roku 1977 a sice Orca: Killer Whale.
59:36 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 18:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Vojtěch Gut, asistoval #9 Aleš Fanta (18:0)
56:40 Gut promáchl prázdnou bránu.
56:20 Timeout Horní Počernice Orka
56:20 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 17:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #27 Jakub Polcar (17:0)
55:26 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 16:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš, asistoval #46 Jeroným Škvařil (16:0)
54:42 Vyloučen hráč #89 Matěj Kubeš družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
53:20 Za Tomšíkem to cinklo.
52:59 Domácí se ženou za dosažením mety dvaadvaceti gólů.
51:26 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 15:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #14 Adam Drga (15:0)
50:01 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 14:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Vojtěch Gut, asistoval #29 Ondřej Soják (14:0)
46:58 Polcar si na hotspotu klepal o přihrávku, jeho žádost ovšem nebyla vyslyšena, narozdíl od volání Gondoru Rohanem o pomoc.
45:42 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 13:0
44:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 12:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #92 Lukáš Zicha (12:0)
43:48 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 11:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #41 Jakub Drga (11:0)
43:33 Tomšíkova další utažená placíra byla oceněna vášnivým potleskem.
42:41 Gut ze středu pouze do nohy Wollera.
41:11 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 10:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #44 Marek Habler (10:0)
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
36:18 Hra po zranění dvou domácích hráčů nepřináší příliš zábavy.
33:04 Habler kompletuje hattrick.
33:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #14 Adam Drga (9:0)
29:59 Domácí v rozehrávce rozebrali obranu hostí a Drga zakončoval do prázdné brány.
29:58 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #62 Vojtěch Gut (8:0)
28:57 Vyloučen hráč #14 Karel Říha družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za bránění ve hře
28:17 Drga A. trefuje zadní tyč.
26:05 Pánek odchází ze hřiště s grimasou v obličeji.
24:40 Kubeš šel sám na branku, ale balonek mu sjel.
24:36 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják, asistoval #9 Aleš Fanta (7:0)
23:52 Domácím se nedaří tak, jak v první třetině a kupí jednu nepřesnost za druhou.
22:44 Gulliveři mohli dát už alespoň 4 góly, ale stále se jim nedaří dát branku ve druhé třetině.
22:20 Domácí golman si pokryl střelu mezi nohy.
21:01 Tomšík si připisuje dobrý zákrok.
20:40 Drga J. ze středu netrefuje.
20:15 Fanta v první šanci ve druhé třetině.
20:00 Střely v 1. části: 24:2
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:51 Gulls si v zápase dělají, co chtějí. Orka jenom brání a nemůže se nadechnout.
17:25 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #7 Filip Švábík (6:0)
16:36 Dva góly domácích do prázdné branky.
16:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #85 Juda Otradovec, asistoval #20 Matyáš Ostrý (5:0)
15:47 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:0
13:50 První zákrok Tomšíka.
13:45 Domácím nebyl uznán gól z důvodu postavení hostujícího hráče v brankovišti.
12:10 První dotyk Tomšíka s balonkem. Jel k němu velmi pomalu a Tomšík ho utaženou placírou přiťukl svým spoluhráčům.
11:30 Soják z dobré pozice chtěl ještě nahrát do kuchyně, ale příliš to překombinoval.
10:40 První větší šance hostujících, ale střela šla vedle, Tomšík si tedy opět nesáhl na balonek.
10:09 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš, asistoval #14 Adam Drga (3:0)
09:54 Teďka Škvařil jednu spálil.
09:16 Domácí by podle spekulací chtěli vstřelit alespoň 22 gólů. Jsou neustále v tlaku, ale větší šance nepřichází.
07:10 Na domácího golmana ještě nešla žádná střela. Teď šli hostí do nadějného brejku, nakonec opět nedokázali ani zakončit, načež se Tomšík naštvaně podíval do stropu.
05:55 Zicha vyslal od půlky dalekonosnou střelu.
04:55 Habler nejdříve spálil tutovku, ale za chvíli dostal další příležitost a tentokrát se nemýlil.
04:54 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #46 Jeroným Škvařil (2:0)
04:29 Gut se prosmýkl na střed, ale nakonec přestřelil.
03:47 Ostrý krosovkou našel zcela volného Weinsteina, který ale nedokázal trefit odkrytou branku.
03:15 Škvařil pálil na přední tyč, Woller byl pozorný.
02:07 Pánek z půlky přesně našel volného Ostrého, který neměl problém otevřít skóre dnešního utkání.
02:06 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #20 Matyáš Ostrý, asistoval #12 Ondřej Pánek (1:0)
01:32 Orka začíná od úvodních minut v hlubokém bloku.