52
  • 52 51:12
    David ŠŮS

USK Slávie Ústí nad Labem - Slavia VŠ Plzeň 9:2
branky: 15. Petr Hromádko, 22. Petr Kopta, 24. Václav Bečvář, 26. Tomáš Brom, 31. Marek Smištík, 35. Jakub Major, 37. Kamil Gembec, 38. Petr Procházka, 49. Tomáš Brom - 45. Kamil Pešek, 46. Jiří Kuthan; rozhodčí: Jiří Šrot - Marek Kalanin; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jan Hrstka 23 - Lukáš Nohovec 42; po třetinách: 1:0, 7:0, 1:2
60:00 Komentář k utkání trenéra hostů Slavia VŠ Plzeň trenéra Bejčka: Odehráli jsme solidní první a třetí třetinu, ve druhé třetině rozhodla výborná hra domácích a množství individuálních chyb. Gratuluji soupeři.
60:00 Komentář k utkání trenéra domácího celku USK Slávie Ústí nad Labem Petra Kopty: Dnešní zápas jsme zvládli na jedničku, drželi jsme po většinu času míček na svých hokejkách a vytvářeli jsme si spousty šancí, které kdyby jsme proměnili, tak byl výsledek pro soupeře mnohem krutější. Za dnešní výkon hráčům děkuji a doufám, že v příštích zápasech bude stejný.
51:12 Trestné střílení družstva Slavia VŠ Plzeň neproměnil #78 David Šůs.
48:36 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 9:2
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #66 Tomáš Brom, asistoval #11 Marek Vojta (9:2)
45:49 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 8:2
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #4 Jiří Kuthan, asistoval #14 Matěj Neužil (8:2)
44:35 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 8:1
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #67 Kamil Pešek, asistoval #24 Pavel Roubal (8:1)
37:54 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 8:0
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #3 Petr Kopta (8:0)
36:18 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 7:0
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #4 Kamil Gembec, asistoval #11 Marek Vojta (7:0)
34:02 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 6:0
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #6 Jakub Major, asistoval #17 Petr Hromádko (6:0)
30:04 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 5:0
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #15 Marek Smištík, asistoval #19 Petr Procházka (5:0)
25:53 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 4:0
23:29 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 3:0
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #20 Václav Bečvář, asistoval #66 Tomáš Brom (3:0)
21:06 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 2:0
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #3 Petr Kopta, asistoval #5 Kamil Jiránek (2:0)
20:00 Střely za první třetinu Slavia VŠ Plzeň: 7
20:00 Střely za první třetinu USK Slávie Ústí nad Labem: 10
14:22 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 1:0
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #17 Petr Hromádko, asistoval #66 Tomáš Brom (1:0)
00:00 Zahajovací sestava Slavia VŠ Plzeň: Nohovec, Pešek, Fencl, Hodl, Schejbal a Kubinec
00:00 Zahajovací sestava USK Slávie Ústí nad Labem: Hrstka, Kopta, Křenek, Smištík, Tržil a Procházka
00:00 Vítejte na utkání 2.ligy mužů, kde se utkají celky USK Slávie Ústí nad Labem a Slavia VŠ Plzeň.